O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Gronkowiec

Arseniusz Sobol - Onet.pl Blog

Zanim wyjechałem do Warszawy żegnałem się jak trzeba z moją przesłodką dziewczynką. Wszak Ola była moim upragnionym numerem dziesięć. Spuściłem się sześć razy od godziny osiemnastej do dwudziestej trzeciej, nie ma już we mnie, ani jednej kropli nasienia. Ale nadal mam ochotę pieprzyć Aleksandrę. Bo nie chodzi o to, żebym ja miał orgazm. Chcę ją wysłać w kosmos, ale ona już nie może. Skłamałem mówiąc, że idę napić się piwa z kumplem i wychodzę. Parkuję samochód trzy dzielnice dalej i odwiedzam Magdę, by pieprzyć mamuśkę równo do godziny drugiej zero pięć. Z nią też musiałem się pożegnać, a że nie zaraziła się moim gronkowcem, wszystko było jak dawniej. Odleciała trzy razy, a ja prawie jeden.
 
Wracam do swojego mieszkania na Zaolziańskiej, biorę prysznic i wchodzę pod kołdrę budząc Aleksandrę swoim zadartym, sinym fiutem. Gzimy się, ona krzyczy, że ją boli. 
– Jeszcze trochę – szeptam jej na ucho. Tak, jest, siódmy raz na drodze mlecznej przed samym świtem. Ale nie mogę zasnąć, wolałbym, żeby to ona miała orgazm. Nie po to pieprzę, żeby mieć orgazm, wolę wysyłać te pizdy w kosmos.

Nic na to nie poradzę, czerpię największą satysfakcję na widok jej przewracających się gałek ocznych, dotykając jej obejmowanego spazmami ciała, diachroniczne pojękiwania, zapach i smak jej soków..

Okiem pijanego zająca - Onet.pl Blog

Się kreatywnością. Dlatego od kilku dni intensywnie poszukuję jakiegoś punktu zaczepienia, ba!, nawet cienia punktu zaczepienia. Przeglądając dobrodziejstwa internetu, natknęłam się na jedno forum, gdzie mieszkańcy Tarnowskich Gór szczodrze dzielą się swoimi opiniami na temat świata i ludzi. Po zignorowaniu dziesiątek nieważnych wypowiedzi o szerokim spectrum zastosowania, natknęłam się na jeden, dający mocno do myślenia, post.

Autorką wypowiedzi jest młoda matka. Jej nowo narodzone dziecko cierpiało na przedłużającą się żółtaczkę, co sugerowało stan zapalny. Badania wykazały, że noworodek został zarażony gronkowcem. Wniosek, że stało się to na terenie szpitala, nasuwa się sam. W wyniku zakażenia u maleństwa wywiązało się  zapalenie płuc, a w konsekwencji - osłabione napięcie mięśniowe (hypotonia), asymetria, wiotkość krtani. Zrozpaczona matka apeluje, by kobiety planujące poród szerokim łukiem omijały rzeczony szpital. Bulwersuje ją zwłaszcza fakt, że zarażonych dzieci było znacznie więcej, lecz ich rodzice milczą na ten temat jak zaklęci. Inna użytkowniczka dorzuca, że o zarażaniu gronkowcem złocistym mówi się od dobrych trzech lat, jednak dotąd nikt nie interweniował w tej sprawie.

Przeczytałam w.

Otyłość oraz walka z pasożytami i grzybami - Onet.pl Blog


14 lipca 2011
Metoda Volla
Tak więc we wtorek byłam u Pani dietetyk na diagnostyce Volla.

Nic nie sugerowałam ponieważ chciałam zobaczyć co powie maszyna.
Wynik przerażający :) :

- Giardia lamblia- popularna lambioza
- Balantidium coli- ostatnio bardzo popularna bakteria coli

-Przywry ( Fasciola hepatica, schistosoma intercalatum, trichobilharzia)

- Brucella- to bakteria od mleka

- Staphylococcus aureus- gronkowiec złocisty

-Grzyby- cały szereg......

Można zwątpić co?

Do tego okazało się że te "zwierzątka" żyją prawie wszędzie.

