O czym chcesz poczytać na blogach?

Graba bądź sobą

Mój blog

Wszystko opowiedzieć..jak to przebiega,..bo my będziemy mieć już 13 czerwca(w piątek:P)...a Lilcia-nie gadałam z Tobą o NIM bo nie czytalam do dziś ostatniej notki,więc się ciesz pannico;)))Ale słuchaj:
Bądź silna,nie przejmuj się niczym,życie się jakoś poukłada:)))Pamiętaj,że po najstraszniejszej burzy świeci słonko Hermionko:))))Seciaczku masz racje co do tych komentarzy,cio już mówiłam:)))Mateuszku musisz.Już Krzysiek-hehhe)Potem posprzątałam w pokoiku i poczytałam Cosmopolitan:)no i na 18 wybyłam z Lilcią do Jaśka na urodzinki.To było zajebista imprezka:))Najlepszym jej aspektem,była chwila kiedy ok 21 poszliśmy grać w piłę na boisko szkolne.Oczywiście spotkaliśmy tam jakiś żulów,na których zaczęliśmy grać.Nasz skład:3 facetów i 4 dziewczyny,na kolesi,z których niektórzy grali w Olimpicu...I kto wygrał?Proste,że.Z Agusią ciekawy temat do obgadania-mianowicie gadałyśmy o tyłkach facetów z naszego zakładu.No i wiemy swoje:D

Aaaa..do naszej szanownej szkoły powróciła pani Głowacz-czyli tzw Jadźka,przynosząc ze sobą radosną nowinę,że to ona będzie wystawiać końcowe oceny.To już widzę,że będę mieć 4.Mogę sobie pomarzyć:PP to nic,że mam na drugi sem 5,5,4i 3 ale i tak mi da tróje znając moje paskudne życie.

Przeczytaj koniecznie jeśli chcesz mnie poznać

Stan od tego, który obowiązuje w danym środowisku. Środowisko wg definicji to wszystko to co nas otacza. Środowisko jest zmienne a jednostka czyli ja czy któryś z moich znajomych jest odporna na zmiany środowiska bądź nie. Jeśli jest miękka, i łatwo ulega presji środowiska to znaczy, że jest OK. Bo środowisko ją akceptuje, nie robi szumu żyje zgodnie z innymi. I niestety takich słabych miękkich jednostek jest.

Tata
Akcja rozpoczyna się w samochodzie. Gdzieś w moim mieście w drodze do Mc Donald'sa. Dostaję smsa i zaczynam klnąć z szoku. Graba wyrywa mi telefon bo nie często ogląda takie moje zachowanie. Lekko przerażona czyta... czyta bo wie że coś się stało. Na odreagowanie po kobiecu sobie sklina... Dobry początek jakiegoś filmu. Można by taki.
Sumienia,  że Olka się obraziła. Damianek też miał jakąś wojne na smsy ze swoją dziewczyna...a moja? A ja z moją... też pisaliśmy se sms. Kocham ją i wiem, że mimo iż ma czasem humory to jakoś przeżyjemy z sobą kolejne lata. No i mam nadzieje, że euro 2012 zobaczymy razem... o ile będzie co oglądać. 
11:19,

Zwykłe życie może być tak niezwykłe... - Onet.pl Blog

Sasuke nie spali , gdy rano jedli śniadanie nie odzywali się do siebie .Sakura leżała u siebie w pokoju i czekała na Hokage , a Sasuke poszedł na Trening trochę się jej nudziło chciała mieć wizytę Hokage już za sobą mogłaby wtedy już trenować a tak to umiera z nudów. Gdy już miała zamykać oczy w pokoju pojawiła się Hokage .To był on by bardzo silny . Dlatego nikomu o tym nie  powiedziała nawet Hokage .

Jej dziadek zawsze powtarzał

„Bądź taką co serce ma, bądź taką co miłość zna, bądź taką co łzy rozumie Bądź jedną z tych, co kochać umieją, bądź jedną z tych, co łzy rozumieją,bądź jedną z tych, co przyjaźń znają, bądź jedną z tych coserce.

Powiedziała Sakura . Zrobiła mu zastrzyk i po sprawie .

Nawaki czas na zastrzyk -powiedziała oschle .On popatrzył na nią smutnymi oczami lecz z jej oczu nic nie mógł wyczytać ani graba jakichkolwiek uczuć .

-Nie chce zastrzyku -odpowiedział jej.

-Musisz go dostać -powiedziała już trochę milej

chodzimy nad piekłem oglądając kwiaty
2003-09-14 12:40:46 >> desiderata

Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
jaki spokój można znaleźć w ciszy.
O ile to możliwe, bez wyrzekania się siebie,
bądź na dobrej stopie ze wszystkimi
Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie
i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
bo oni też mają swoją opowieść.
Unikaj głośnych i. Bądź ostrożny, na świecie jest bowiem pełno oszustwa.
Niech ci to jednak nie zasłoni prawdziwej cnoty - wielu ludzi
dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie jest pełne heroizmu.
Bądź sobą, zwłaszcza nie udawaj uczucia,
ani też nie podchodź cynicznie do miłości,
albowiem wobec oschłości i rozczarowań
ona jest wieczna jak trawa.
Przyjmij spokojnie co ci lata.Jakiegoś, tylko żyje z konieczności jakiejś, podobnie jak się nie namyśla jabłoń, czy lepiej szyszki wydawać, czy żołędzie, czy może w ogóle lepiej liści nie wypuszczać, a pedy rozdać zającom i pójść za grabami na opał, tylko wydaje jabłka, bo taka jej natura szlachetna i zdrowa.

Władysław Witwicki
Platon, wstęp

skomentuj (0)
2003-09-18 21:05:56 >> There is a.