O czym chcesz poczytać na blogach?

Green day jesus of suburbia

love and desperation

Mi podczas matury? To sięokaże.
Polski ustny(najwiekszy stres)zdałam na 15 pkt. (75%). Zawaliłam rozmowę.
Jeszcze tylko angielski ustny. Teraz szczęście sięprzyda. Wszystko zależy od tego jaki zestaw wylosuję. Nie jestem.Skomentuj (8)
2006-05-29 00:37:25 >> "When there ain't nowhere you can go/Running away from pain "<---Green DayMAM DOŚĆ! Wszystkiego co tu się dzieje,a raczej nie dzieje! Dość tych marzeń i.Czasami wstydzę się,że jestem polakiem...


**************************
Na ekranie:Green Day:"Jesus of Suburbia".To live and not to breathe
Is to die in tragedy
To run, to run.

Go on it!

I odwołają koncert. A po drugie... cóż, obawiałam się, co tam się będzie działo? Bo Green Day jest przecież o wiele bardziej lubianym zespołem niż Avril Lavigne, no i na GD szłam sama... No i.Utwór przyzwyczajałam się do tego nienormalnego ścisku. I kiedy przeszli do wykonywania "Jesus of Suburbia" już było O-K :) Albo ludzie przestali się tak na mnie pchać, albo po prostu się do tego.

My LiFe XD

Ulubieni wykonawcy: Tokio Hotel, Green Day, Good Charlotte, Eminem, Asetoholix, Liber, Mezo, Verba, D12, 50 Cent,  Black Eyed Pease, Linkin Park, Evanescence,.


Ulubione piosenki: Tokio Hotel-ech kocham wszystkie ale ostatnio leci tylko "Schwarz", Green Day - Jesus Of Suburbia, Good Charlotte-"True", Eminem-"Puke", Ascetoholix-"Na spidzie", Liber-"Jedna z.

Hallelujah, lock and load! - Onet.pl Blog

Się.
2. Jak dobrze kontra jak źle.
3. Ekstaza.

I jak do pierwszej można zaliczyć np. Letterbomb, Jesus of Suburbia albo She fucking hates me, tak do drugiej wliczamy Nobody's Home, Prayer of Refugee, Sprzedawcy Marzeń, do.Odnoszę się do swojej psychiki i wtedy króluje całe Dookie.
I śmieszne jest to, że ja w domu w ogóle nie słucham Green Day. Nakomputerze mam zgrane, i mam przecież płyty, ale nigdy ich nie słucham. Baj de łej słucham ich codziennie..