Ahhhh zapomniałam... do tego jeszcze 3 odmiany helicobactera który był zabijany antybiotykiem :) I się nie zabił :D

Więc gdzie one są:
dwunastnica- helicobakter
wątroba- grzyby, lambia
jelito cienkie- grzyby
krtań- gronkowiec
migdałki- gronkowiec i grzyby
nosogardziel- grzyby
śledziona- grzyby.
Poza tym mam zakwaszony organizm - przez grzyby prawdopodobnie.
Poczytajcie sobie jednak co oznacza zakwaszenie i kiedy do niego dochodzi bo często nie można zgubić nadwagi jak się ma zakwaszony organizm. Warto wtedy stosować.

lekarstwa2

  • Home
  • About

Pneumolan

Pneumolan

Ceedra. we wrzesniu brałam antybiotyk sumammed nastepnie w pażdzierniku klacid przez 7 dni i w dniu rozpoznania infekcji zrobiono mi wymaz okazało sie ze mam gronkowca złocistego tak wiec lekarz przepisałmi klindamycyne przez 14 dni bo podobno na nią gronkowiec był wrazliwy tak wynikało z antybiogramu po tych 2 tyg ponownie wymaz gronkowca nie ma a ja sie żle czuję mam kaszel gardłomnie boli lekarz przepisałmi gronprinosin 3 razy po 2 tabl ecomer wapno z vit c i 1 tab flukonazolu oraz po 5 dniach mam zrobić zastrzyki z polivacyny submitte mitte i forte ale nie podał dawkowania więc nie wiem co mam robić proszę o pomoc !!!!
Na skierowani na zastrzyki jest zaznaczone jak robić iniekcje,pielęgniarka będzie wiedziała.Acnecol. Najlepsze działanie ma polivaccinum ale jest też najbardziej uciążliwa.Witam.Clavin Strong.6 infekcji górnych dróg oddechowych w 6 miesięcy..Co do poprawy pracy trzustki odżywki nie wpływają na nią, więc lekarz nie.

Gronkowiec złocisty

+Smoke On The Water+

Typicerze, ty picusiu, ty lalusiu, ty kabotynie, ty luju pasiaty, ty kowboju nagarbatym koniu, ty klocu, ty młocie, ty piło, ty szprycho, ty graco, ty ruronieprzeczyszczona, ty zadro, ty drapaku, ty drucie, ty draniu, ty przykrytypie, ty kapitalisto, ty neokolonialisto, ty burżuju rumiany, tykarierowiczu, ty groszorobie, ty mikrobie, ty gronkowcu, ty kieszonkowcu,ty gonokoku, ty luesie, ty purchawko, ty nogawko, ty mitomanie, tynarkomanie, ty kinomanie, ty grabarzu, ty bakcylu, ty nekrofilu, tysromotniku bezwstydny, ty seksolacie, ty bajzeltato, ty szmato, tyscholastyku, ty kiwnięty dzięciole, ty strzaskana rzepo, ty współczesnaruino, ty rufo nieprzeciętna, ty klapo, ty.Feralny guz po wierzchu strup cienki strup a spód t o wrzódpotworny wrzód i ostateczny apokaliptyczny rozległ się huk i nie zostało zglobu nic tylko ogólne uniwersalne rozczarowanie i wielki i bezpardonowywstyd i sierdzący i gigantyczny ten grzyb wznosił się wzwyż a nie był to wyżjak spomiędzy ciemnych chmur Słońca miłosny błysk złocisty liśćpłomienny list od panny sfinx lecz był to niż najniższy niż po prostu nic imniej niż nic trzy razy nic o pomóż o wspomóż o dopomóż wyjątku czułyodeprzeć głuchoszumne nicości reguły i oto prostym sposobem gapowymtransportem transsyderalnym promem wypłynął z zaświatów żeglownynemen omen i stał się nowym.

pheosia.blog

Ostatnia matura...
Ostatni raz kodowany PESEL, liczone strony arkusza, minuty do końca pisania.
Fosforylacje substratowe i fotosyntetyczne, reakcje kataboliczne w sercu mitochondrium, doświadczenia na konikach polnych, piramidy troficzne, podstawowe funkcje wakuoli, romnażanie mszaków, fotosynteza i chemosynteza, gronkowiec złocisty i pijawka i jeszcze wszystko inne.
...i jeszcze WAKACJE! :)

skomentuj (16)

Wakacje 2 2005-05-16 08:41:46

Po ciężkim weekendzie pełnym gości imieninowych mojej mamy, mogę wreszcie zając się czymś ciekawszym - cieszeniem.