O czym chcesz poczytać na blogach?

Gorlice

Pracownia Psychologiczna SENSORIUM

Pracy (ze skierowania od lekarza lub pracodawcy)

- badania psychologiczne osób dorosłych dla celów starania się o orzeczenie o niepełnosprawności

- wydawanie orzeczeń i zaświadczeń psychologicznych

a także

- poradnictwo psychologiczne i zawodowe, porady dla rodziców

- warsztaty psychoedukacyjne z mediacji, radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania konfliktów, komunikacji, autoprezentacji, pracy w grupie…

- diagnostyka psychologiczna – testy psychologiczne, w tym testy mierzące sprawność umysłową wykonywane dla celów orzekania o niepełnosprawności

Lokalizacja: Gorlice, dzielnica Zawodzie – tuż obok Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza.

Zapraszam!

psycholog Gorlice badania kierowców Gorlice badania psychotechniczne kierowców Gorlice badania psychologiczne kierowców Gorlice psychotesty Gorlice testy psychologiczne Gorlice poradnictwo psychologiczne Gorlice doradztwo zawodowe Gorlice doradca zawodowy Gorlice prawo o ruchu drogowym pracownia psychologiczna pracownia psychotechniczna

MY - ..:::: Młode :::: Kafary ::::..

Kategorie: Wszystkie | MY | NASZA GRUPA.B. | SKŁAD | SPARINGI | TABELA | Terminarz
RSS
sobota, 25 listopada 2006
Wygrana I Trzy Punkty Na Konto :D
GKA Kafary 2 Gorlice - Amibo Gorlice  5:2

Bramki : Ł.Mazurkiewicz 2 , K.Janiszewski 3 .
Sędziowali : Szura Kazimierz, Grądalski Włodzimierz

GKA Kafary 2 Gorlice :  .D.Potok , Ł.Mazurkiewicz , K.Janiszewski
, D.Bachul , K.Janiszewski , M.Pałubniak , D.Mazurkiewicz , I.Gomulak

15:40, mlode-kafary , MY
Link Dodaj komentarz »
sobota, 18 listopada 2006
Wygrana z Ligowcy
GKA Kafary 2 Gorlice - Ligowcy 5:0

Bramki :.

!!! Zelina Jurków !!! - Onet.pl Blog

Punkty dla Zeliny: Jeleń 27, Nieć 20, Gawełda 6, Warchoł 6, Nowal 5, Jakóbczyk 2, Orszulak 2.

Link z relacją:

http://tarnow.e-basket.pl/index.php?function=show_all&no=998

Zelina (12:33)
Zupełnie nic.

12 grudnia 2008
GTK Gorlice - Zelina Jurków
7 grudnia w Gorlicach zmierzyłyśmy się z tamtejszą drużyną. Już przed rozpoczęciem meczu wiedziałyśmy jak będzie wyglądał mecz, krótko mówiąc tamtejsza atmosfera jest lekko mówiąc niesportowa.
GTK Gorlice są drużyną, którą kilkukrotnie udało nam się pokonać, jednak mecze rozgrywane z nimi, ciężko nazwać zdrową rywalizacją, a szczególnie na ich parkiecie. I tym razem nie było zdrowej, sportowej rywalizacji, tylko coś, czego nawet nie da się nazwać.
Spotkanie rozpoczęło się na korzyść gospodyń, które objęły.

szalone lwy - nie tylko o miłości - Onet.pl Blog

Strumyk i urwisko przy nim. Moja ukochana poradziła sobie z tą przeszkodą bez problemu. Po niecałej godzinie wędrówki byliśmy u celu naszej wycieczki. Miejsce które A. chciała mi pokazać to tzw Diabli Kamień. To grupa skał piaskowca, zamaskowana w lesie, będąca pomnikiem przyrody w Magurskim Parku. Największa skała wznosi się wysokość 10 metrów i poszczególne skały poprzedzielane są szczelinami. Na najwyższej skale zrobiliśmy sobie krótki odpoczynek na posiłek i później wróciliśmy tą samą trasą do samochodu.

 

  


Kolejnym punktem naszej wycieczki były Gorlice. Z okazji Dni Gorlic miała się tam odbyć parada i prezentacja zabytkowych samochodów. Niestety albo jej nie było tej parady lub nie mogliśmy jej znaleźć (miejsce nie było sprecyzowane w programie). Wolny czas wykorzystaliśmy na jedzeniu najlepszych lodów na gałki w mieście, sprzedawanych na wagę.

 

  

Przed obiadem przejechaliśmy jeszcze do pobliskiego miasteczka Biecz. Kiedyś to miasto było znaczącym punktem na mapie Polski, później podupadło i do dziś nie może się podnieść ;) Chociaż poniedziałek był dniem wolnym od pracy na ulicach było pusto..

My imagion

Szczerze mówiąc bo sobie chciałam wejsc a tu kurde nie moge:/ i to samo z tlenem...ehhh..Ale ogólnie to sie ciesze ze juz sie szkoła wreszcie skonczyła i są święta:)taki piękny okres w roku... aha no i jeszcze wspomnę ,że Ola sobie załozyła bloga ( z moją pomocą) i zapraszam na jej bloga , nie jest w koncu taki zły: www.cool-olusia.blog.pl , pozdrawiam wszystkich moich przyjaciół i jeszcze pewną osobe:) WESOŁYCH ŚWIĄT!

skomentuj (2)
2004-04-11 12:29:49 >> ...:::...Jestem u babci...:::...

kurcze troche mi sie nudzi ale cusz... jutro bedzie smingus dyngus i zamierzam polać wszystkich równo i tu w Gorlicach i w Krakowie:D chciałabym pójść na Emaus ale nie wiem z kim , musiałabym kogos wyciągnąć bo jak pójde sama to mam wieksze szanse ze wróce całkiem mokra.. ale ja sie wody nie boje...wiec cos zrobie zebym poszła:D nie mam co pisać wiec pozdrówka for all... a wogóle to jakos ostatnio mi sie niechce nic robić na blogu i mi zaczyna to nudzić ... moze niektórym sie podoba ta moja stronka(dziekuje) ale mi samej niebardzo:D pozdro i wszystkim wesołych swiąt...chyba sie powtarzam:P
skomentuj (3)
2004-04-12 19:40:55 >> ...:::Bez tematu:::....

No wiec sciagnełam sobie nowy szablon bo tamten juz mi sie znudził.