O czym chcesz poczytać na blogach?

Goście goście

Pamiętnik Lily E. - Onet.pl Blog

Obojętnie gdzie. No, tym razem chyba dojechaliśmy jak trzeba.

Faktycznie, dojechaliśmy do sali weselnej. Tłumy gości (nie wszyscy zaproszeni, zauważyłam tam parę osób z Hogwartu, których nikt się nie spodziewał) zaczęły wychodzić z samochodów. Rozpoczęło się przyjęcie weselne.Mogę szczerze powiedzieć, że bardzo udane. Oczywiście z zaplanowanego usadzenia gości nic nie wyszło, ponieważ cała rodzina Potterów przeniosła się do stału Zakonu Feniksa kiedy zauważyła, że tam jest weselej, a po chwili dołączyła tam drużyna United. Goście z mojej rodziny nie chcieli być gorsi. Widać było, że wszyscy dobrze się bawią. Na początku był tam mały tłok, ale przecież nie siedzieli cały czas... Z resztą, większość gości szalała na parkiecie. Szalała - dosłownie.

- Skąd tu się wzięło tyle osób? - zapytałam, kiedy zauważyłam, że na sali jest o wiele więcej osób niż krzeseł. - Nie mam pojęcia, dlaczego źle policzyliśmy.

- A ja się domyślam - zaśmiał się James. - Informacja rozeszła się w Hogwarcie a teraz są wakacje i chyba postanowili nas.

Z życia recepcjonistki

Dostaje...
Idę odpocząc od komputera póki nikogo niema.
Pozdrawiam.

Komentarzy: 0 Cold night 2011.04.11 00:31 Znowu nocka :) Dzisiaj również spokojnie, jak na razie. Nie zapeszam, bo wiadomo, że różnie to bywa.
Parkingowy był już pogadać, goście wszyscy co mieli, to dojechali, cicho, spokój a w TV muzyczka cicho gra. Mialam zamiar sie uczyć, ale jakoś mi nie wychodzi :P A musze się wziąć w garść, bo w sobote kolejne zaliczenie. Dzisiaj np miałam obronę projektu z grupą. Tyle co się przy niej nasiedziałam, na denerwowałam, to chyba jak nigdy na jakikolwiek projekt. I oczywiście 3. Bo babka czepiała się nawet literówek i uznała, że słowo "zarobek" na 2 roku studiów jest dziecinny :| Myślałam, że zjade... Albo najchętniej wyrwe te dwa pzednie zęby,.

...::: ORŁY TRENERA LOZANO :::... - Onet.pl Blog

-Kibice na niego gwizdali, bo ponoć w piątek pokazał im przysłowiowy "palec". Jednak biegnąc do kibiców zachował się głupio i nieodpowiedzialnie. Emocje sięgały zenitu, można się cieszyć, ale nie ma sensu robić tego przed kibicami zespołu rywali. Oba kluby, a także ich kibice pożegnali się, dobre stosunki między Jastrzębiem i Kędzierzynem trwają od lat.

 

Zdaniem trenerów obu drużyn:

Po ponad dwugodzinnej rywalizacji w Kędzierzynie górą okazali się goście z Jastrzębia. Tuż po zakończeniu meczu swoimi spostrzeżeniami podzielili się trenerzy.

Świąteczne przekomarzanie...

Inne gadżety. Bardzo przydatne, jak się ma wypadek.

Hmmm...

Tym małym młoteczkiem ktoś powinien się uderzyć w główkę, zanim zdecyduje się zapakować prezencik w świąteczny papier ;)

23:06, anja1
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 grudnia 2008
Goście, goście...

No tak.

Zaprosiłoby się rodzinę na święta. Co jednak będzie, jak się wszyscy zjadą?

Porażka!

Gdzie te ludziska mają się pomieścić? Parkingów brak!

Wiem, wiem... tylko że jako ta, co należy do klasy wiecznie chodzącej wszędzie na piechotę, jakoś problemu nie widzę.

Pociągi są? Są! Autobusy kursują? Pewno, w święta też! Spacerek szkodzi zdrowiu? Ależ gdzie tam!

Tylko że... wiele osób przyzwyczaiło się już do samochodu.

Kościół pięć minut.

GaGoFiTooŚni

    ...
  • Co nuciłaby Mamelka pod ...
  • Czarnuszkowe ogłoszenie - ...
  • Foto-love-story.;)
  • Olaboga - wampiromors! :D
  • stan oblężenia, czyli pańcia ...
  • Kciuki za Śnieżkę prosimy
Zakładki:
.
Ale o co chodzi?
GaGoFiTooŚni na youtube
Jagodowy bloksik
Macondo
GaGoFiTooŚni
Gandalf
Goga
Filemon
Toosia [i]
Śnieżka
Tynio [i]
Tobiaszek
Mamelowie x3
Goście
Lotek [i]

Prywatna Opieka Domowa AKADEMIA SZKRABA Katowice - Onet.pl Blog

Że mu to wystarcza   

Jedną ze spraw, które napawają nas radością, jest wzajemny stosunek dzieci do siebie i do cioć. Pomoc młodszym, wspólna zabawa oraz zdecydowanie skuteczniejsze wsłuchiwanie się w polecenia i prośby cioć to powody, dla których warto wstawać rano dla naszych Szkrabów.

Bardzo dziękuję całej gromadce Szkrabów za ten tydzień pracy, oczekuję nowych wrażeń w przyszłym i do zobaczenia w poniedziałek!!

Pozdrawiam, ciocia Kasia   
AKADEMIA SZKRABA Katowice (20:39)
Dziękuję i czekam na kolejne

14 grudnia 2009
A dziś robiliśmy...
Drodzy goście!

Dzisiaj, skoro tylko spadł śnieg, dzieci oglądały krótką.