5) być weterynarzem...^-^ i mieć oprócz jamnika szorstkowłsoego standard. Waga: 63kg
poza Formułą Jeden: 1999 Formuła Renault (seria zimowa)
Debiut: Grand Prix Australii - 4 marca 2001
Ostatni wyścig: Grand Prix Malezji - 20 marca 2005
Pierwsze zwycięstwo: Grand Prix Malezji - 23 marca 2003
Ostatnie.

Wszystko o formule1

A na Shanghai International Circuit auto Renault również może być konkurencyjne.

W Malezji zaliczyłeś dobry weekend i ukończyłeś wyścig na 4. miejscu. Jesteś zadowolony z tego wyniku?
Jeśli przed weekendem ktoś oferowałby mi czwarte miejsce, brałbym je w ciemno. Podobnie jak w Australii, był.

Robert Kubica opisuje najważniejsze miejsca toru Shanghai International Circuit. W najbliższy weekend Polak powalczy o poprawienie swojego najlepszego rezultatu w Grand Prix Chin, którym pozostaje szósta lokata z sezonu 2008.

Robert Kubica: Tor w Szanghaju to imponujące miejsce. Zadziwiająca.

"Piękno to coś, co mamy w sobie, co odbija się w naszych oczach"

KUBICA 22 październik 2006

Gratulacje dla Kubicy <dziś ostatni wyścig :(> co prawda był 9 ale to dopiero pierwszy.

Jak na debiutanta:):) byle tak dalej.  POWODZENIA!!!
Grand Prix Węgier .......................zdyskwaifikowany(7)
Grand Prix Turcji  .

...:::Polscy Siatkarze:::... - Onet.pl Blog

Rzeszów wygrała siódmy mecz u siebie w tym sezonie. Tym razem w pokonanym polu zostawiła żużlowców z Częstochowy.

"Żurawie" pokonały Złomrex Włókniarz 48:42 i utrzymały 3. miejsce w tabeli. Bardzo możliwe, że w następną niedzielę oba zespoły spotkają się ponownie. Jeżeli częstochowian nie wyprzedzi Unia Tarnów,.

Formuła 1

Robert Kubica wystartuje do Grand Prix Turcji z 5. pozycji startowej. Pole position wywalczył Brazylijczyk Felipe Massa z Ferrari, a drugi był lider klasyfikacji generalnej mistrzostw świata Lewis.

domaratonu.wordpress.com

Wcześniej nigdy nie stanąłem na starcie GP Poznania. Jednak trasę w okuł Rusałki świetnie znam z racji na częste treningi na tej ścieżce biegowej. Przybyłem na 40 min przed startem, zarejestrowałem się, wpłaciłem opłatę startową 10 zł, pomimo bardzo dużej ilości ludzi w budynku rejestracji i odbioru numerów wszystko.Trzeba liczyć się z tym, że czeka nas dużo mijania, bokami ścieżki biegowej. Ale, ale warto! Naprawdę warto wybrać się nad Poznańską Rusałkę i wziąć udział w Grand Prix Poznania, jest to miłe spędzenie sobotniego przedpołudnia, można spotkać zapalonych biegaczy, porozmawiać a z czasem pewnie niektórzy staną się znajomymi J.