O czym chcesz poczytać na blogach?

Gothic 2 noc kruka

Blog poświęcony grze Gothic 3

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Fabryki Klonów (modyfikacja do G2: NK) został wydany dubbing wraz z poprawą kilku skryptów.

„Fabryka Klonów” to krótka modyfikacja stworzona pod Gothic II: Noc Kruka. W modzie wcielamy się w klona, który został co dopiero stworzony przez swojego Mistrza. Będziemy musieli zorientować się zaistniałej w sytuacji, a następnie,.

njnowak | Natalia Julia Nowak

Się obraz świata, tak jak mnie, kiedy dowiedziałam się o podwójnym zamachu w Norwegii. A zwłaszcza o tym, kto go dokonał.

Wydarzenia, do których doszło 22 lipca 2011 roku w Oslo i na wyspie Utoya, poruszyły mnie z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że były one przerażające same w sobie. Wzorowy obywatel, kochający.Doczesnego życia, to chce bronić cywilizacji chrześcijańskiej przed wpływami islamu.

Breivik sądzi, że - jako templariusz - ma obowiązek prowadzić krucjatę przeciwko muzułmanom. Ta krucjata ma zrobić z niego męczennika i zapewnić mu zbawienie po śmierci. Bardzo to podobne do ambicji islamskich fundamentalistów,.

Elżbieta Gas - próbka twórczości.
http://www.youtube.com/watch?v=cDpfrzHPOmE

Skomentuj [0]

Patriotic gothic. Zabawa w scenarzystkę 2011-09-18

Kiedy byłam dzieckiem, takim w wieku 9-11 lat, do moich ulubionych.

Evanescence

Teledysk nawiązujący do autentycznego video clipu “Bring Me To Life” zespołu Evanescence. Akcja pierwszej sceny rozgrywa się w nocy, kiedy główna bohaterka (grana przez wokalistkę) niespokojnie śpi w swoim łóżku. Widzowie mają okazję zobaczyć pokój kobiety. Na pierwszy rzut oka, jest on.

gra - gothic II noc kruka jak5z

gothic II noc kruka jak5z
o gothicu
| < Kwiecień 2012 > |
Pn
Sukces. W Polsce NOC KRUKA ukaże się w rodzimej wersji językowej, więc wielu graczy czeka na ten tytuł z niecierpliwością.
Muszę przyznać iż NOC KRUKA to nietypowy dodatek. Instaluje się on na oryginalnej wersji GOTHIC II i całkowicie zmienia stara przygodę, zamiast wprowadzić nową, zaprojektowaną od zera. Chociaż wszystko na początku będzie wyglądać, jakby dodatku w.

Gothicgame

Stworzyć interface, oraz przerobić system walki, tak, by bardziej odpowiadał naturalnym reakcjom bohatera. Więcej informacji na chwilę obecną nie zostało ujawnionych.
Gothic 4 w pierwszej kolejności będzie tworzony na komputery osobiste PC. Do prac zaproszeni zostaną również fani (przez przyjmowanie propozycji, lub.

Prasowej stało się jasne, że pałeczkę po Piranha Bytes przejmuje Spellbound-Studio.

Spellbound jest twórcą takich gier jak: Helldorado, Desperados 2, Chicago 1930 ,Smoking Colts, Airline Tycoon Deluxe, Robin Hood, Desperados.
Kod:
http://www.megaupload.com/?d=KTSMYDLM  

Kod:
http://www.sendspace.com/file/oe8bqn  

Gothic II i Noc Kruka
Demo:
http://www.gothic.phx.pl/gothic2/download.php?cmd=click&id=28 

Gothic ModStarter

Program dzięki któremu.