O czym chcesz poczytać na blogach?

Grafik komputerowy

szkolenieflash

Osoby, które interesują się rozwojem nowoczesnych technologii fenomenalnie wiedzą jak często pojawiają się na rynku sugestie nowiusieńkich programów. Wraz z rozwojem komputerów wolno bowiem dostrzec pojawianie się zasługujących zainteresowania propozycji, jakie oferują firmy dynamiczne w branży. Dobrze jest zainteresować się propozycjami obejmującymi obróbkę graficzną, jaka minionymi czasy staje się jeszcze niezwyklej znana. czytaj dalej…

Adobe szkolenie

Brak komentarzy

kurs-photo

Dobry kurs Flash

W specjalności komputerowej ważka jest znajomość wybranych typów programów, które mogą być użyteczne w.

Otagowane flash, kurs, szkoła | Zostaw komentarz

Efektywna Grafika

Pomiędzy skrzydłami...


Centrum miasta
Swiatla, ludzie, budynki
Samotny spacer wzdloz ciemnych uliczek
Dziwne mysli i smutne spojrzenia
Komentarze wroclawskich lumpow
Przerazone laleczki przyspieszajace kroku
Ostatni papieros, lawka, szum
Zyczliwy czlowiek odstepujacy jednego ze swej paczki
Grafik komputerowy zaczepiajacy na przystanku, dopytujacy sie dlaczego mam kaca moralnego...
A mam ?
Nie nazwalabym tak tego
To jest cos wiecej
Wlulona w sciane autobusu
Wpatrzona w niema czern
Mijany kosciol i centarz
'Modlitwa za dzikich w sercach trzymanych w klatkach'
Swieczka.

"Gdyby wiatr umiał śpiewać, a woda grać, Ziemia byłaby rajem...." - epikolyrik
O mnie

Nazywam się Adam i mam 13 lat. Mieszkam w małej miejsowości na MAzurach : w Węgorzewie. Interesuję się poezją, internetem, muzyką, harcerstwem oraz tańcem współczesnym. Należę do Zespołu Tańca Współczesnego "Impuls". W przyszłości chciałbym zostać informatykiem lub grafikiem komputerowym. Wiersze piszę od 7 lat. Zdobyłęm wyróżnienie w konkursie powiatowym, a inne wiersze można znaleść na stronie mojej byłej szkoły. Proszę o częste komentowanie bloga i miłego czytania wierszy.

Serdecznie pozdrawiam :D:D:D


Dodaj do UlubionychWebChat - profesjonalne wywiady z bloggerami! - Onet.pl Blog

Robić szablony choć w połowie tak piękne..." i próbowałam, nadal próbuję, ale myślę, że kunsztem, techniką i profesjonalizmem Sathirien nigdy nie dorównam. Nie zmienia to jednak faktu, że zawsze warto próbować się doskonalić. Takie wzniosłe ideały inspirują nie tylko swoją sztuką (bo przecież grafika jest osobliwą odmianą sztuki), ale i osobowością i wytrwałością. Wszyscy chcemy komuś dorównać.

Anais: Kiedy już mówimy o podziwianiu cudzych prac, masz aktualnie jakieś swoje ulubione  blogi o tematyce graficznej, z.Jest to sfera mrzonek, marzeń sennych pozbawionych szans na spełnienie.

Anais: Niemniej pozostaje mi życzyć dalszego rozwoju w grafice i pisaniu. Mam nadzieję, że uda Ci się spełnić swoje marzenie - i w przyszłości zostaniesz grafikiem komputerowym.To chyba wszystkie pytania, które chciałam Ci zadać, bardzo dziękuję za rozmowę.

Svitra: Ja również bardzo dziękuję. Rozmowa z Tobą, to była prawdziwa przyjemność.

moje-lektury blog

Ba! Niektórzy wyznawali wręcz, iż jest dla nich najważniejszą postacią po matce albo że uratowała im kiedyś życie! Proszę mi wierzyć, to nie były przypadkowe stwierdzenia, ale deklaracje często się powtarzające, nie tylko w trakcie podpisywania książek. Kiedyś u pani Joanny zjawił się nawet pewien grafik komputerowy z syberyjskiego Tiumienia, który tak ułożył swój wakacyjny zagraniczny wyjazd, aby zahaczyć o Polskę i o mieszkanie przy Dolnej. Pragnął podziękować ulubionej literatce. Obrazy tego przemiłego Rosjanina, który przebył ponad cztery tysiące kilometrów po to tylko, aby wręczyć podarek,.