O czym chcesz poczytać na blogach?

Gratis sms

VIOXIUM S.C. WOJ ŚLĄSKIE 513 866 140


Link
poniedziałek, 19 lipca 2010
Remonty i Budowla

planujesz remont lub budowę umów się na pomiar darmowy szczegóły pod nr tel 511292299 . Takze też ci wpuscicmy w system ratalny bez opłat wstępnych .

17:35, vioxium.s.c.slask.katowice
Link
nowa promocja pożyczki

weś pożyczkę i dostaniesz od nas jeszcze konto gratis osobiste lub firmowe jeśli Bank ci odmawia udzielenia pożyczki z powodu że nie masz o.

czwartek, 17 czerwca 2010
wirtualny telefon dla biznesu usługa telekomunikacyjna

podpisz z nami umowę na wirtualny telefon w sensie tym że niezależnie na rodzaj telefonu jaki abonent posiada komurkę czy stacjonarny klienci będą otrzymywać reklamę głosową i pod koniec reklamy jesli klient będzie zainteresowany to w każdej chwili będzie mugł się z tobą połonczyć

13:23, vioxium.s.c.slask.katowice
Link
wysyłka sms reklam dla biznesu

podpisz z nami umowę na wysyłkę.

niepotobysiepodobac blog

Dobry pistolet do węża ogrodowego.. mimo godzinnej narady okazał sie niewypałem. %demet%. No i żarówkami. Oczywiście na koncu zrobilo sie tak ciepło że wpadliśmy po cole do śjakiejś galeri no i lookamy a tam 2l pakowane po 2szt. 8.46 (zdrziry) no ale najlepsza opcja patrzymy intensywniej. O jakies szklanki staja przy coli.. no to chlup. pani przy kasie powiedziała że to gratis. No raczej że gratis.. sama sobie wziełam. nikt mnie nie zatrzymał ani nie wyprowadził z błedu. dowidzenia.

On:Ania Dabrowska -Samotnosc po zmierzchuCharlie, Charlie.mp3
niepotobysiepodobac 2004-04-20 23:04:11
skomentuj (0)


5.Przyjaciel męża
Nawrzucac za ten listy mu chciałam.
"kto obiecuje.Rozumiem czemu udajesz przed paszczakiem* że jest ok skoro nie jest. tylko nie walnij mi tekstu "bo to paszczak" bo jebne. Wkoncu nie ma downa.

[przyjaciel męża]sms:Narazie musze odpocząć od tego toksycznego człowieka.Zreszta nie mam zamiaru z nim szczeże rozmawiać, skoro on nie jest szczery ze mna.kiedyś o tym pomysle.
11min później

sms:Bu-jeszcze raz ja. On chyba ma dauna-w tamta faze mowilem mu zadnych zdjec z lufa na blogu- zdjecia sie pojawily. Jeśli nie jest chory to z premedytacja zrobił mi świństwo-dziekuje dobranoc:)

Tak.. przyznaje racje koledze.
niepotobysiepodobac 2004-04-21 14:09:46
skomentuj (0)
6.magiczne 10 min
-mamo ja potrzebuje z.

Ja... mała ciałem ale wielka sercem

Marketing sieciowy. Śmierć komiwojażera. Pewnie kojarzysz. Akwizytorom wstęp wzbroniony. Szatański pomysl Amerykanów na sprzedaż bezpośrednią produktów, co by to nie było. Skarpety, kosmetyki, chemia, ubezpieczenia, co chcesz. Brrrrrrr. Jak widzisz kolesia na ulicy, sprzedaje kit, jakiś shit, perfumy albo pastę do zębów ze szczotką do zrywania szkliwa z kłów - gratis, niby za pól ceny sklepowej. Oszust. Marża jest 300 procent. Jak kupujesz tęczowe odkurzacze jest podobnie co do marży, bo produkt ponoć niezły. W ubezpieczeniach nie ma takiej marży a bardzo chciałbym. Ale zasady podobne. Na czym to polega? Tworzy się piramidę sprzedażową. Na dole są sprzedawcy, czyli szara masa, potem jakiś menadżer, zwany szumnie.

13:08, toop.toop
Link Dodaj komentarz »
sobota, 13 lutego 2010
Popie.....
Popie..... przone to wszystko.
Sterta rzeczy do zrobienia, załatwienia, ale czekam... na co? Nie wiem. Na kopa chyba
Poza tym co raz bardziej kuleje moje psyche.
A odpowiedzi na sms nie ma. Kulturalnych ludzi odpisywanie nie trudzi. Sama tego chciałam.

Blog Nieznany Los

piątek, 01 luty 2008, 14:57

Wczoraj byliśmy obejrzeć salę...
Mnie się strasznie spodobała - nie duża, ale bardzo przytulna, świetnie udekorowana, lokal pierwsza klasa, nawet apartament dla nowożeńców mają gratis, hihi ;) Zaplecze czyściutkie, nowocześnie urządzone, menu weselne bardzo bogate... Tylko Przemek kręcił nosem, że na zdjęciach bardzo małe porcje na talerzach były, a goście nie mogą przecież być głodni... Ja wiem, że nie mogą, ale jak dla mnie, to były to odpowiednie porcje... Nio, ale wystrój też mu się bardzo podobał :) Jeszcze w sobotę.

Komentarzy: 9 ??? wtorek, 22 styczeń 2008, 11:44 Sama nie wiem co mam o tym wszystkim sądzić...
Zaczęło się w październiku - dostałam kilka sms'ów z zaproszeniem na kawę. Odmówiłam, ale zastanawiało mnie kto to mógł być... Nie znałam nr telefonu, osoba po drugie stronie nie odbierała... W końcu doszłam do wniosku, że to może być sprawka Przemka - sprawdzał mnie, czy jak to nazwać.... Przestałam reagować na te sms'y, potem zapomniałam o nich... Aż do świąt - znowu zaczął pisać,.

marika blog

zdzisiek (14:22)
zależy od rozdzielczości (mega pixele ) , zoomu, czy ma tylko cyfrowy ( dno) i firmy

Lolik (14:23)
i pewnie od tego czy dołączany jest do komórki czy do gumy balonowej Huba Buba?

zdzisiek (14:23)
najlepiej do gumy balonowej , zapewne opcja szybsza

Lolik (14:27)
pewnie tak... gratis: białe zęby bez próchnicy i ph w ustach 5.5

zdzisiek (14:29)
to już kwestia pobytu w łazience i użycia szczoteczki do zębów wraz z pastą do tego przeznaczoną

Lolik (14:29)
ja nie mogę myć zebów, bo babcia mówi, że tylko szkliwo sobie zdzieram.. a babci sluchać trzeba

zdzisiek (14:32)Na trakcie operacyjnym. posiłek okazał się być tylko pretekstem.. ubrali w zielone i kazali przepisywać zestawy używanych na bloku narzędzi :) imadła, peany, haki, wiertełka... ah, ile tego było! gdyby chłopaki oddali na złom....


jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Ciebie, R.!
< przytul >sms na kom M. 'pozdrawiam tatę i sąsiadów i Ciebie!'
sms z kom M. 'dziękujemy! bawimy się dobrze'

do M. na GG 'dzięki za smsa!'
od M. na GG 'a co? wysłali ci? co oni robią z moja komórka?'


ps. a suszy mnie, jakbym litrami wczoraj piła..


marika 2004-05-22 20:20:30
skomentuj.