O czym chcesz poczytać na blogach?

Gratka

Blog FanClubikAshleyT

Do K.G+Dyplom+Napis skaczący
1wyróżnienie:
5komów+2wpisy do K.G+Dyplom

Było w sumie 6etapów:
Punkty zdobyte przez Was:

Ania:
91.5/93.5<chyba>
Magda:
58/93.5<chyba>
Monia:
19.5/93.5<chyba>
Trajza:
31.5/93.5<chyba>

Napisałam <chyba> bo nie jestem pewna czy na 93.5p macie tyle punktów czy na mniej....

Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1msc-
www.aniaa121.blog.interia.pl/      Gratki!
2msc-
www.magdalenka6666.blog.interia.pl/ Gratki!
3msc-
www.trajza2.blog.interia.pl/  Gratki!

1wyróżnienie:
www.mondeczek.blog.interia.pl/     Gratki!


Komcie i nagrodki rozdam do 2tygodni,nagrody powinny być jutro lub w środe dodane na mojego bloga,a na rozdanie komci czekajcie 2tygodnie!papa Gratki!

Dajcie koma dla Ashley i dla mnie!: 1

..... but only dream...

Się w piekielnie zimnym stawiku, gadamy (a dokładniej to wtedy raczej krzyczymy:P) czasami gadamy, ale najcześciej słuchamy radia (czyt. Karolinki:P) dobra, robie się trochę gapowata, tak mi do chucha (do ucha nie do buzi:P) radyjkonagada, to ja sama jusz nie wiem co miałam robić:P jest ogólnie wesoło i fajnie, wracając na gratioli z raczej udanej jazdy, na której było dużo słuchania ( karosielka: DALEJ DAFNE, DALEJ!!! Ewka, co ja robię?! hahaha!!!) i śmiechu:P jusz wracaliśmy ze stawiku, ja oczywiście wodze oddane, łydeczki lekko muskaja Gratkę, idę sobie w dobre za Debrościkiem&Angą i gadam z karolinka nagle gratka staje. Ja łudka, ona dalej stoi...(?) ja łydkai mówię: Gratka, co z to..." i urwałam, bo musiałam zeskakiwaś z konika, bo mu sie wytarzać z piasku:P naszczęście tylko zdązyła się połozyś i nic wiecej, bo zostało mi tyle oleju w głowie, zeby wodzy nie puścić to tu za wodze pociądnęłam, w zad klepnęłam i wstała zaraz:P naszczęście siodło całe było, (a siodło Bożenki miałam bo dużo koników chodziło) bo inaczej musiałabym słono zapłacic za moją bystrość:P ostatnio jazdy fajne, bo rodeo sobie urządzamy:P bawimy sie na jeździe na ujeżdżalni że jedni są kowbojami-rabusiami, inni szeryfami i.

Moj blog

Jest cinderella story;)...w sobotę byłam w wawie i kupiłams soie spodenki i bluzke w H&M i cos jeszcze:Pi spineczki;)wszytsko razem w arkadii;)był cOOl...sorki ale przez ten czas nie miałam jak ocenić księg do następnego etapOO więc wyniki będę póxnije sorki;)ok to na tyle papawestley 2005-09-12 14:49:16 skomentuj (1)
wyniki 2 etapu;)!!w końcu wyniki:Pchyba niemogliście sie doczekać ich:Pno to teraz oceniam księge:POcenki:

=Ket=
szablon:9/10
menu:4/5
dodatki:2/5
wpisy:10/10 baardzo cie lubią;)
razem:25/30=Waszka-Ola=
sorki ale cos ci sie stało z blogiem...:(bardzo mi przykro...=a-lavigne=
szablon: 10/10
menu: 4/5
dodatki: 5/5 jest muzA
wpisy: 8/10
razem: 27/30=Avril-music=
szablon: 9/10
menu: 3/5
dodatki: 1/5
wpisy: 2/10
razem: 15/30=k!tka=

szablon: 10/10
menu: 5/5
dodatki: 5/5
wpisy: 10/10 wooow uwielbiają cię!!
razem: 30/30 GraTki;)=salemcia=
szablon: 10/10
.

mój koń Nadir i ja...

