O czym chcesz poczytać na blogach?

Google map

Blog blogmen2012

Kiedy wyszukiwarki pająk witryny, że będziesz pająk ten plik i mieć lepszy opis tego, co witryna jest o. Chciałbym również zalecamy utworzyć plik robots.txt, ponieważ będzie to powiedzieć wyszukiwarek czego nie pająk na swojej stronie. Jeśli posiadasz placem członków, albo coś sprzedać, nie chcesz wyszukiwarek spidering swoich stronach pobierania. 5. Mapa strony Mapa serwisu jest nie tylko doskonałym narzędziem do pozwalając swoim klientom wiem, gdzie wszystko znajduje się na witrynie, może również pomóc w wyszukiwarkach. Tworząc mapę witryny, będziesz musiał indeks wszystkich stron w witrynie. Kiedy wyszukiwarki pająk witryny, znajdą wszystkie strony. To pomoże Państwu w rankingach. Tworzenie mapy witryny, zwłaszcza jeśli masz setki lub nawet tysiące stron w witrynie, może być bardzo czasochłonne. Generator ten przyspieszy cały proces. Pająk Mapa Creator - 6. Generator strony XML Google oferuje obecnie webmasterów szansę przedstawienia XML mapy witryny. XML Sitemap jest a przyjazne dla wyszukiwarek mapa witryny. To nie jest napisany dla użytkowników jednak. Jest napisany pod kątem wyszukiwarek, tak aby mogli znaleźć wszystkich stron w witrynie. Nawet jeśli zawierają mapy witryny na swojej stronie dla użytkowników, chciałbym.

Pszczółki

Informacje o pszczolki

Gmina Pszczółki Zobacz wszystkie wpisy, których autorem jest pszczolki

.

Onet.pl Blog

 
Marycy's Passport Presents Glamorama

Kilka dni temu postanowiłam na mapie Google poszukać dom Jennifer. I wiecie co? Udało mi się! :))

 

Chcielibyście go zobaczyć? 

Google Mapa -> wyszukujecie.

Wrocław z wyboru


Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 września 2010
Wirtualne wędrówki po Wrocławiu (także 3D)
Nie możemy jeszcze odbywać wirtualnych wycieczek po Wrocławiu w serwisie Google Mapy – usługa Street View nadal jest niedostępna w naszym kraju. Ale to, co jeszcze nie działa na mapach dostarczanych przez koncern z Mountain View z powodzeniem oferują inne serwisy:

Przeczytaj cały wpis na Wroclawzwyboru.pl >>


Tagi: 3D.

Pieszy blog. Idziesz ?

Rzeczy które ułatwią Ci chodzenie i wycieczki piesze.

 

 

  1. Planuj podróż,daj sobie dodatkowy czas żeby sięnie spóźnić. Dobrym przykładem jest Google Map, Bing Map, Yahoo
  2. Używaj wygodnych butów.
  3. Jeśli będziesz szedł dłużej niż 10 minut postaraj się żeby to były buty sportowe , do chodzenia. Pamiętaj że możesz w pracy zawsz zmienić obuwie.
  4. Chroń swoją skórę i ręce w odpowiednio do pory roku.
  5. Ubieraj się odpowiednio i bądź przygotowany na pogodę [np miej parasol czy też.

Hiszpania moja

(albo jedno z nielicznych) Polek. Publicznosc (koncert odbywal sie w filharmonii) ubrana jakby z pracy w polu wracali. Jakies obszarpane ciuchy. A ja sie przebralam wracajac z pracy w buty na obcasie i elegantsze ubranie zeby nie wygladac jak dziadowa. No to wygladalam jak stroz w Boze Cialo :P Jak nie urok, to sraczka...

Wlasnie skonczylam gadac z rodzicami. I ogladalismy w googlach mapy w powiekszeniu (takie satelitarne). Fajna sprawa (opozniona jestem bo juz od kilku lat to jest modne). Pokazalam im gdzie mieszkam i gdzie pracuje itd.

Kasiowa zostala przewodniczaca Kola Chemikow. To ja zaszczyt kopnal! Gratulacje przyszla Miss!

Jutro piatek, tygodnia... poczatek :) Ojej, w sobote sie wyspie! Superancko! No i te swetry musze kupic. Juz mi sie nie.

regular men

Odesłany na drzewo bo nikt poza jednym zarobionym panem nie wiedział jak włączyć płatności mobilne, a pan był od klientów citigold i w dodatku przyszedłem na 40 min. przed zamknięciem oddziału – i oni mnie pytają czy komukolwiek poleciłbym ten bank – kretyni

3. wygląda na to że wczoraj zrobiłem ponad 40km na rowerze – google map podaje 41,8 km

4. ściągnięty z sieci lenny kravitz the best of poszedł się przejść – nie podoba mi się poza 2 piosenkami – skasowałem pliki

09:27,