O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Grafika

Eowyne & Panna Berenika OCENIAJĄ!

Jakby pogniecione. Nie komponujące do reszty.
2/10

Menu

Jest zegarek, jakieś tam daty i spore linki. A nawet nasz adres, który jest konieczny byśmy oceniły blog. bRakuje mi tylko buttonów, lub innych dupereli.
6/10

Ogólnie

Skromnie...
4/10

Rady

Dopracuj podstrony i skróć notki.

Ogólnie

26/50

Ocena

3+

BY
Bereneika

2005-03-05 19:16:37
skomentuj (0)


http://www.natalqa.blog.pl/


Wejdż

GRAFIKA:bardzo ładny blog w moim ulubionym kolorze zielonym, starannie wykonany szablon,
jednym słowem super
10/10

TREŚĆ:zwykłe notki o życiu pisane blogowym językiem, średnio długie
8/10

PODSTRONY:IDENTYCZNE JAK STRONA GŁÓWNA, MOŻNA ODNIEŚĆ WRAŻENIE, ŻE CAŁY CZAS JEST SIĘ NA STRONIE GŁÓWNEJ
8/10

MENU:no nareszcie jesteśmy w linkach, menu duże,wiele linków do skoków, podoba mi się, jesteś fanką wielu rzeczy, cieszę się z tego, masz liczniki odwiedzin i buttony
10/10

OGÓLNIE:podoba mi się szablon, linki, wszystko
.

  oceny2002.blog.pl    

Zaliczał się do najlepszych?
Ocena: 5

Elek
maly-smieszny-czlowieczek.blog.pl // 2006-09-04 // skomentuj (2)
maly-smieszny-czlowieczek.blog.pl

Grafika: Nie wiem jak inni, ale ja tutaj żadnej grafiki nie widzę. A zapewniam, ze stara nie jestem a ze wzrokiem moim wszystko w porządku. Nie ma żadnej grafiki. Na stronie głównej tło czarne, w archiwum, które z resztą ciężko było znaleźć, białe, to samo komentarze. I na tym kończy się praca nad grafiką. Więc...
Ocena: 0

Notki: O notkach tutaj też nie ma co debatować. W każdej notce jest jakaś grafika. Obrazki, obrazy etc. Króciótkie zdanie i nic poza tym. Uważam, że notka w której jest obrazek Zmartwychwstałego Chrystusa i dymek nad nim "z ręką na sercu: burdel w Polsce, to nie moja wina" jest nie tyle odrażający, co nie na miejscu. Kpić, to sobie można, ale nie z takich spraw. Czasami zdarzają się jakieś zwykłe notki bez grafiki, ale są to zwykłe notki. Gdzieś tam daleko w archiwum przeczytałam dwie sensowne notki. Niestety tylko dwie i dawno temu i tylko za to plus.
Ocena: 1+

Ogółem: Tak beznadziejnego bloga, to ja jeszcze nie widziałam. Gdzieś tam widać przebłyski autora, który najwidoczniej.

break-down blog

Tak będzie?
10/20

Podsumowanie: Czarny wilk. Miło, że są jeszcze ludzie z pasją.
3/5

33/50

bandeau
break-down 2005-05-13 21:02:12
skomentuj (0)


winnetou
| link |

Widzę, że to znajomy naszej Abb oraz Czarnego Wilka, którego blog oceniłam zaledwie parę minut temu. Panna admin zrobiła mi jeszcze reklamę. "proś bandeau, napewno oceni (:" Dzięki, Abb, za przypływ pracy.

Pierwsze wrażenie: Sweet dreams are made of you... Pan Winnetou przywrócił mi stare wspomnienia. ;) Pierwsze wrażenie zaliczone pozytywnie.
5/5

Grafika: Layout wykonany przez właściciela bloga. Przedstawia kobietę - dosyć nietypowo. Zwykle mężczyźni do swoich szablonów wykorzystują inne rzeczy. Podstrony dopasowane - jest ok. Nie zwala mnie z nóg.
15/20

Treść: Zawiera osobiste wywody pana Winnetou pisane poprawną polszczyzną. Czyta się zgrabnie i lekko. Nie są to nudne wywody - broń Boże! Można znaleźć również jakieś cytaty, spostrzeżenia. Jednakże treść rónież nie zwala mnie z nóg. Menu w porządku, nie ciągnie się, tylko z archiwum miałam mały problem.
15/20

Podsumowanie: Ot tak, nieco powyżej średniej.
3/5

.

