O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Google

Google Online Marketing Challenge 2010 AE Katowice

Google Online Marketing Challenge 2010

Dzisiaj na zajęciach zajeliśmy się pozycjonowaniem jego zaletami jak i wadami. Przydała się taka lekcja ponieważ, pewnie teraz każda z grup będzie dopasowywać swoje blogi odpowiednio do wymagań:P Jednak w dzisiejszym wpisie chciałbym poruszyć temat o przygotowaniu konta Adwords oraz co nam pomogło w jego założeniu i konfiguracji. Jeśli chodzi o samo założenie konta to naprawdę prosta sprawa jak zakładanie konta pocztowego. Później musieliśmy sięgnąć do pomocy jaką oferuje samo Google , dzięki ćwiczeniowcy dotarliśmy do materiałów pomocniczych tylko dla właścicieli kont Adwords. Są to Szkolenia Internetowe Adwords dzięki którym poznaliśmy jak skonfigurować i jak obsługiwać nasze konto Adwords. Baza pomocy jaką oferuje Google jest bardzo obszerna i pomocna, są również informacje dla ludzi którzy nie posiadają kont Adwords. Polcem poczytanie takich źródeł pomocy od których roi się w internecie. Wszystko także mamy poustawiane i czekamy, żeby ruszyć do boju:) Tak na sam koniec chciałbym.

Pozycjonowanie stron

Internetowy to najbardziej perspektywiczna gałąź rynku reklamy. Nie tylko ze względu na postępującą cybernetyzację życia w tym również marketingu , lecz także ze względu na akceptację coraz większego dystansu pomiędzy kupującym a sprzedającym. Aktualna technologia marketingu internetowego pozwala na transakcje handlowe ludziom, którzy się nie widzą i sprzedają swoje produkty wyłącznie przez internet. Marketing internetowy w niesamowity sposób rozwinął się na przestrzeni lat, co daje obecnie bardzo dużo nowych możliwości związanych przede wszystkim z reklama i promocją swoich towarów. Google aktualnie należy do najbardziej renomowanych firm zajmujących się branżą internetową. Ich najbardziej renomowanym wynalazkiem jest wykorzystująca innowacyjne technologie wyszukiwarka internetowa Google. Google założone zostało w roku 1998, kiedy to dwaj absolwenci amerykańskiego Uniwersytetu Stanforda postanowili udostępnić internautom na całym świecie wyszukiwarkę dużo bardziej skuteczną i funkcjonalną niż wyszukiwarki, które wówczas można było wykorzystać do przeszukiwania zawartości sieci. Termin „Google” wywodzi się od niepoprawnego zapisania słowa „googol”.

Wyszukiwarki

Efekty działań, które  mają za zadanie poprawić mój SERP (pozycję w wynikach wyszukiwania). Jeśli jednak jakiś inny Maciej Woźniak mnie przeskoczy, obiecuję ruszyć do boju :) 

 

20:16, maciek.wozniak
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 grudnia 2007
Google chce lepiej indeksować wideo

 

Na blogu Google Webmaster Central , gdzie zespół Google komunikuje się z webmasterami, pojawiła się informacja o możliwości dodawania do Google Sitemaps plików wideo, co ma pomóc w lepszym indeksowaniu przez wyszukiwarkę wideo Google. W ramach proponowanego przez Google formularza przesyłania danych jest miejsce na opis i tytuł pliku wideo. Oznacza to, że w niedługim czasie w polskim internecie zobaczymy wyniki wideo, pochodzące z innych źródeł należący do Google. Obecnie na hasło "frytka" na pierwszym i trzecim miejscu są filmiki wideo:

Są to filmiki pochodzące z Google Video i YouTube. Natomiast w.

Szczecin pozycjonowanie - top 10 pozycja w google.pl

Zaledwie parę witryn aktualnie generują tysiące wyników w wyszukiwarkach po wpisaniu odpowiednich słów kluczowych.  Kolejnym powodem progresu pozycjonowania są modyfikacje, jakim poddane zostały systemy funkcjonowania przeglądarek i przede wszystkim wyszukiwarek internetowych. Pomimo tego dziś nadal niewiele osób, nawet internautów, wie na czym opiera się działanie pozycjonowania i czym właściwie jest. Mianem „pozycjonowania” określa się zazwyczaj zbiór działań i mechanizmów, służących podwyższeniu pozycji danej witryny w wyszukiwarce internetowej, takiej jak najpopularniejsza obecnie wyszukiwarka firmy Google. Pozycjonowanie szczecin jest najskuteczniejszym rozwiązaniem służącym zwiększeniu renomy naszej strony, co powoduje, że twórcy witryn coraz częściej decydują się na zakupienie usługi pozycjonowania. Spowodowane jest to obecnymi kryteriami, według których to właśnie Internet jest najlepszym sposobem reklamowania towarów, czy usług. Oczywiście istnieją rozmaite metody reklamy strony w Internecie, jednak to właśnie SEO Marketing i pozycjonowanie szczecin pozwalają uzyskać największe skutki przy stosunkowo niedużych wydatkach. Koszta pozycjonowania wahają się zależnie od firmy wykonującej pozycjonowanie.

Wyszukiwarka Google - Google Search

Miejscach "na stronie", w szczególności element tytuł i kopię ciała (uwaga: im wyżej na stronie, prawdopodobnie lepiej jej słowa kluczowego znaczenie, a tym samym w rankingu). Zbyt wiele wystąpień słowa kluczowego powodują jednak strony wyglądają podejrzanie spamu Google algorytmy kontroli. Google opublikowała wytyczne dla właścicieli stron internetowych, którzy chcieliby podnieść swoje rankingi podczas korzystania z legalnych konsultantów optymalizacji.

