O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Gothic 2

Gothic: opisy, dodatki, kody... - Onet.pl Blog

Lord Of War (15:53)
Przynajmniej jeden w to gra.

29 grudnia 2008
kody do gry gothic I i II

UWAGA!W takcie gry wciskamy na klawiaturze klawisz „b” lub „s” piszemy „marvin” naciskamy teraz F2 pojawia sie nam okno dialogowe wpisujemy

kody z poniżej

Blog

Się tnie na max detalach (i to dość dziwnie, raczej laguje co 3-5 sekund) i wygląda gorzej od starszych produkcji (np.: Crysis, Two worlds, Oblivion, Risen).
Poziom normalny oznacza tu powolne klikanie myszką nawet z najgorszą bronią i niemal 100% zwycięstwo (pasek zdrowia bez zmian, 4 wilki ubite bez problemu). Otwieranie skrzyń inaczej niż w Gothic, jakiś prostokąt się otwiera, zapala się złote światło i mamy zawartość. Dialogi to maksymalnie 3 pozycje i to nie do wyboru, ale wypowiedzenia po sobie w dowolnej kolejności. Najczęściej jednak jedna pozycja: Mam dla ciebie zadanie… Dobrze… Koniec dialogu. Magia wygląda miernie.

Pytam się co to za crap ? Co to jest ?.

Kategorie:Gry
Komentarze (1) Trackbacki (0) Dodaj komentarz Trackback
  1. stefanczyka
    Październik 5, 2010 o 12:06 pm | #1
    Odpowiedz | Cytat

Tru-fakin-szatan-szatan-gothic-electro-spierdalaj...

Dosłownie: "dorosłe dziecko") jest zachodnim terminem, który po raz pierwszy ukazał się w "Gothic & Lolita Bible", określając odzież, która byłaby zwykle określana mianem Ouji. Termin ten nie jest używany w Japonii.
10. Aristocrat/Madame - moda japońska, która korzenie ma w europejskim średniowieczu. Jej propagatorem był Mana (Elegance Gothic Aristocrat).
11. Dandy-Dandys - europejski modniś XIX wieku - do stylu Gothic Lolita wniósł frak i żabot :)


Tutaj możecie przeczytać więcej na ten temat :).

live long and prosper
Koni


mrok, tłok i koza 2007-08-06 13:02:42
skomentuj (0)


błyskotliwość
Koni: Ostatnio byłam tu na pogrzebie ojca kolegi.
Dark: A co mu się stało?
Koni: No... umarł...

live long and prosper
Koni


mrok, tłok i koza 2007-08-08 21:06:05
.

gra - gothic II noc kruka jak5z

gothic II noc kruka jak5z
o gothicu
| < Kwiecień 2012 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
   
Wersji tej gry, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że zarówno pierwsza, jak i druga część GOTHIC odniosły ogólnoświatowy sukces. W Polsce NOC KRUKA ukaże się w rodzimej wersji językowej, więc wielu graczy czeka na ten tytuł z niecierpliwością.
Muszę przyznać iż NOC KRUKA to nietypowy dodatek. Instaluje się on na oryginalnej wersji GOTHIC II i całkowicie zmienia stara przygodę, zamiast wprowadzić nową, zaprojektowaną od zera. Chociaż wszystko na początku będzie wyglądać, jakby dodatku w ogóle nie było, fabuła szybko podąży w zaskakującym kierunku. Paradoksalnie wywołuje to wrażanie dejä vu połączone z uczuciem, że to jednak było inaczej. Przygoda rozpoczyna się.

Gothic 2 noc kruka

njnowak | Natalia Julia Nowak

Się obraz świata, tak jak mnie, kiedy dowiedziałam się o podwójnym zamachu w Norwegii. A zwłaszcza o tym, kto go dokonał.

Wydarzenia, do których doszło 22 lipca 2011 roku w Oslo i na wyspie Utoya, poruszyły mnie z dwóch powodów. Po pierwsze dlatego, że były one przerażające same w sobie. Wzorowy obywatel, kochający.Doczesnego życia, to chce bronić cywilizacji chrześcijańskiej przed wpływami islamu.

Breivik sądzi, że - jako templariusz - ma obowiązek prowadzić krucjatę przeciwko muzułmanom. Ta krucjata ma zrobić z niego męczennika i zapewnić mu zbawienie po śmierci. Bardzo to podobne do ambicji islamskich fundamentalistów,.

Elżbieta Gas - próbka twórczości.
http://www.youtube.com/watch?v=cDpfrzHPOmE

Skomentuj [0]

Patriotic gothic. Zabawa w scenarzystkę 2011-09-18

Kiedy byłam dzieckiem, takim w wieku 9-11 lat, do moich ulubionych.

Evanescence

Teledysk nawiązujący do autentycznego video clipu “Bring Me To Life” zespołu Evanescence. Akcja pierwszej sceny rozgrywa się w nocy, kiedy główna bohaterka (grana przez wokalistkę) niespokojnie śpi w swoim łóżku. Widzowie mają okazję zobaczyć pokój kobiety. Na pierwszy rzut oka, jest on.

Blog poświęcony grze Gothic 3

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Fabryki Klonów (modyfikacja do G2: NK) został wydany dubbing wraz z poprawą kilku skryptów.

„Fabryka Klonów” to krótka modyfikacja stworzona pod Gothic II: Noc Kruka. W modzie wcielamy się w klona, który został co dopiero stworzony przez swojego Mistrza. Będziemy musieli zorientować się zaistniałej w sytuacji, a następnie,.