O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Gothic 3

crazy666777

Uważają to za największą pomyłkę w historii.

Chuck Norris ma dwie prędkosci: Chodzenie i Zabijanie.

Chuck Norris założył się z NASA, że przetrwa wejście w atmosferę bez użycia skafandra. Dziewiętnastego Czerwca 1999 roku nagi Chuck Norris wszedł w ziemską atmosferę, przeleciał nad 14 stanami osiągając temperature 3000 stopni. Upokorzona NASA publicznie oświadczyła, że był to meteoryt, nadal mu wiszą piwo.

Pierwsza scena w "Szeregowcu Ryanie" jest rekonstrukcją gier w zbijanego, w które Chuck Norris grał w drugiej klasie.

Na Nagasaki nigdy nie spadła bomba. Chuck Norris wyskoczył z samolotu i walnął ziemię.

Komentarzy: 0 Gothic is my fawourite game 2006-09-20 Komentarzy: 0 WCYESNIE WSTALEM O GODYINIE 4,00 2006-09-19

Dzisiaj rano znowu gralem w Gothic 2 noc kruka.

Język japoński, kultura, j-music, historia i inne! - Onet.pl Blog

Kolorem włosów jest czarny lub blond, bardzo rzadko spotyka się odejście od tej reguły. Makijaż nie jest aż tak istotny - grunt to rzęsy podkreślone tuszem, powieki pociągnięte ciemnym eyelinerem oraz delikatny róż na policzkach. Kontrastem dla idealnie białej cery są wyszminkowane na czerwono lub różowo usta.

Historia

Styl Gothic Lolilta zaczął kiełkować w 1998 roku, ale jako szeroko pojęta moda funkcjonował dopiero trzy lata później. Już w 2003 roku stał się równorzędnym rywalem stylów popularnych, alternatywą dla młodych, zbuntowanych Japończyków. Największą sławę zdobył w Tokio - przede wszystkim dzięki obecności na muzycznej scenie. Typowy dla formacji uprawiających tzw. visual kei image - szokujące stroje, makijaże i wyzywające zachowania - przykuł uwagę wielu przyszłych.

e Gry Weblog


importuje rozszerzenia plików:
TEX, TGA, BMP, WMF, TIFF, JPEG, PNG, Schowek
eksportuje:
TEX, TGA, BMP, TIFF, JPEG
>>Gothic I Playerkit-Program dzięki któremu gramy w nasze i nie nasze mody
>>Gothic PlayerKit 1.08k (Update)-Najnowsze update playerkit do grania w mody – instalacja do głównego folderu Gothica I
>>GothicVDFS-Nowsza wersja Programu który znajduje się w GMDK (Przeznaczony do Gothic I)
>>GothicZTEX-Program którym można wypakować całe wirtualne woluminy gothica(.vdf -tylko te z teksturami)
>>GothicFps-Kolejny programik stworzony przez NicoDE działa z Gothic I i wyłącza frame limiter – warto.GTK++
>>PhotoFiltre-Kolejny program niestety nie miałem okazji używać warto też sciągnąć:
>>Łatkę Polonizująca
>>InfranView-Bardzo przydatny program wręcz wspaniały do przeglądania jakiegoś multum plików jak w Textures/_Compiled

[Grafika 3D]

//Darmowe
Zwykle gorsze od płatnych ale darmowe
>>Aztec-Program który potrafi otworzyć format .3ds
>>Aztec-Kolejny program który potrafi otworzyć format .3ds
>>Blender-Kolejny program który potrafi otworzyć format .3ds na worldofgothic są do niego również pluginy:
.

Groblog

groblog , włatcy móch
Link Komentarze (68) »
poniedziałek, 16 lutego 2009
Gothic.

Mam zamiar w końcu zagrać w ‘Gothic 3: Zmierzch Bogów’. Gra od dawna gości na mej półce, a ja grałem w nią może z pół godziny… Jakoś mnie nie przekonała… Po duuużych problemach z instalacją, udało się zagrać… Choć to chyba za duże słowo… Jednak spróbuję jeszcze raz… W końcu ‘Gothic’ /część 1. i.

