O czym chcesz poczytać na blogach?

Gorzka zemsta

serniczek7 blog

Karierze piosenkarki. Następną główną rolą była rola Andrei w "Velo de novia" - "Biały welon". Na planie poznała Eduarda Santamarinę - jej filmowego partnera. Równiez oni sami przeżyli romans.
serniczek7 2005-04-22 14:23:04 skomentuj (12)


Gorzka zemsta
Witajcie! Dzisiaj notatka będzie o serialu "Gorzka zemsta".
Na forum dyskusyjnym utworzyłem temat "Rozmowy na każdy temat" - tam możecie zadawać mi jakieś pytania i rozmawiać na różne teamty. Utworzyłem go ponieważ.

Nothing gonna change my love for you:*/gorzka-zemsta-kobieta-w-lustrze/gorzka zemsta i kobieta w lustrze!

SuuUuper xD Dzisiaj dodam fotki mojej ulubionej bohaterki Gorzkiej Zemsty Jimeny czyli Paoli Rey! Ale dam też jeszcze może inne fotki. Tym razem może z La mujer en el espejo! I mam dobrą wiadomość dla fanów PDG! BODAJRZE 17 CZERWCA BEDZIE LECIEć NA TVN7 GORZKA ZEMSTA!!!!!!!Suuper No,...
czytaj więcej

gorzka-zemsta-kobieta-w-lustrze 25/05/2007 14:11:47 [komentarzy 2] Komentuj

MoOoja Pierwsza notkaAa!!xDxDxD

Blog wisienka1000

Komentarzy: 0 Gorzka Zemsta 2007-07-30
Cześć jestem Daria i jestem fanką telenoweli "Gorzkiej Zemsty". Gorzka Zemsta opisuje życie 3 sióstr Jimeny,  Normy, Sarity Elizondo i 3 braci Juana, Franca i Oscara Reies. Uwielbiam to a szczególnie Franca.
Wszyscy 3 bracia są diabelsko przystojni, a.

Prawo pożądania, najwięcej streszczeń, fotek itp. Zajrzyj!!! - Onet.pl Blog

 

Czy spodziewałeś się sukcesu ,jaki odniosła"Gorzka zemsta" ?
- Uważam że ten sukces to wielkie błogosławieństwo. Ta produkcja mi go przyniosła i jej zawdzięczam swoją pozycję

 

whole my life. :) - Onet.pl Blog

.. He he ... ;P Przyszłam do domu koło 14:30 weszłam na kompie, zjadłam obiadek coś tam ogarnęłam w domQu i poszłam do Quzynki ... No i niej też się oczywiście zasiedziałam jak to u mnie bywa ... =/ He he ale i tak było fajne oglądaliśmy film " Gorzka zemsta" Który lubie i ona też ... =D ... Co my tam jeszcze robiły ... No i chyba tyle potem poszłam do domQu, weszłam na kompe potem, mnie siostra z niegowywaliła he he no i ona siedziała, a ja robiłam zadanko z matmy ... Łatwiutkie było ... Teraz.

Nie ma piękna, bez miłości..;***

Mi na to moje rozowite wychowanie i moje przezycia zwiazane z przeszloscia, ale na looza i tak jest genialnie :P, tylko zeby muza dzialala heh :P, a co to jest to juz sie sami domyslcie heh.Ta chatka przypomina mi ta w ktorej Dinora z Gorzkiej Zemsty uwiezlia Huana hehe :P Ja to mam wyobraznie, ale sami powiedzcie, ze wyglada podobnie :P < Gorzka Zemsta (pn.-pt.) 15.35 :) w TVN >.

A teraz ja sie ladnie zbieram i ladnie pozdrawiam moich starych i kochanych przyjaciol i swiezo nabytych.