O czym chcesz poczytać na blogach?

Granie na czekanie

nieznalezionemysli.blog

Dostepny pisałam miliony wiadomośći bezkutecznie. odeszłam o kompa bo i tak nie mogłam zapomieć. spojrzałam na komórke. nieodebrane połaczenie od 'Skarbuś' usmiechnełam sie do siebie zadzwoniłam znów to chore granie na czekanie az wkoncu pojawił sie licznik. Usłyszałam :
-Taaak?
dzieki Bogu;)

skomentuj (0)

... 2010-09-14 19:40:30

Sie licznik czasu, taaak pojawia sie przykładam do ucha i słysze 'Heyah, poczta głosowa' szybko naciskam czerwona słuchawke i tak z 6 czy 7 razy dzwonie do niego!! nienawdze czekać a czekałam ponad godzine patrząć na telefon ale na wyswietlaczu widziałam jego buzie na tapecie i godzine 22 Łzy mi leciały z oczu tak wielke. Moje myśli były najgorsze, nie mogłam sie na niczym skupić . Dzwoniłam co 5 min z nadzieją może wkoncu dobierze. ale to na nic czekanie. Doprowadzała mnie do szału Cisza . musiałam właczyć jakąś muze i co na vivie leciała niezbyt wesoła muza Eminem i rihiana który jest był dla mnie hitem ale ta piosenka wprawała mnie w jeszcze gorszy.

Za Jeden Uśmiech Twój

Teraz największegwiazdy śpiewają tym którzy do Ciebie
zdzwonią. Wybierz hit zamiast nudnego biip!

GRANIE NA CZEKANIE TOP 10

glogis.wordpress.com

Może to jest opisane w instrukcji, ale kto by tyle stron czytał. Do tej pory korzystałem z domyślnych “podpowiedzi” iPada ( coś w stylu T9 z komórki), ale nie zawsze otrzymywałem poprawnie napisany wyraz.

Polskie znaki otrzmamy poprzez przytrzymanie przycisku danej litery i wybranie polskiego znaku z wyświetlonej listy.

Przykład: chcemy napisać literkę “ź”..

»

feel-Piotr Kupicha - Onet.pl Blog

Notce że będzie można wymienić się ze mną komciami a więc
ty 5 a ja 7
ty 10 a ja 20
ty 20  ja 30
ty 50 a ja 60
ty 60 ja 80
ty 80 ja 100
Jeśli chcesz wymieniać się ze mną komciami napisz pod najnowszą notką ja zrobię ci specjalną notkę Ciebie proszę o to samo będzie mi łatwiej zwracać komcie z wymianki  
FEEl na walentynki.
Ostatnio w telewizji widziałam reklamę związaną z Piosenką FEEl-a " Jak anioła głos" a mianowicie można ustawić tą piosenkę jako granie na czekanie na walentynki dzwoniący do Ciebie usłyszą utwór " Jak anioła głos" może widzieliście ta reklamę?
  ൠ Tylko czy na pewno my jesteśmy normalni...? ൠ - Onet.pl Blog

    Do liceum :P
  • Bug City - ŚWIETNY KOMIKS!! normalnie kupa śmiechu!!! :D
  • Włatcy Móch :D :D :D
Sprawdź swą wiedzę... Chociaż i tak nie jest ona tak wielka jak u nas...:)
W sposób niezwykle niezwykły...To się nazywa potrząśnięcie. Jeśli ktoś szuka super silnego Faceta, to właśnie go znalazł. Oczywiście można dostać jego numer telefonu...Ma wspaniałą piosenkę ustawioną na granie na czekanie. I wogóle wszystko, co jest z nim związane jest wspaniałe, niezwykłe, super, cool, zajebiste i można tak w nieskończoność wymieniać, gdyż sama jego osoba jest...Fajna. Ale mu reklamę zrobiłam, co nie?.

...live is brutal...

tak jakby... eh... lepiej było... lzej... dziadek lepiej, już wstaje i zdjeli mu opartunek z ciecia po operacji.

a ja sobie zyje, mam nowy sweterem już mi bedzie cieplutko. babcia to mnie musi naprawde kochac, ze takie sweterki mi na drutach robi ;)

a co do miłości, to nikt mnie nie kocha... oprócz rodziny... ale ona sie nie liczy. chciała bym miec takiego faceta, takiego kochanego, co by mi mówił, ze.

może się polepszy...

dziadzia po operacji, ma sie lepiej. lekarze mówią, że trzeba czekać... ile można czekać?! co ja granie na czekanie?! oceny na sem. nawet nie takie złe. cudem jest... wzorowe z zachowania! nawet na badzo dobre nie liczyłam :P może nie będe miała żadnej 2, nawet z wos'u... CUD...

tak sobie ostatnio myslałam...

Do you ever feel like breaking down? Do you ever feel out of place? - Onet.pl Blog

- A z chęcią. A czego nie chcecie jeść w domu?? I w ogóle wszyscy idą tak??

- A bo Lachelle chciał robić śniadanie, a chłopaki nie chcieli, więc wymyśliliśmy że pójdziemy na miasto coś zjeść. A Jeff pojechał do domu, a reszta chyba idzie, choć nie wiem jeszcze jak.

***

Haaaa.!!! Wreszcie skończyłam!! Loool xd Mam dziś dobry humor bo mam granie na czekanie z Pierre’m xd Ooo yeeeaaah!!! xd Dzis najdłuższy odcinek w całej mej karierze xd Oczywiście jak wiadomo w role dziewczyny Seba wcieliła się Miley 16!!