  • Grając w Risen.
  • Risen = Gothic ? TAK.
  • S.T.A.L.K.E.R. Zona żyje.
  • Jesień... Pora grać.
  • A plany były ambitne...
  • TOCA Race Driver 3. Pierwsze ...
  • Urlop. Znów w grze.
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

zamów newsletter

GOTHIC II

Z wody i rusz ścieżką tak aby żaden z orków cię nie zobaczył (lub pójść bokiem lasu). Gdy zobaczysz taran orków, biegnij czym prędzej w jego kierunku. Gdy wejdziesz po nim, znajdziesz się w zamku. Pogadaj z pierwszym napotkanym paladynem Udarem, a następnie wejdź do drugiego budynku po lewej (była siedziba magnatów z Gothic’a 1). Pogadaj z Garondem (jeśli masz umiejętność otwierania zamków to możesz przyjść tu w nocy i ograbić skrzynię znajdującą się obok stołu). Musisz udać się do trzech kopalni i zebrać wiadomości na temat rudy, którą wydobyli kopacze (krety). Zanim pójdziesz, wejdź do byłego klasztoru Magów Ognia i.List, który przekażesz strażnikowi przed bramą do więzienia. Gorn ukrył (lub zgubił) sakiewkę z pieniędzmi wartą 75 sztuk złota (lepiej zabrać złoto). Jak zejdziesz taranem to od razu w pierwszym rozwalonym budynku po prawej ją znajdziesz. UWAGA - gdy masz już 1000 sztuk złota to nie wykupuj Gorna, gdyż później Diego dołoży 300. Z pomocą mapy od Garonda znajdziesz drogę do kopalń, większość z dróg patrolują orki, trzeba udać się tymi, których nie pilnują. Zejdź taranem i szybko uciekaj w stronę rzeki (tej na wprost). Popłyń nią trochę w prawo, aż do mostu. Teraz udaj się ścieżką w prawo. Ruszaj wąwozem do końca, tu już niema orków. W.

Gothic 3 patch

Groblog

Wesołych Świąt!

Chciałbym wszystkim życzyć, aby Wasze święta nie miały żadnych bugów, a nawet jeśli abyście szybko znaleźli odpowiedni patch...

A tak na poważnie. Wesołych rodzinnych i spokojnych świąt. to przede wszystkim. Do tego wymarzonych prezentów... Tych ze świata gier i nie tylko. A jeśli ze świata.

Gry. Najpierw szybki obiad, w tym czasie gra się zainstalowała, jeszcze intro i zaczęła się zabawa... Pierwsze chwile, utwierdziły mnie w tym co piszą wszyscy. Risen to nic innego jak Gothic. Czy to źle? Odpowiem dość przewrotnie: zależy który Gothic. Jak już nie raz pisałem, jestem wielkim fanem 1 i 2 części, nad którymi spędziłem, długie, niezliczone, wspaniałe godziny... A w część nr 3 po prostu zagrałem.

Po krótkiej grze nie jestem w stanie stwierdzić do której z nich jest podobne najnowsze dzieło Piranii... Graficznie przypomina trójkę, klimatem chyba mu.

Gothicgame

Texture Pack
http://newspics.rpgdot.com/rwdownload/index.php?dl=18

Gothic III 
Demo:
http://www.idg.pl/ftp/pobierz/gry/3566.html

Gothic 3 Community Patch 1.4

Mirrory
Rapidshare.com:

Kod:
http://rapidshare.com/files/46557126/Gothic_3_Community_Patch_v1.4.exe  
Uploader.pl:

Kod:

Chce od nowa stworzyć interface, oraz przerobić system walki, tak, by bardziej odpowiadał naturalnym reakcjom bohatera. Więcej informacji na chwilę obecną nie zostało ujawnionych.
Gothic 4 w pierwszej kolejności będzie tworzony na komputery osobiste PC. Do prac zaproszeni zostaną również fani (przez przyjmowanie propozycji, lub organizację specjalnych zlotów).

Ponadto Spellbound wraz z Piranha Bytes chce pracować nad poprawkami do Gothic 3. Jaki charakter będzie miała jednak ta współpraca – niewiadomo.

Komentarzy: