O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Gorillaz

Green world - bloog.pl

     Lemondropz

W poniższym linku możecie ściągnąć (plik mp3) wywiad z Damonem na temat projektu DRC Music, który odbył się podczas audycji kandyjskiej stacji radiowej XFM.

WYWIAD DRC MUSIC

                                                   Akatsuki-Art

05. October^^ Gorylki obchodziły 10 urodziny!!!!!!!!!! Z tej okazji Gorillaz postanowiło wydać "kompaktowy" zbiór z ich najlepszymi singlami! Album zawiera utwory:


                                  1. Tomorrow Comes Today 
                                  2. Clint Eastwood 
                                  3..

Songs of Moors and Misty Fields

Cała reszta brzmi fatalnie, zawiódł Soulwax, który swego czasu tak umiejętnie przemiksował 19/2000, "Kids With Guns" Jamiego T to po prostu gwałt na oryginalnym utworze, cała zaś reszta jest dosyć nijaka (dziw, że tak znany producent jak Junior Sanchez nie potrafił wyciągnąć więcej z "Dare").
Ciężko wystawić ocenę temu albumowi, który z jednej strony jest bardzo udany, z drugiej - jego drugi dysk brzmi jak idealny wypełniacz do studenckiego pubu w środku tygodnia. Jest gorzej niż na "Demon Days", ale naprawdę nieznacznie, nieco mniej spójnie, ale bardzo różnorodnie. Nie polecam tego albumu na zapoznanie się z twóczością Gorillaz, do tego najlepiej posłużą płyty studyjne, natomiast jesli zespół ten wywołuje jakieś miłe wspomnienia muzyczne - to płyta dla Ciebie. Istnienie drugiego krążka po prostu najlepiej zignorować.

CD1: 8/10
CD2: 4/10
Całość: 6,5/10.

15:33, doomshine , recenzje
Link
wtorek, 27 listopada 2007
british invasion - the beatles, gratis NME i Q

Blog xxcv

Russel-?

Komentarzy: 1 A gra ktoś na basie ? 2006-06-08 No myślałem ,że nie spytacie to mój ulubiony członek zespołu MURDOC.Źródło jak zawsze wikipedia . 


Pieńko-zębny założyciel zespołu Gorillaz, jego oklapnięta grzywka osłania umysł zardzewiały jak stalowa pułapka, zarozumiały basista, z aspiracjami front mana. Urodził się 06.06.1966. Już na pierwszy rzut oka Murdoc wygląda na niezłego gagatka. Tak naprawdę fajny z niego kompan do zabawy. Zgrywając życiowego nieudacznika, cały czas dokucza 2-D. Najchętniej bez przerwy by się z nim boksował, czego nauczył się zapewne na ulicy, a najlepszym dowodem na to jest jego złamany nos. Murdoc wiedział, że dobre brzmienie nie wystarczy by odnieść sukces - potrzebny jest dobry wygląd, którego on nie posiada i pokręcony umysł - który posiada. Lubi dominować w wywiadach, wróg kobiet..

prace.obiboka *Twórczość kanapowego obiboka, czyli świat według Asi

- oparłam się dłońmi o jego klatkę i łkałam.
- Nie zamierzam. Teraz, gdy mi to powiedziałaś. – rozczulił się.
Objął mnie ramieniem.
- Wydaje ci się, że przesadzam? – otarłam łzy.
- Nie. Czy przyjaciele nie mogą mówić do siebie takich rzeczy?
- Właśnie chyba nie… Ja traktuję cię jak… jak przyjaciółkę, a nie przyjaciela.
- Dzięki! – powiedział z sarkazmem.
- Ja tylko mówię, co myślę.
- Wiem. Rozumiem cię.

 

Wiem... Treść jest trochę dziwna. Jakoś tak mnie naszło na zwykły pamiętnik, żeby się trochę rozluźnić xD 

 


Głosuj (0)

gorillaz 18:14:47 15/07/2011 [komentarzy 2] Komentuj

Zrób to lepiej (przewidywany tytuł)

 
2. Cholernie wkurzający dźwięk budzika obudził mnie rano jakby wołał „To kolejny dzień Boży, więc wstawaj i ciesz się tym, co masz!”. Uderzyłam go z wielką siłą. Upadł na podłogę, ale niestety nic mu się nie stało, więc wciąż irytował mnie tym beznadziejnym dźwiękiem. Wstałam i nacisnęłam guziczek wyłączający alarm.
Myjąc zęby zastanawiałam się jak ostatnio zbliżyłam się do Daniela. To pewnie, dlatego, że moja najlepsza przyjaciółka, Karolina, zamieszkała w Anglii… Teraz został mi tylko on….

Gorillaz stylo

Przeszłość,która zadecyduje o teraźniejszości i przyszłości.Która powstrzyma wszelkie zło... - Onet.pl Blog

Silniki szybko odjechał, zostawiając tajemniczego mężczyznę w ciemnym zaułku w strugach deszczu.

 Gorillaz - Stylo Feat. Bobby Womack & Mos Def

Czarna Biomega zahamowała z piskiem opon przed drzwiami do garażu u podnóża nowoczesnego wieżowca. Jeździec wyłączył silnik. Pochylił lekko głowę do.

ha ha ha ha ha ha...

Ale taki był mój zamiar... ocene pozostawiam wam

tash

skomentuj (21)

2005-06-24 16:51:49
wakacje
dużo osób pisze takie notki zapewne, no cóż, ja też coś w tym stylu napisze...

koniec roku koniec gimnazjum koniec nauki..
wreszcie, zasłużony odpoczynek

nie wiem jak się potoczą moje wakacje, praktycznie żadnych konretnych planów, wszystko będzie spontaniczne... pewnie do cioci pojade i tak jak.Na tyle... nie wiem jak w tym okresie wakacyjnym bedzie funkcjonował mój blog... zobaczymy jak się to wszystko potoczy.. pozdrawiam i całuski wysyłam dla wszystkich mi bliskich :* :* :*

SIOSTRA JESTEŚ KOCHANA!!!!! BĘDĘ MIAŁA KALENDARZ NA LIPIPEC Z GORILLAZ!!!! :* :* :* :*


skomentuj (11)

2005-06-28 18:26:06
nowości
siedzenie w domciu nie najlepiej mi wychodzi... za dużo wolnego czasu... stanowczo za dużo... całe szcęście jutro chociaż na.