Dłońmi rysuję swój świat...|| IE 1024x768

Poprawny i dosyć ciekawy.
Ocena : 3+/6

Ogólne wrażenie :
Szablon nie rzuca na kolana, jednocześnie za bardzo nie można się go przyczepić, bo jest po prostu poprawny. Przeciętnie poprawny. I nic więcej. Nie jestem zachwycona.
Ocena : 3/6

Razem : 10/18 Średniacy

Away_from_sun


skomentuj
(1)

timmyblog

Wejdź

Rozleniwiona niedzielnym popołudniem, z zapchanym nosem i czerwonymi oczami do oceniania przystępuję wyjątkowo leniwie ;)

Grafika
Szablon , jak mniemam wykonany przez jakąś zaprzyjaźnioną osobę, często używałam podobnego rozkładu ramek więc się nie przychrzanię. Dwie po bokach, w środku jedna ze zdjęciem Chylińskiej. Przeplatająca się czerwień z czernią nadaje szablonowi pazura. Szczyt pracy twórczej to nie jest, ale wszystko schludne i poukładane. Szkoda, że nie Twoje. Podstrony identyczne jak strona główna.
Ocena : 4/6

Notki :
Z życia wzięte, pisane poprawnym style i one same w sobie też zaledwie poprawne. Nie rzucają na kolana, dłuższe nudzą w okolicy środka. Po prostu zwyczajnie bez jakiś perełek, wszystko na jednym.

Obiektywne i szczere oceny! - Onet.pl Blog

Notka Sylwestrowaa !! 2009/2010

Obrazki i inne takie duperele typu Porady, dekoracje, wygląd itp. „Moje plany na sylwka!!!” Bardzo ciekawe... (sarkazm) Ale z tego co wiem to wypełniłaś swoje plany i wszystko co miało być, było.


Ortografia ipoprawność językowa: 2/5

No zaraz padnę! Zapowiadało się tak dobrze. Mam na myśli piękne,polskie, POKEMONIASTE pismo „ DooBrZęę  Ssię BaWIĆćć !! „ -1

spać so rana – spać do rana

tynikę– tunikę

Sorq– (Nie lubię tego q przy normalnych słowach z „ku”) Sorrka,albo Sorry

praca na grafika. - praca nad grafiką

Grafika komputerowa

Memories?¿

Idzie sie dalej " Pytam się także czy się pomyle przy mówieniu wierszyka zawsze sie tak denerwuje przed wejściem na scene !!! :( Ogulnie dzień oceniam na pożyteczny dzień i z tąt właśnie ten tytuł !!!
komentarze [2]

Simsy 2 >> niedziela, 2 września 2007 13:06:33
Od dłuszszego czasu chciałam mieć sims 2 (gra komputerowa ) a dziś jak sie ciesze będe je mieć szkoda że dopiero dziś ostatni dzień wkacji nie pogram za dużo ponieważ kuzyn który ma mi je dać przyjedzie dopiero o godz. 17:00 a zanim zainstaluje minie dużo czasu ehh jak bym chciała już w nie grać może będe mieć dodatki tam dopiero jest gra tatułaż e ciuszki.

Na sali !!! :) Szkoda tylko, że wkacje sie skończyły i za 1 dzień do SZKOŁY :( trudno narazie ide na impreze i sie z tego ciesze !!! POZDRO DLA kuzynek i koleżanek no i kolegów i dla chłopaka 2 kuzynek Mateusza Piela :)) (kurcze jak to kuzynki zobaczą to mnie zabiją TRUDNO hehe !!!
komentarze [1]

Szablon: grafika + html: Niejaka, zdjęcia: Exoart, Efco, Ninazdesign, IsacG, dla justi-moj-prawdziwy-swiat, więcej na Blogu.

Autorka

poznaj
zapamiętaj

Plemiona-blog fiku16

Najlepszej punktacji w poszczególnych sektorach toru; próby prędkości maksymalnej to natomiast uzyskanie jak najwyższej łącznej prędkości, mierzonej w określonych punktach trasy. Drift i drag nie wymagają omówienia, bo każdy wie o co chodzi. Zalety:

Piękna grafika
Sporo samochodów
Kompleksowy tuning

Wady:

Podobne do siebie trasy

Komentarzy: 0 Piszcie jakie lubicie gry!!
Ja na przykład bardzo lubie gry sportowe oraz strategiczne.
Nie moge sie doczekac az wyjda jakieś nowe!! Komentarzy: 0 Blog 2007-12-21

Witam na moim blogu!!

Mam nadzieje ,że będzie sie wam tu podobac. 
Będziemy tu poruszac tematy dotyczące gry internetowej plemiona oraz gier komputerowych znajdujacych sie na polskim rynku (i nie tylko).