O czym chcesz poczytać na blogach?

Gq uk

~Adriana Lima Fan~ - Onet.pl Blog

25 komentarzy

05 sierpnia 2008
GQ UK

Adriana Lima razem z innymi aniołkami wzięła udział w sesji do magazynu GQ UK na wrzesień 2008 .Mimo że sesja jest obszerna Ada ma tylko 1 zdjęcie(nie licząc okładki).

Zdjęcia odbyły się pod koniec 2007 roku i ukazują Aniołki przed Victoria's Secret Fashion Show.

  

  

Alessandra Ambrosio Fan Site - Onet.pl Blog

7 Komentarzy || Skomentuj

03 sierpnia 2008
GQ UK - Wrzesień 2008 ciąg dalszy

 

  

  

  

  

  

  

 

Zdjęcia wykonał Gavin Bond w listopadzie 2007 (kulisy Victoria's Secret Fashion Show) 

 

Aby zobaczyć filmik z sesji do wrześniowego GQ kliknij >>TU<<

 

 

15 Komentarzy || Skomentuj

Blog o zespole The KillersBrandon Flowers w 2005 roku otrzymał statuetkę magazynu NME dla "Najlepiej Ubranego" i "Najseksowniejszego Mężczyzny". Wygrał także w kategorii "Najbardziej Stylowy Mężczyzna" podczas rozdania nagród magazynu GQ w 2008. W tym samym roku The Killers zdobyli zdobyli nagrodę za "Najlepszy Zespół" i "Najlepszy Utwór w Ameryce" podczas NME Awards.żródło: wikipedia.orgBrandon Flowers - Wokalista, tekściarz, kompozytor, basista(okazjonalnie:), gra na instrumentach klawiszowych
w amerykańskiej grupie THE KILLERS. Brandon urodził się 21 czerwca 1981 roku w Henderson, NV. W 1989 roku przeprowadził się z rodziną do Nephi, Utah,
jednakże po ukończeniu Juab High School, powrócił do Las Vegas.
Odpowiedzialnym za to, czego słuchał Brandon był jego o 12 lat starszy brat Shane,
który pokazał mu nagrania koncertowe The Smiths oraz U2.
To dzięki niemu usłyszał również Davida Bowie’go, The Cars, Morrisey i The.

Blog dominika9916

Co zapoczątkowało powstanie rodzinnej fortuny. Jej ojcem jest Rick Hilton, natomiast matką była aktorka Kathy Hilton. Paris ma trójkę rodzeństwa: siostrę Nicky i braci Barrona i Conrada.

Większość swojego dzieciństwa spędziła w Waldorf-Astoria na Manhattanie. Gdy w 2000 roku dostała dyplom ukończenia szkoły, natychmiast zaczęła dążyć do sławy poprzez poznanie takich projektantów jak Tommy Hilfiger, Marc Bouwer i Catherine Malandrino. Ale to nie było wszystko pojawiła się też w GQ, Vanity Fair i FHM. Spróbowała swoich sił w biznesie zakładając agencję modelek oraz firmę produkującą kosmetyki, ale interesy się nie powiodły.

Pojawiła się w mediach z powodu licznych romansów z Leonardo DiCaprio, Edwardem Furlongiem, bokserem i modelem Jasonem Shawem. Razem ze.