O czym chcesz poczytać na blogach?

Greenwich village

||Instrukcje, dodatki, licytacje, wymianki, konkursy|| - Onet.pl Blog

Z telewizji. Pierwsze kostiumy na Halloween pojawiły się w 1930 roku, wtedy zwyczaj "Trick or Treat" stał się popularny w Stanach Zjednoczonych. Dorośli urządzają pochody przez ulice miast. W Nowym Jorku są organizowane parady przez osoby homoseksualne, a najbardziej znana odbywa się w dzielnicy Greenwich Village.

Halloween w Polsce

Halloween w naszym kraju stało się popularne pod koniec lat 90. Z tej okazji dla dorosłych organizowane są liczne imprezy kulturalne w nocnych klubach, występy teatralne oraz projekcje filmowe w kinach. Dzieci odwiedzają sąsiadów i proszą o cukierki. Szkoły.

Robię zdjęcia ludziom, których lubię.

keskese
fajna jest
Link 11.11.2011 :: 23:22 Komentuj (1)
Dziś spacerujemy po artystycznym Greenwich Village, zahaczymy też o dzielnicę uniwersytecką i Meatpacking District - miejsce, gdzie kiedyś mieszkali transwestyci, a dziś mieszczą się tam sklepy najlepszych marek.


nie wiem jak Was, ale mnie to rozbawiłopo lewej dom, w którym kręcono Przyjaciół

Blog Wojciecha Majcherka - Onet.pl Blog

Bezbłędnie naprowadzającego na kierunek celu. Raz chciałbyś być w ogrodzie kwitnącym, to znów pociąga cię za sobą waląca się lawina. Wyrywa drzewa, wykroty, osuwa głazy. Przecież wciąż to ty sam… i te strzeliste kolumny Apollina w Didimie, i ten żałosny ludzki strzęp Aidsem porażony w Greenwich Village. Ostrość światła obraz może zaciemnić, a ciemny filtr rozjaśnić… Selekcja wrażeń, przetwarzanie obrazów – to wszystko dzieje się poza świadomością, choć nie bez bólu… zalegają we mnie gotowe obrazy…”

romansuder blog

Się, rozmyślałem; że nawet sam Manhattan ma przeróżny przekrój wizualny ulic, budynków, ludzi którzy przechodzą obok i którzy wsiadają do metra etc.

To wszystko jest jeszcze bardzo wyraźnie w moich oczach - jakby się wydarzyło wczoraj, jakbym to wczoraj przechodził przez Greenwich Village czy Soho.

Jak zwykle ostatnio i dzisiaj mam ze sobą szkicownik cyfrowy..
Tyle ciekawego jest do zanotowania.

Biała pokrywa coraz bardziej zanika, przyjemne ciepło tego wizerunku odchodzi..

Zrobiło się jakoś:
bezdotykowo,
bezpostaciowo,