O czym chcesz poczytać na blogach?

Grand theft auto iv

Blog Malitor

Została na podbój najnowszych konsol next-gen.

GTA 4
Chyba nie ma nikogo w środowisku graczy, kto nie słyszałby o nazwie GTA albo Grand Theft Auto. Seria gier od firmy Rockstar stała się legendą postrzeganą na całym świecie. Wojny gangów, rabunki, misje wymagające nie tylko myślenia, ale także sprytu przyciągnęły przed ekrany monitorów miliony graczy. Ale czy Grand Theft Auto IV będzie znakomitą kontynuacją serii, czy okaże się zwykłą porażką?

Komentarzy:.

e Gry Weblog

Kody do GTA IV Xbox360 PS3

Wrzesień 16, 2008, 12:31 pm
Filed under: G | Tagi: kody, GTA IV, Xbox360, PS3

XBOX360

Kody wpisujemy na telefonie Niko

Życie
4825550100
Pancerz
3625550100
Pierwszy zestaw broni – Kij baseballowy, Pistolet, Shotgun, MP5, M4, Snajperka RPG, Granaty.
4865550100
Drugi zestaw broni – Nóż, Pistolet, Shotgun, Uzi, AK47 Snajperka RPG, Koktajl mołotowa.
.

Sobie dostęp do niektórych misji pobocznych. Dlatego radzę używać kodów z rozwagą (a najlepiej wcale z nich nie korzystać).

Grand Theft Auto IV to gra akcji, będąca kolejną odsłoną bestsellerowego i kontrowersyjnego zarazem cyklu, swoimi korzeniami sięgającego 1997 roku..

krzysiek9528.blog

Psuje całej zabawy.
GRA NA 5+

2. Następna gra (bardziej dla chłopaków, ale wcale tak nie musi być) to GTA IV grand theft auto IV .

  

 W tą gre poprostu trzeba zagrać. To wielkie osiągnięcie dla R* game . Ta gra ma wszystko, piękną grafike, wiele.

Blog o GRACH

Kamil mam 12 lat i lubie gry mam w domu konsole Xbox 360 i playstation 2 orac PC jak każdy z was no moja ulubiona gra to Crackdown,Grand Theft Auto IV i CounterStrike.Nie jestem fanboy'em ani microsoftu ani sony więc nie myślcie sobie że jak mam dwie konsole to od razu jestem fanboy'em.

GamesConsole-blog o grach i konsolach:)

Że poślizg związany jest z rozmiarem projektu i kwestiami technicznymi, ale zapewniają, iż finalna wersja Grand Theft Auto utrzyma wysoką jakość poprzednich części, a jednocześnie pokaże na co stać Xboxa 360 i Playstation 3. To jednak okaże się już za niedługo- a co warto wiedzieć już teraz?

Bohaterem GTA IV będzie Niko Bellic, imigrant z Europy wschodniej, który przyjeżdża do Liberty City (wirtualnego Nowego Jorku) w poszukiwaniu lepszego losu. Od razu jednak-.

Jeżozwierzum

Zbrodni.

Nazywam się John Marston
Pierwsza scena gry to wyraźne nawiązanie do rozpoczęcia GTA IV. Nasz bohater, John Marston, przypływa statkiem do portu. Dźwig przenosi samochód, jeden z pierwszych na świecie. Jest bowiem rok 1911, a czasy Dzikiego Zachodu, gdzie.

Rockstar Games to studio niewątpliwie legendarne. Z jednej strony ma na swoim koncie takie pererłki jak cała seria Grand Theft Auto, a z drugiej strony chore, bezsensowne pozycje jak Manhunt. Red Dead Redemption zalicza się do tych perełek. Ta gra bije na głowę wszystkie gry z serii GTA i.