O czym chcesz poczytać na blogach?

Gothic 3 patch

Blog

– zostały usunięte by nikt się nie śmiał z nieużyteczności i nielogiczności tych akcji (bez efektów).
Wydajność engine jest straszna. Przed oficjalną premierą wydano patch, którego celem jest “dorównanie” wydajnością do tej z dema, bo finalny produkt okazał się pod tym względem gorszy. O czym to świadczy ? A no o tym jak kiepska jest.Minusy:
- Nuda (brak napięcia, oklepane wzorce, przewidywalność podręcznikowa, sztuczność)
- Wydajność engine (inni potrafią: Risen, Crysis, Two worlds, Oblivion, Fallout 3, etc. a twórcy Arcanii nie)
- Klony – oprócz 6 kluczowych postaci pozostałe NPC noszą na zmianę 4 takie same twarze (wygląda to okropnie, gdy postać X daje zadanie,.
- Magia jest uboga: 4 bezużyteczne runy, kilka niepotrzebnych zwoi, i 3 ścieżki czaru, które są za słabe w stosunku do samej serii
- Łuk jest mocny i na poziomie trudności Gothic na początku bez niego jest ciężko (męcząca zręcznościówka)
- Sztuczny ruch bestii: niektóre suną, zamiast iść a nawet teleportują się (często w ścianę)
-.

Gothicalia

Potężnego rycerza, któremu orkowie chytrze ukradli. Jego umiejętności to:

Poziom: 1000
Siła: 10
Zręczność: 10
Mana: 500
Punkty Życia: 300
Ochrona przed bronią: 1000
Ochrona przed pociskami: 1000
Ochrona przed ogniem: 1000
Ochrona przed magią: 100
Krąg: 6
Punkty doświadczenia: 10000 Właściwie już to zrobili, demona. Zabij wszystkich. Czas rozprawić się z głównym winowajcą. Ten stoi na platformie wspartej pięcioma filarami. W każdym z nich jest otwierana nisza z sercem w środku, w które musisz wbić jeden z pięciu szamańskich mieczy. Przebijając ostatnie serce, uruchomisz bramę, która wessie śpiącego. Tak oto kończy się Gothic.

W tej chwili tryb testowy został włączony. Listę kodów do konsoli znajdziesz w osobnym dziale.
W starszych wersjach (polska się do nich nie zalicza) Gothic, bez najnowszego patcha, konsolę można aktywować w inny sposób:
Edytuj plik gothic.ini (zwykłym edytorem tekstu). Znajdź parametr: "test mode=0" i zmień na "test.

yarrsung.wordpress.com

Pudełku (tam była jedynie informacja, że aktywacja wymaga Internetu… ale nie cholerna instalacja!). Po zainstalowaniu okazało się, że gra jest strasznie zbugowana. Szybko wyszedł patch i się już, jak większość pozostałych naiwniaków, ucieszyłem, że wreszcie normalnie pogram. Okazało się jednak, że kolejne patche zrobiły z tej gry jakiś koszmarek. Na.

I np. niemożliwą do odsprzedania grę, w którą często w ogóle nie da się grać. Za to ma… support.

Ja zostałem oduczony kupowania “premierówek”. Po grach Gothic 3 i E:TW nie kupuję gier w dniu premiery. Teraz czekam wyłącznie na okazje i tańsze serie (kupiłem swego czasu tyle gier, że nie nadążałem ich przechodzić – teraz.

Tytuł... mało istotna część strony

Poszedłem, potem do Mariana i pół dnia tak zeszło. Potem znalazłem powód czemu moja kochana (no żartuje oczywiście) gierka nie chodziła. Dostrzegam jush od niedawna pewne sprawy: patch czasami nie pomaga aplikacji, lecz ją krzaczy... podobnie było w przypadku Warcraft III, chyba że ja wtedy coś zjebałem. Ale mniejsha z tym. Potem jeszcze do AUCHAN skoczyłem po.Po nich. No może jeszcze Jasio był niezły - śmiał się z byle czego, a jak beknął w autobusie to sie brechtał chyba z 5 minut.
Teraz o balu...
Zapowiadało się fajnie - 3 stoły z żarciem wyglądającym nie ash tak źle, brzuch mnie nawet przestał boleć. Po prosto good. Na początku serwnęli nam jakiś posiłek. Potem były zdjęcia i hmmm....Dostałem tysh nowe gry: jakaś z Clicka -Heavy Gear II - nie sprawdzałem nawet, ale taka mnie chcica na gazetę komputerową naszła, że jush sprawdzać gierki mi się nie chciało; oraz Gothic :] taaa akurat teraz kiedy do ściągnięcia (które trwa ok. miesiąca) zostało mi tylko ok. 45 MB. Los robi mi na złość. Dobra, ale to jush nie ważne :D!! Mam gry, które.