O czym chcesz poczytać na blogach?

Gotowe na wszystko sezon 6

skrępowana

Że cokolwiek dla niego jeszcze znaczę. I że teraz widzę, że jednak nic. I że gdy ZNÓW potrzebowałam pomocy, nawet w durnym smsie, to jego nie ma. Odpisał coś? Nie.

Jak w mojej ulubionej ostatnio piosence:

Róż, których nienawidzę, ale on i tak tego o mnie nie wiedział.

Tagi: chcę zniknąć fałszywe twarze kłamstwa L
16:08, greenge
Link Komentarze (1) »

Na spacer. Wszyscy trzymamy się za ręcę. Zastanawiam się jak to się dzieje, że się czasami "widzi" swoją przyszłość. Intuicja?

Tagi: Gotowe na wszystko przyszłość
14:22,
Gotowe na wszystko.

Uwielbiam ten serial. Rzadko który mi się podoba,ale ten jest wyjątkiem do tego stopnia, że oglądam już ósmy sezon. Dziś obejrzałam już 17 odcinek. Ginie w nim jeden z głownych bohaterów i na pogrzebie wszystkie.

Hela w opałach

Łaskawszym okiem na Leszka, rozwiedzionego aptekarza. Hela twierdzi jednak, że nie jest jeszcze gotowa. Poza tym ma teraz poważniejsze problemy – były mąż nie płaci alimentów, a.

Odcinek ma nowych widzów !

08:59, jack240 , Sezon 1
Link Komentarze (2) »
.

Chirurdzy
Gotowe na wszystko
Harry Potter
Lost
RSS
sobota, 23 września 2006
Pierwsza sonda

Głosujemy na najfajniejszą postac serialu "Hela w opałach"

1.Hela

2.Edyta

Blog kolekcjonera autografów. - Onet.pl Blog

Napisać notkę.
2 stycznia wysłałem 7 listów za granicę. Napisałem do osób, których autografy mają do mnie największe znaczenie. Wczoraj przyszła już 1 odpowiedź i jestem mega szczęśliwy :D
Więc zacznę od tej.Z głównych ról. Grałą też w wielu filmach.  Desperate Housewives oglądam już od dawna, jestem już po 5 sezonach i oglądam 6, który w Stanach jest aktualnie nadawany.  Bardzo się cieszę z tej zdobyczy. Jak na razie jest to mój.

hormony.ownlog.com

24.08.2011 :: 12:33 Kicked (0) times.

Buuuuu-rzaaa, kawka i Gotowe na wszystko. Plus... uwaga uwaga, tknęłam projekt, uczelniana rzeczywistośc powraca, ale DAM RADĘ! Czas.

Głowę i dodaj troche wyobraźni do codzienności i pomaga. Bo przeciez to dopiero początek, musisz się urządzic na tym świecie, tak żeby było Ci tu dobrze, otoczyc radością i miłością, a nie wciąż się użalac.
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
Których dawno nie widziałam, a chętnie zobaczę.

Ustrzegam się od seriali, po tym jak obejrzałam 2 sezony Gotowych na wszystko. Straszny pochłaniacz czasu, ale podsunął mi pomysł, a mianowicie poszłabym na strzelnicę, przynajmniej.

.bramasole.

Że genialny i strasznie sympatyczny z niego Człowieczek :) Dlatego też strasznie mi smutno, że nie zobaczymy się w najbliższy weekend... Za to optymistycznie nastawił mnie skład SLO: A. Pograjc, A. Damjan, P. Prevc, D. Judez, a.:) Nie stałyśmy z Agą na strefie Foto, bo czułyśmy się dość nieswojo przez niektóre osoby... heh. Mimo wszystko nadrobiłyśmy zaległości w zdjęciach (w pierwszy dzień w ogóle nie chciało nam się zdjęć robić!)..


Link

Ostatni czasy stał się ze mnie serialowy maniak! W sob 'Gotowe na wszystko', które uwielbiam, w ndz 'CSI' i 'Kości', a od pon do pt 'Pierwsza Miłość'. Już dawno nie.

Oku, jednak nie wiem czy wybrać czerwone czy żółte- oba kolory ubóstwiam!

Mamy kolejne małe kotki. 6 małych kotków. Są przesłodkie Chałupa sypie sie i są potrzebne ręce do roboty... Sorry Batory nie będzie mnie.
Za to mam mln planów na sezon zimowych. Z Siostrą zadecydowałyśmy, że pojedziemy na PŚ Zakopane, PK Wisła i FIS Cup Szczyrk. Oby czasu.

krakus nowa huta trampkarze najmłodsi rocznik 98 ,99 - Onet.pl Blog

Cracovii. Aby utrzymać trzecie miejsce, nie możemy pozwolić sobie stratę punktów. Na dzisiejszym treningu frekwencja nie powalała z nóg . Więc w piątek wszyscy na trening.
raf (19:06)
Przez zawodników Krakusa. Ważne kolejne trzy pkt. i teraz niemal możemy być pewni trzeciego miejsca w lidze na koniec sezonu.
raf (14:11) Wszystkich odwiedzających naszego bloga, że jestem w trakcie budowy nowej strony internetowej naszych asów. Nie wszystko jeszcze jest gotowe , ale proszę o chwilę cierpliwości a napewmo będą pojawiały się nowe rzeczy. Teraz najważniejsze -.

Opowiadania o ... - Onet.pl Blog

Byłoby super, gdyby nie fakt, że wzięłam ze sobą tylko bikini. No cóż będę musiała w nim pływać. Mam tylko nadzieje, że stanik mi się nie rozwiąże. Od razu jak tylko dotarłyśmy na miejsce zanurzyłyśmy nasze rozgrzane.

Nadzieję, że opis z drugiej strony tez sie będzie podobał ;)

Nika (21:45)
36 super :)

- Przez twoich kolegów nazywanych Eriksonem

- Ale to świetnie do niego pasuje. No i na następny sezon wyjechaliśmy do Włoch

- To była trudna decyzja

- Nawet bardzo. Tu zastawiliśmy swoją.

Urodziła śliczną córeczkę, Patrycję. A tak bała się, że dziecko będzie chore

- Los tak chciał, że wszystko dobrze się ułożyło

- No i jeszcze pozostało jedno ważne wydarzenie. Moja ciąża. Cztery lata.

Długo nie pisałam, ale jak w moim życiu zacznie się już coś układać to zawsze się coś musi zepsuć i problemy gotowe. Mam nadzieje, że zakończenie będzie się podobać. Nie długo jak tylko wszystko się ułoży napisze nowe.