O czym chcesz poczytać na blogach?

Goran bregovic

"Wszyscy siedzimy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy"

To dla mnie x]
Ps4 Jak tylko skończę detox kupuję takie z goździkami.

Słucham(od wczoraj, namiętnie):
Waniliowe Niebo - Kombajn do zbierania kur po wioskach (speszal fenks tu Agnik, bo mnie zaraziła)
The Landlord's Walk - Goran Bregovic (speszal fenks tu Tajfun, bo przesłał jakiś miesiąc temu :P)

Radość i igrzyska
2006-01-30 15:02:26 skomentuj(3)Powszednia komedia

phi..?

Różowej Szkoły w osobie Donaty. Stado rzuciło się na alk w radosnym akompaniamencie pieśni z gatunku biesiadnych. Za hity możemy tu uznać „Pszczółkę Maję” w wersji tekno, „Nie mydło, nie granat”, „Blondyneczka” oraz ambitny Goran Bregovic.

Tu mała adnotacja: szukająć tekstu do mydła i granata znalazłam się na stronie fanów disco polo. Może ktoś z Was jest zainteresowany konkursem?
„KONQRS:
Ten konkurs zorganizował Rafał z 4ever'a. Należy odpowiedzieć na.

komediantka. - Onet.pl Blog

Nie wiem o czym, jest ta piosenka, nie rozumiem, nie wiem czy Kayah śpiewała to w tłumaczeniu, może podświadomość mi podsuwa polską wersję. Ten głos… czysty, jakby biały, tak przejmujący i smutny… Nie potrafię pisać. Płakać mi się chce.

 

Goran Bregovic „Ederlezi”.  

cynamona (20:55)
3 Coraz więcej komentarzy.

ofilmie.wordpress.com

Całej żydowskiej rodziny i sfingowanie własnej deportacji. Kryje się za tym chęć powrotu do Palestyny, ziemi tak bardzo ukochanej przez naród wybrany.  Ruszają więc własnym pociągiem w podróż po wschodniej Europie. Wszystko w rytmach muzyki znanego Polakom Gorana Bregovica.

Fabuła filmu przedstawia swoisty teatr absurdu, gdy widzimy Żydów przebranych w mundury SS-manów i próbujących odegrać swoje role oprawców i więźniów. Niemal każda kolejna scena powoduje u widzów kolejne salwy śmiechu. Jednak najistotniejsza.