O czym chcesz poczytać na blogach?

Grey's anatomy sezon 8

aingeal blog

Mają problemy. ale dlaczego wydaje mi się, że gorzej być nie może? że to wszystko co się dzieje wokół mieszkania, eksmisji, ministerstwa, dyrektorów, tych wszystkich ustaw, praw i obowiązków, to wszystko nadaje się do jakiegoś głupiego programu w TV? i te ciągłe uczucie. że coś zniszczy lada chwila mój Plan. ja potrzebuję Planu. żeby żyć.
aingeal 2010-04-07 21:09:18
skomentuj (2)
Metę, wiecie? bo dopiero jak czas mija, widzimy w jak wielu sytuacjach podejmował za nas decyzje. nie mogę płakać w stresie. nie potrafię. więc wymuszam oglądając finałowy odcinek Grey's Anatomy sezonu 3 i 5. siedzę w autobusie do przeklętej Warszawy, na przeklęte studia. do pisania przeklętej pracy dyplomowej. nie ogarniam chwilami. nie wiem co zrobić. jak poradzić mamie. brak.

ŻYCIE CUDEM JEST - Onet.pl Blog

Tak wiem wielka różnica :P ). Serdecznie zachęcan, serial jest rewelacyjny  Aaa i kibicujcie DuVe czyli DUNCAN&VERONICA   W marce pierwszej połowie (czyli jakoś po zakończeniu sezonu I aktualnie emitowanego) TVN wyemituje sezon II  W Stanach kręcony jest sezon III i oczywiście nadawany   W maju okaże się czy to ostani sezon czy będzie kontynuacja, w każdym.


22 lutego 2007
Ligota:(( || Veronica Mars || Grey's Anatomy - poważne zmiany:((
Podaję adres strony Ligoty <--- znając życie wiele osób nic nie słyszało a to jest najgorsze  http://ligota.webhost.pl/?a=artget&id=128&m=141
Znajdziecie na stronie wiele, opisy psiaków, w jakich dramatycznych warunkach były przetrzymywane, makabryczne zdjęcia...   Zachęcam na zapoznanaie sie z tematem oczywiście.

Lost, Roswell, Grey's Anatomy:Chirurdzy

Gra Emilie. Występuje tam w roli Claire-dziewczyny w zaawansowanej ciąży. Dla osób, które lubią ten serial. Mam dobra wiadomość już 6 wrzesnia(czyli bardzo szybko) W USA pojawi się pierwszy sezon serialu na DVD (może dotrze do nas) :)

Znalazłam również skany I i II z wywiadem z aktorką, dotyczącego również jej plan małżeńskich, bo pewnie wicie, że zaręczyła.I Spokojnych Świąt Wielkanocnych. Smacznego Jajka, Kicającego Króliczka i Mokrego Śmingusa Dyngusa!
zapisała Freja
skomentuj (0)
2005-03-31 09:33:04 >> Grey's Anatomy

Własnie miałam okazję obejrzeć pierwszy odcinek nowego serialu ABC "Grey's anatomy", gdzie jedna z ról gra Katherine Heigl. Serial opowiada o ludziach, którzy chcą być.

Blog wariatka815

Blog.interia.pl Następny blog »
wariatka815
wariatka815.blog.interia.pl
Brata Stefana z więzienia na wolność i zabiera go do baru tam poznali Ojca pierwotnych ,więcej nie napiszę bo zachęcam do obejrzenia ,żeby zrozumieć ten odcinek trzeba zobaczyć wszystkie sezony .Dziś wchodzi na antenę kolejny słaniały sezon kości , Brennan jest w ciąży z Bothem i podobno mają wziąć ślub ,więc nie umiem się już doczekać . Chirurgów ani.
Notki
2011-11-13 Chirurdzy (ang. Grey's Anatomy) – amerykański serial telewizyjny o tematyce medycznej, wyprodukowany i nadawany przez telewizję ABC od 2005 roku. Pomysłodawcą serialu jest Shonda Rhimes.serial jest mieszanką.

pierwsza żona - a woman's right to shoes

Do lekarza z bólem ucha Sofiji.

No nic. siedzimy wiec.

No ale wracajac do Dr Szeperda on ma caly czas czerwony nosek i załzawione oczy.

A siostra mówi ze sezon piaty ostatni odcinek zmieni moje zycie.

Dobrze ze pospalam dzis jeszcze 3h bo bym zeszla od razu.

masakra.

Inwentura + chirurdzy to jest zabójcze.

- 70°C
Zamarzło piekło.

- 73°C
Fińskie służby specjalne ewakuują Świętego Mikołaja z Laponii. Rosjanie zakładają uszanki.

- 80°C
Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki.

- 114°C
Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie są wnerwieni.

skomentuj (14)

2010-01-16 17:59:23

thats the prosidżer Dr Szeperd

No. To weszlismy w Grey's anatomy.
To czesc.

Wróce po 6 serii. narazie.

Jestem zacofana w serialach jak w asortymencie miesa serwowanego na obiad.

No wiec jestesmy pozamiatani.