O czym chcesz poczytać na blogach?

Grizzly bear

pinkblok.blog

Dla mnie to anemiczny chłopiec od romantycznego britpopu, a nie pan od przesterowanych gitar. Ale dalej będę płakał, że z jego koncertem, to była tylko plotka. Dalej są jeszcze cudne momenty. Z płyt z muzyką piękną warto polecić Grizzly Bear. Ready, Able to jedna z najładniejszych piosenek. Bo przymiotnik ładny właśnie, idealnie pasuje do muzyki tego zespołu. Subtelna muzyka, do posłuchania z kimś bliskim, kimkolwiek on jest.

Wesoło zwisające SZABLONY. - Onet.pl Blog

grizzly bear(treść i ilustracje);
 

Tryfilowe.

Written by tryfil

Listopad 1, 2009 @ 22:44

Napisane w Kultura

Tagi: ars cameralis 2009, carlos saura, david lynch, górny śląsk, grizzly bear, silesia, yo la tengo

Smutne Disko

Podobno Państwo potrafią grać 18 minutowe koncerty, tym razem solidnie odpracowali 50 minut (w tym 10 zaszumionej syntezatorowej kakofonii). Jedno z „electro pierdolnięć” jakich dużo za mało było na tym festiwalu.

4. Grizzly Bear

Wyczytałem kiedyś na blogu Bartka Chacińskiego że GB nie potrafią sobie koncertowo poradzić z rozmachem, przepychem i złożonością płyty „Veckatimest”. Koncert w Barcelonie tego bynajmniej nie potwierdził, a.

doswiadczenia-istotniejsze.blog

Arcade Fire, Joanna Newsom, Destroyer, Bloc Party, Joni Mitchell, Beirut, The Last Shadow Puppets, Pet Shop Boys czy Grizzly Bear. Po dwóch płytach Final Fantasy wydał solowy album Heartland - pierwszy longplay sygnowany jego własnym nazwiskiem. Zachęcam do poznania, posłuchania, oczarowania w krótkim.