O czym chcesz poczytać na blogach?

Gospodarka przestrzenna

Gaz łupkowy w Polsce

Koncesja na wydobywanie gazu  ze złóż może być wydana wyłącznie w uzgodnieniu z wójtem  (burmistrzem, prezydentem miasta) właściwym ze względu na miejsce prowadzenia działalności, przy czym kryterium  uzgodnienia jest zgodność planowanej działalności z przeznaczeniem nieruchomości określonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (art. 16 ust. 5 u.p.g.g.,  art. 23 ust. 2 pkt 2 n.u.p.g.g.).
Artykuł 29 n.u.p.g.g. istotnie zwiększa wpływ władz gminy  na możliwość prowadzenia na jej terenie działalności związanej z poszukiwaniem, rozpoznawaniem iwydobywaniem gazu  ziemnego. Zgodnie z tym przepisem, do warunków odmowy  udzielenia koncesji na prowadzenie takiej.

Organom Sejmu informacje o szczególnej rzetelności, które pozwalają na bezpieczne i efektywne wykonywania mandatu poselskiego oraz gwarantują właściwą pozycję parlamentu w systemie trójpodziału władzy.

Do zadań Biura należy
wsparcie doradztwem naukowym procesu legislacyjnego
pomoc ekspercka w sprawowaniu mandatu poselskiego
prace badawcze (prawo, gospodarka, społeczeństwo) związane z procesem legislacyjnym
działalność doradcza i opiniodawcza w zakresie spraw związanych z członkostwem Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej
współpraca ze służbami prawnymi Unii Europejskiej.

Nie wiem jak Pan, ale ja ufam mojemu Państwu. Skoro taka opinia została wyrażona w oficjalnej analizie i co.

Studencki Blog

Doktor do literatki. Dokończenie drugiej flaszki i siup w Wartburga. Rachunek: 70 zł + dwie flaszki, wszystko za wykastrowanie 35 knurków i jedną operację na przepuklinę pępkową. Drapię się po głowie, teraz już wiem czemu nie jeździ audicą. Gospodarz zaciera ręce... nie dziwota, cena jak za pół darmo.
Ale trzeba przyznać, pan Karol miał rękę. Wszystko szło sprawnie i szybko, a nadto wbrew moim prognozą operacja się udało, pacjent nie miał zakażenia i siurek działał jak.2,2Geodezja i kartografia545727,6Gospodarka przestrzenna249544,6Budownictwo264

szczęśliwej drogi - blog of kamaa

Zal i zlosc ,ze tak rzadko bylo nam jej spotykanie.. Widok lez mamy, kochanej babci i najblizszej rodziny..
- zblizona wiez z rodzicami
- zblizona wiez ze znajomymi z Uscia
- wspaniale spedzone wakacje z przyjaciolmi, znajomymi z LO ;)
- najlepszy "braciszek" pod sloncem poszedl do wojska.. obecnie jest
st.szeregowym:)
- rozpoczete studia - gospodarka przestrzenna,AE, Wroclaw. Nowa szkola, Nowi ludzi, nowe srodowisko, nowy bieg czasu, uroki duzego miasta, tesknota za
przyajaciolmi i rodzinka.. milo spedzony czas i wspaniali ludzi :)
- nowy czlonek rodziny.. Czarna, zwariowana, inteligentna istota, na ktorej widok cala sie raduje :) czy zastapi Felka, nie! Kazdego z nich inaczej zapamietam :) TYmczasem siedze z Luna.

Blog Pisany Wstecz

Na zapleczu jednej z głównych ulic. Jej mieszkańców nie pytano o zgodę, tylko po prostu zabrano im ogrody na tyłach domów, robiąc z nich olbrzymi- jak na miasteczko- plac budowy. I te cztery bloki uratowały prawa miejskie, bo w sumie w stu sześciu mieszkaniach osiedliło się prawie kilkaset osób. Miasteczko zyskało więc na liczbie mieszkańców i plany oszołoma od spraw gospodarki przestrzennej spełzły na niczym. Dla mieszkańców, którzy w większości zamieszkiwali stare, poniemieckie budynki, często bez odpowiednich urządzeń sanitarnych, ogrzewane tradycyjną metodą czyli piecami kaflowymi, owe bloki były szczytem luksusu i nowoczesności, ukoronowaniem wieloletniego oszczędzania w spółdzielni, mimo, że trzypokojowe mieszkanie ledwie mieściło.

ulungg.blog

Ma gotowego :/...

a no bo własnie w koncu sie zdecydowałem - hyh - szybki jestem a gdzie jade ? jak juz wspomniałem do birmingham totalnie w ciemno bez mieszkania, pracy itd:/ .. bedzie cieżko - jak skoncza sie funciaki szumski pojedzie na wieś i zostanie farmerem - przy dobrych wiatrach - ale mam z góry ustalone cele - zarobić na II rok, podjąc drugi kierunek (gospodarka przestrzenna) dziennie i przeprowadzić sie do wrocławia ... do tego trzeba duzego zastrzyku finansowego ale musze o to zawalczyć.. no to see ya pedze stoczyć swoja bitwe o Anglie .... 3majcie za mnie kciuki

skomentuj (2)

wiesci 2006-07-16 17:50:48

no i siedze sobie na wsypach a.