O czym chcesz poczytać na blogach?

Google chrome

strony internetowe - Onet.pl Blog

Reklam. Niechęć do reklam wynika z ich form, a nie z tego, że po prostu sobie są. Dodatek AdBlock, który może mieć każdy z nas, umożliwia zablokowanie reklam i można zainstalować go w popularnych przeglądarkach takich jak: Opera, Mozilla Firefox czy Google Chrome. Początkowo AdBlock służył tylko do usuwania napastliwych nas reklam. Jednakże w miarę powstawania publicznych list Internauci zaczęli jednak blokować wszystko, co się dało. Zadawane coraz częściej jest pytanie „dlaczego?”..

Nowości ze świata nauki i techniki

Sobie zapomnieć. Aby nie sprawiać wrażenia, że internet to tylko agresywne kampanie reklamowe i walka o kliknięcia, powiemy też jak naukowcy wykorzystują potencjał internetu do obliczeń równoległych.

Największym hitem ostatnich dni stał się Google Buzz (buzz - ang. brzęczeć). Kilka dni temu, na użytkowników Gmaila, logujących się na swoje konto, czekała niespodzianka. Zamiast skrzynki odbiorczej, ujrzeli dziwną informację na temat nowej usługi Google'a, zintegrowanej z Gmailem. Google.

Na rynek telefonów, stając się tym samym bezpośrednim konkurentem Apple'a. Tylko co w tym złego? Tego niestety Steve Jobs nie doprecyzował.

Tymczasem, Google poważnie myśli o zawładnięciu rynkiem przeglądarek. Wydany zaledwie 17 miesięcy temu Chrome już teraz jest najszybszą przeglądarką na rynku. Panowie z Google jednak nie próżnują. Właśnie ogłosili, że będą rozdawać pieniądze użytkownikom za wskazywanie istotnych błędów w działaniu przeglądarki. Można zarobić od 500 do.

Chotkos's Blog

    To nie działające wtyczki/niepotrzebne wtyczki/niewygodne wtyczki/wtyczki bez których da się żyć

Mam nadzieję, że niedługo baza wtyczek zapełni się naprawdę potrzebnymi ( i również polskimi) rozszerzeniami. Zachęcam do ściągnięcia chrome 4.0 bo jest nieco bardziej stabilne i szybsze.

Pobierz

Styczeń 26, 2010 - Posted by chotkos | Informatyka ogólniej | Google chrome

2 komentarzy »

    To nie działające wtyczki/niepotrzebne wtyczki/niewygodne wtyczki/wtyczki bez których da się żyć

Mam nadzieję, że niedługo baza wtyczek zapełni się naprawdę potrzebnymi ( i również polskimi) rozszerzeniami. Zachęcam do ściągnięcia chrome 4.0 bo jest nieco bardziej stabilne i szybsze.

Pobierz

Marcin CHŁODNICKI blog

Czy niedawne odłączenie polskiego Rlsweba nie poprawiają sytuacji ale opisane powyżej zachowanie chyba wzorowane jest na łgarskiej szkole rzecznictwa im. urbana, tyle że to już nie PRL…
A tu bieżąca sytuacja
Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną http://www.policja.pl
Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną http://www.abw.gov.pl
Ups! Przeglądarka Google Chrome nie mogła się połączyć ze stroną.

TYTANS - Wielotematyczny Blog

21:36, etytans
Link Dodaj komentarz »
Jakie dokładnie informacje o Tobie wysyła do Google’a Chrome?
Google to zło, Wielki Brat z Mointain View szpieguje Cię na każdym kroku, prywatność nie istnieje, a Twój rozkodowany genom od dawna spoczywa w garażu Erika Schmidta. Traktujesz serio podobne opowieści?.

Blog Marcina - STRONA GŁÓWNA - bloog.pl


Polecam Wam byście używali innych przeglądarek internetowych INTERNET EXPLORER Jest zdecydowanie najwolniejszą i najmniej bezpieczną z przeglądarek jedną  z popularniejszych jest OPERA następna to MOZILLA FIREFOX , GOOGLE CHROME -Ta przeglądarka najbardziej przypadła mi do gustu _daje takie możliwości jak np. tłumaczenie  przeglądanej strony za pomocą jednego kliknięcia lub robi to automatycznie.Wcześniej korzystałem z.

nagrody i kasa w internecie

Przenosi do banerów reklamowych
MAM NADZIEJE, ŻE WSZYSTKO JEST W MIARE JASNE, W RAZIE KŁOPOTÓW MOŻNA NAPISAĆ. GOOGLE CHROME TŁUMACZY TĘ STRONKĘ W DOŚĆ ZROZUMIAŁY SPOSÓB (WARTO SKORZYSTAĆ)

Eroticado to strona, na której zbieramy punkty, które później możemy wymienić na kody do różnych gier. Kody te można kupić za pomocą smsa wylicytować na.