O czym chcesz poczytać na blogach?

Gosia andrzejewicz

Autoryzowany Blog o Gosi Andrzejewicz "CUDOWNA GOSIA"

2010! 2009-12-31 Mamy 31 grudnia, ostatni dzień tego roku. Przyniósł on prawdziwy przełom w karierze Gosi i był dla niej bardzo ważny. Chciałbym pokrótce przedstawić co wydarzyło się w ubiegającym roku pod kątem osoby Gosi Andrzejewicz i jej muzyki.

Rok rozpoczęła Gosia od dwóćh wspaniałych, klubowych duetów: z DJ Remo- utwór "Taste Me All Day", który podbił wiele list przebojów, natomiast z Kalwi & Remi "Lips", które reprezentawało Polskę na międzynarodowych targach w Cannes.
Fani długo musieli czekać.

Blog o Gosi Andrzejewicz

3. Mezo, Tabb i Kasia Wilk - "Sacrum"
4. Andrzej Piaseczny - "...i jeszcze"
5. Bob Sinclar - "Love Generation"
6. Katie Melua - "Spider's Web"
7. Gosia Andrzejewicz - "Trochę ciepła"
8. Madonna - "Sorry"
9. Monika Brodka - "Znam cię na pamięć"
10. Wilki - "Na zawsze i na wieczność"
11. Arash.

Oficjalny anty blog Gosi Andrzejewicz - Na pohybel z Gosią!!! - Onet.pl Blog

przekaz pieniężny na sumę wynikającą z zamówionych zdjęć oraz informację jaki numer fotki chcecie otrzymać na adres:
Skrytka pocztowa nr 2
Urząd Pocztowy nr 9
43-309 Bielsko-Biała

2. Wysyłając mail z informacją jaki numer zdjęcia chcecie otrzymać na adres: gosia@gosiaandrzejewicz.pl, jednocześnie wpłacając pieniądze na rachunek Agencji Artystycznej PEARL - Multi Bank 46114020170000440203540515

Nie zapomnijcie napisać jaką chcecie dedykację i dla kogo! (minimalna kwota zamówienia wynosi 6zł, koszty przesyłki są wliczone w cenę zdjęć)

Przesyłam całuski

Gosia Andrzejewicz"


Ale...

ANDRZEJEWICZ WIE, ŻE SIĘ WYGŁUPIŁA!


"Chyba zawstydziliśmy Gosię Andrzejewicz

Blog Gosi Andrzejewicz

Utworów. Po licznych próbach zespół wystąpił w kilku klubach, w TV Katowice, dotarł też do eliminacji Debiutów Opolskich. Jednak spora rozbieżność wizji muzycznych oraz brak wzajemnego zrozumienia przesądziły o odejściu Gosi z zespołu. Po wielu nieudanych próbach z różnymi lokalnymi kompozytorami, Gosia odkryła w sobie talent twórczy i sama zaczęła układać melodie najlepiej oddające jej osobowość. W tym czasie, za sprawą ogłoszenia, nawiązała również znajomość z Adamem Kamińskim oraz jego bratem Arturem "St0ne" Kamińskim (producentem R'n'B, Hip-Hop, współpracującym m. in. z Syndesmo.Na kurs do Florencji, tam też Ją oraz Jej wielki talent dostrzegł włoski kompozytor Goffredo Orlandi, laureat Sanremo, znany ze współpracy z takimi gwiazdami jak Laura Pausini czy Marco Masini. Od razu zaproponował Jej współpracę, stając się tym samym trzecim kompozytorem i producentem debiutanckiej płyty Gosi Andrzejewicz.
Po ukończeniu IV LO im. B. Chrobrego w Bytomiu Gosia została studentką Wyższej Szkoły Biznesu i Informatyki im. J.Tyszkiewicza i zamieszkała w Bielsku –Białej. W marcu 2004 zakończyła pracę nad debiutanckim albumem zatytułowanym ”Gosia Andrzejewicz”. Gosia jest autorką.

Blog gosiaanrzejewicz

Gosia uśmiechnieta

Komentarzy: 0 2008-01-10 Gosia Andrzejewicz –osobowość muzyczna obdarzona miłym, ciepłym głosem, przyszła na świat 14 stycznia 1984 roku. Muzyka towarzyszyła jej od dziecka. Już w szkole została „dyżurną wokalistką” obsługującą akademie i różne uroczystości. Jeździła również po całej Polsce.Zespół wystąpił w kilku klubach, w TV Katowice, dotarł też do eliminacji Debiutów Opolskich. Jednak spora rozbieżność wizji muzycznych oraz brak wzajemnego zrozumienia przesądziły o odejściu Gosi z zespołu. Po wielu nieudanych próbach z różnymi lokalnymi kompozytorami, Gosia odkryła w sobie talent twórczy i sama zaczęła układać melodie najlepiej oddające jej osobowość. W tym czasie, za sprawą ogłoszenia, nawiązała również znajomość z Adamem Kamińskim oraz jego bratem Arturem "St0ne" Kamińskim (producentem R'n'B, Hip-Hop, współpracującym.

ANIAZ321

Tam też Ją oraz Jej wielki talent dostrzegł włoski kompozytor Goffredo Orlandi, laureat Sanremo, znany ze współpracy z takimi gwiazdami jak Laura Pausini czy Marco Masini. Od razu zaproponował Jej współpracę, stając się tym samym trzecim kompozytorem i producentem debiutanckiej płyty Gosi Andrzejewicz.
Po ukończeniu IV LO im. B. Chrobrego w Bytomiu Gosia została studentką Wyższej Szkoły Biznesu i Informatyki im. J.Tyszkiewicza i zamieszkała w Bielsku –Białej. W marcu 2004 zakończyła pracę nad debiutanckim albumem zatytułowanym ”Gosia Andrzejewicz”. Gosia jest autorką większości tekstów i kompozytorką 5 utworów. Cechą.

::Fanka muzyki:: - Onet.pl Blog

wow

09 sierpnia 2010
::Gosia Andrzejewicz::

 

Gosia Andrzejewicz (ur. jako Małgorzata Andrzejczuk 14 stycznia 1984 w Bytomiu) – polska wokalistka popowa.

Zadebiutowała w 2004 roku albumem Gosia Andrzejewicz, który wydała tzw. "własnym sumptem"[potrzebne źródło]}. W 2005 roku towarzyszyła grupie Ivan i.