O czym chcesz poczytać na blogach?

Gotti

armonico.blog

Zaniepokojeniem w głosie.
Gościu piana na ustach :) hehehehehe
No jakby sie tak zastanowić to faktycznie nie zaciekawie wyglądał z medycznego punktu widzenia :))

skomentuj (7)

było cudnie :) 2006-02-26 16:19:38

było limoncello, broccoli, mozzarella i wszyscy moi kochani rozwrzeszczani Włosi :) ciągle tacy sami

Była Martina - typ dziecka wybij okno - czyli takie jakie mają być dzieciaki wieku lat 2 i pół.Był piknik o 2 w nocy w Santa Agata dei GottiByło limoncello w Sorento i ciastka cytrynowe w PositanoA przede wszystkim było morze. Morze w Sorrento, Positano, Amalfi i moim ukochanym mieście Castellamare di Stabia.Było cudnie i już się mi za nimi wszystkimi tęskni. A włoski to język którego nauczyć się można tylko na kolacjach z Włochami. 2 godzinna dyskusja na temat jak podac mozzarellę i doprawić broccoli zdarza się tylko tam :)

skomentuj (9)
.

o b c y | d e l e t e

Ale muszę poczekać do 15.
Muszę załatwić kilka spraw.

Jak mi jest gorąco.
Woda już mi się skończyła.
Herbaty nie chce mi się robić.

Nic, nic, nic mi się nie chce!
Nie mam siły na nic.

Myślę, że to chwilowy kryzys.

Drżącą dłonią najechałam myszką na link.
Pro ana. Ana?
Nie. Nie, nie, nie.
Już skończyłam z pewną fascynacją.
Przy moim trybie odżywiania aż kusi, żeby jednak, coś.

Koszmar.
Ja chcę stąd wyjść.
Zabierzcie mnie stąd.

Sigur Rós - Gotti Teiknadi

Obłęd lata pod sufitem i się ze mnie śmieje.
Śmieje mi się w oczy.
Co czujesz? |6|

Link || 18.08.2006 :: 15:23:00 ||


Najlepsze na paranoję jest co?
Sprzątanieee!

A teraz dziko się śmieję przez to :D

I inne takie.. ;)
Co czujesz? |2|

Link || 19.08.2006 :: 20:09:20 ||


Zobaczyłam.
Usłyszałam.
Poczułam się, jakbym dostała w twarz.
Pęka mi serce i rośnie.

Gamoń

Się nicnierobienie, błogie na trawie leżenie, muzyki ciągłe słuchanie i kiedysięchce wstawanie. A z rozpoczęciem wakacji wiąże się jeszcze przynajmniej jedna sprawa ogromnej wagi-ostatni miesiąc w szkole gotowałem się, pocieszając się jednocześnie, że za "niedługo" będę się gotował, a raczej smażył na wakacjach...No i BUM! Czas zweryfikował moje czcze marzenia, zaczęło się wielkie leniuchowanie i od razu zepsułą się pogoda. Jest chłodno, mokri i wogóle fuj;) Weźmy na ten przykład dzień wczorajszy. Od rana chmury i deszcz. Nagle wyszło zza chmur słoneczko i.Mafii z Las Vegas, w głównych rolach zabłysnęli: Robert De Niro, Joe Pesci i Sharone Stone, reżyserem jest Martin Scorsese...ale to mało ważne, nie o tym miałem pisać. Otóż przy okazji przypomniałem sobie kilka innych filmów: "Ojciec chrzestny", "Chłopcy z ferajny", "Gotti", "Nietykalni" i jeszcze parę mniej znanych o podobnej, mafijnej tematyce. Nie rozumiem dlaczego, ale po obejrzeniu tych wszystkich filmów i przeczytaniu kilku książek...już od kilku lat interesuję się mafią, można nawet powiedzieć, że ten temat mnie fascynuje. Mam oczywiście.

Eminem, 50cent and Dr.dre

Mad’ - "dress up like ICP and have them come see you perform live", natomiast w "Drastic Measures" mówi - "ICP are over rated and hated because of their false identities".
W czasie kilku ostatnich lat, ICP zrekrutowali rapową grupę Twiztid z Detroit , która wydała pierwszy diss skierowany do Slima pt. "Slim Anus".

 

Ja Rule -
Teraz, gdy 50 Cent należy do Shady/Aftermath Records, Ja Rule i Irv Gotti mają problem do Dr. Dre i Eminema za podpisanie kontraktu z artystą z którym oni mają beef. 19-ego listopada Ja Rule i Irv Gotti byli specjalnymi gośćmi w porannym programie Star and Bucwild's w radiu Hot 97 NYC. Irv Gotti miał jakieś 'legalne doumenty' mówiące, że 50 załatwił sobie zakaz zbliżania się Irva do niego. Ja Rule krzyczał "gay gay gay gay u - nit" naśladując text 50 "g-g-g-g-u-nit".
Zagroził też Eminemowi i Dre, że jeśli pozwolą 50’emu nagrać diss na niego, lub na Muder Inc. wtedy Ja podejmie pewne działania przeciwko nim.
Jermaine Durpi