O czym chcesz poczytać na blogach?

Gotham city

Przyjaźń,która się kończy,tak naprawdę nigdy się nie zaczęła - Onet.pl Blog

Dawno temu,a wydaje się,że to było całkiem nie dawno. Kiedy niesamowita grupa nastolatków odkryła szczątki,po cennych rzeczach faraona,zaczęła się niezwykle ważna misja. W głowach nastolatków zaczęła budować się masa pytań,na które można było odpowiedzieć tylko w Egipcie. Co robią starożytne rzeczy z Egiptu w Gotham? Kto i po co by chciał te rzeczy? Jak one się tam znalazły? Przecież wszystkie rzeczy powinny leżeć tam,gdzie pochowany został faraon. Żeby znaleźć odpowiedź na każde pytanie,trzeba dokładnie poznać,niesamowite miejsce.
***
Wszyscy siedzieli w samolocie. Pełni zmęczenia i wszechogarniającej nudy,ledwo co mieli otwarte oczy ,prowadzili TT-lot. Robin-lider powinien.
Zaparkować samolot (XD) Kiedy już go odstawili,według Robina w bezpieczne miejsce,ruszyli w drogę by rozwiązać pierwsze pytanie i całą zagadkę,która tkwi w tym,że podziemne przejście pod sklepem nie mogło być zwykłym przypadkiem,ponieważ to nie zdarza się ludziom na co dzień a plusem było też to,że mogli przeżyć niezapomnianą przygodę.
***
Tym czasem w Gotham City i Jump City znaleźli się Red X ,Slade,Lalkarz,Kontrolnik,Plazmus,Popielarz, i inni złoczyńcy. Zaczęli terroryzować miasto i zabijać niewinnych ludzi. Kiedy chcieli okraść sklep jubilerski,natknęli się na wielką dziurę w sklepie gdzie ostatnio jeden z nich chciał kupić coś dla swojej dziewczyny. Wskoczył tam Slade i na jego pstryknięcie palcami wszystkie lampy i skarby.

Świat pozbawiony reguł. Gotham City. - Onet.pl Blog23 February 2009
.prolog.
Opuszczona kamienica gdzieś w centrum Gotham City. Ostatnie mieszkanie, na 3 piętrze. Praktycznie poddasze.
Wszystko wydawało być.
___
tak oto krótko zaczyna się historia.

[ pamięci Heath'a Ledger'a [*] ]
D.
4 .
Gotham City to Manhattan poniżej Czternastej, jedenaście minut po północy w najzimniejszą noc.

Vojtas presents:

A dokładniej jego nogi, rzuca czarny, bezpostaciowy cień na dotychczasowe postrzeganie świata zewnętrznego.

W pierwszej kolejności pragnę zanegować tezę, jakoby Batman był siuśmajtkiem. Nie ma żadnych dowodów na to, że kiedykolwiek oddał mocz podczas wykonywania misji ratowania Gotham City, a już tym bardziej, że w ogóle nosił majtki. On the one hand, mogłyby one stanowić dodatkowy pancerz (miał +4 do obrony i dlatego Jocker przegrał), but on the other, mogły być krępującym zbędnym balastem. Dywagacja ta ma szanse stać się punktem zwrotnym w historii ludzkości, ale odsuwam ją mimo to na później.

Pracuj flexi

Strongin nazywają to “efektem zombi”. Żeby go uniknąć, Victrola Coffee & Art zaczęła wyłączać dostęp do sieci w weekendy, gdy ruch w kawiarniach jest największy. Reakcja była natychmiastowa: atmosfera się ożywiła, a stoliki już nie są blokowane przez komputery. <za gazeta.pl>

Na szczęście tendencje ograniczania internetu w kawiarniach dotyczą tylko Gotham City, więc zanim tendencja dotrze do nas, to pewnie dawno będę już martwa. Choć znając możliwości rodaków w zakresie ograniczania kosztów własnych nie jestem taka pewna…

Młodzi Tytani-Teen Titans - Onet.pl Blog

Robin

Imię: Robin a właściwie Dick Grayson

Miejsce Urodzenia: Ziemia prawdopodobnie Gotham City(chyba tak sie pisze)

Wiek: 16/17 lat

Moce: brak posługuje się gadżetami

Zaklochany w: Gwiazdce

Ciekawostki: uczeń Batmana, w przyszłości znany jak Skrzydło, jest liderem i twórca Teen Titans, z Gwiazdką całuje suę dwa razy w Serialu w odcinku Go! w piątej seri(jeszcze nie puszczono tej seri po polsku) oraz w filimie TT:Problem e Tokio(także.