Z Markowszczyzny Kaśki(na Dwójce), Gośki i Wiolety, Gośka Kruk też miała bezbłędny, nie wiem czy ktoś jeszcze, chyba nie, ale pewności nie mam. Dalej niestety nie było mi dane oglądać, bo wracałam na Debrze do domciu (do Niewodnicy). Wiem, ze wygrała L Kamila na Argonie.
Z Aśką nocowałyśmy w Niewodnicy, bo rano na wystawę do Turośni :P, ehh pogoda paskudna!! Deszcz lał przeokropny!! Dopiero na wystawie dowiedziałyśmy się z Aśką, ze mamy biegać z końmi na wystawie, poprostu bosko. Ehh niezabardzo chciałyśmy brać te odpowiedzialność na siebie, bo przecież można coś zepsuć, źle pobiec i noty lecą w dół, ale bobiegłyśmy i chyba nie było najgorzej, oprócz tego, ze mało brakowało a bym się wywaliła(strasznie ślisko). Gratka jest czępionką wystawy, Debra została czępionką publiczności i zajęła na wystawie 3 miejsce, ale egzekwo z jakimiś 2 innymi, wiec nagrody losowali, szkoda :(. Dużo się działo ostatnio, a teraz czekają przygotownaia do zawodów w Supraślu. papa
one-lovely-think 2004-06-21 12:31:20
skomentuj (10)

Mój mały zwierzyniec - Onet.pl Blog

Gratka

Gratka ma trzy latka :)
Trochę życia spędziła w schronisku, ale trafiła tam już jako dorosła suczka.
W listopadzie ubiegłego roku została zaadoptowana przez moją ciocię, dzięki wszystkim ochom i achom, którymi zachwalałam Grandzię   , a już po pokazaniu zdjęć tej ślicznej terrierkowatej kulki nie było mowy o jakimkolwiek wahaniu się nad tą decyzją.


Na początek zdjęcie Gratuchny jeszcze w schronisku.

 


Tutaj Gratka z Mruczysławem prezentują swoją ulubioną zabawę czyli psikotkową walkę.

 


A tu królewna wygrzewa kości na słońcu, węsząc za jesienią...

 U moich zwierzów dobrze, niedługo ich pokażę, ale na razie filmik z najnowszą sztuczką w wykonaniu Łatencjusza : http://w231.wrzuta.pl/film/7xyczOFgucC/papa

Pardon, że link dałam, ale zauważyłam, że blogi na onecie nie mają hateemela :(
Ada_-_ (17:55)

Blog Extazowicze

Tylko zdążyć na audycję. Siedzą nocami ściągając nowe piosenki, szykując pytania na konkursy czy też po prostu przygotowując coś, czym chcą Nas zaskoczyć. Są wśród Nich również studiujący, pracujący i prowadzący Radio naraz. Uwierzcie mi, że naprawdę nie jest łatwo. Ale niestety.. zamiast Im za to dziękować, za Ich trud, pracę, serduszko, które wkładają w audycję i za Nich samych, za to, że po prostu są, My robimy problemy... Myślę, że warto się nad tym zastanowić.. Myślę Extazowicze, że nie jesteśmy RODZINĄ tylko wtedy, gdy Radio gra, jest zabawnie i śmiesznie, ale również wtedy, gdy dopadają Nas smutne, trudne dni czy też po prostu długi weekend. Dlatego bądźmy właśnie SOLIDARNI i popatrzmy też na to, że Nasi Prezenterzy mogą, a raczej są ZMĘCZENI, pomóżmy Im, a nie dobijajmy własnym egoizmem..
 


Komentarzy: 2 Oliwka gratulacje :) 2007-04-26