 

źródło: en.wikipedia.org

Tagi: optymalizacja google search engine optimization SEO
16:54, zaistniec-w-sieci
Link Dodaj komentarz »
Nieindeksowane dane - non-index

Mimo ogromnej indeksu znajduje się także znaczna ilość danych, dostępne w internetowych bazach danych, które są dostępne za pomocą zapytań, ale nie przez linki. Ta tak zwana niewidzialna lub głęboko Web jest minimalnie objętych Google i inne wyszukiwarki. Głęboko Web zawiera.

Google plus

Wreszcie "ludzka" ocenialnia - Onet.pl Blog

Odcień niebieskiego.Po za tym nie podoba mi się czcionka którą są pisane tytuły postów i ramek.Blog daje wrażenie "napchanego" ,wydaje mi się ,że jest to spowodowane paskiem rozdzielającym treść od ramek oraz tymi białymi paskami naokoło niebieskiego tła.Po za tym w wydaję mi się ,że w tytułach ramek nie potrzebny jest znak "#".Czcionka nie zlewa się z tłem a to u mnie duży plus.Resztę opiszę w "dodatkach"
5/10
Adres bloga:
Hm..Na blogu nie widzę nigdzie napisane co do oznacza a do Google tłumacz nawet się nie zbliżam.Jednakże nazwa jest krótka i łatwa do zapamiętania.Stwierdzam o dziwo ,że mogłabym tak nazwać bloga ,chodź co do wyboru adresu jestem wybredna.
9/10
Treść:
Czyli potocznie nazywana przeze mnie "notka".Tematyka bloga to dodatki na bloga.Oczywiście się zgadzam ,a co do pozostałych czyli dziewczyny oraz komputery i internet także.Bo w.

.::pieski677-czyli wszystko o psach::. - Onet.pl Blog

Zabawki gumowe puste w środku nie są odporne na gryzienie. Szczególnie łatwo jest psu oderwać małe wystające elementy. Jeśli je połknie, będą kłopoty z układem pokarmowym. Wymyślne kształty przyciągają uwagę właścicieli, ale psu są zupełnie obojętne.

 

      

Zabawki z grubej liny są dużo odporniejsze niż te pluszowe. Są dostępne w różnej długości i grubości. Dość szybko się brudzą, ale łatwo je uprać.

 

      

Zabawki Kong są wyjątkowo odporne na gryzienie, nawet przez najbardziej niszczycielskiego psa. Mają wiele kształtów i wielkości, a do każdej można włożyć psi smakołyk (chrupki, parówkę). Dostępne głownie.

 York Florek
 Piesiunki
 Kohane psy
 Sylwunia
 Goldinia
 Najmniejsze psy
 Kochane psiaki
 Fabi psy
 Psy na świecie
.::-Chcesz się tu znaleźć? Napisz w komciu adres swojego bloga !::.
Potrzebne
 Wyszukiwarka google
 wp
 interia
 onet

n0str0m0

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
środa, 28 czerwca 2006
ZAWIADOMIENIE O ZMIANIE ADRESU
czyli agoranckie popluczyny komuny moga mnie serdecznie pocalowac w dupe.
jak wejda na taboret, moze dosiegna.
20:04, n0str0m0
Link Dodaj komentarz »
ZDRADA
plusy dodatnie

obejrzalem,
jestem wstrzasniety.

kto nie widzial -
Polscy bohaterowie walki z komunizmem - Google Video
prosze bardzo...

tato, przepraszam Cie. wiem, ze Cie to boli. mnie tez.
ale slow powstrzymac ne moge
bolek, ty skurwysynu. za same lata 70-te wisiec powinienes, szpiclu...
nienawidze cie za '92.

za czerwiec.

Blog KatKaty

Komentarzy: 0 nudzi wam się 2006-02-18 nudzi wam się jest na to rada bo mi też jeżeli czytacie to właśnie to znaczy że macie netka a to już plus znaczy że chyba macie gg a jak nie to prosze w googlach wyszukac gg a potem zainstaowći pogadać zemną znależdż mnie możecie tylko pod jednym numerkiem 
    1100815 tak to mój numer gg :):):)

Komentarzy: 1

Google map

:::Sweet cats world::: - Onet.pl Blog

    Na bloga
  •  Plany lekcji
○●○Humor○●○
  •  Pluszak-Szari
  •  Mapa mózgu kota
  •  Filmik
  •  Garfield
Siła (jak na przykład otwieranie puszki z kocim jedzeniem lub przebiegająca mysz). 
Prawo kociego ruchu
Kot będzie się poruszał po linii prostej, chyba że zaistniał dobry powód do zmiany kierunku. 
Prawo kociego magnetyzmu
Czarne ubrania przyciągają kocią sierść wprost proporcjonalnie do kontrastu pomiędzy sierścią kota, a kolorem ubrania, a także odwrotnie proporcjonalnie do chęci zachowania ubrania w stanie.

. Brzuściec mięśnia składa się z wielu włókien mięśniowych. Mogą mieć one długość od 12 do 16 cm i grubości od 10 do 150 tysięcznych milimetra.

 


Spróbujcie znaleźć umięśnienie kota w google.Ja musiałam zeskanować to z książki, więc bardzo proszę o nie przywłaszczanie sobie że tak powiem praw autorskich.Można kopiować,służę pomocą,ale żeby się nie okazało że ktoś pisze że to z jego książki.

Cz.3.

3minuty

Dla bezpieczeństwa i dobrobytu Polski byłby upadek strefy euro.

Polska zdołała się w końcu zreformować. Uchwalona 3 maja 1791 r. konstytucja zniosła zasadę jednomyślności, zunifikowała państwo i stworzyła stały rząd. Ale reformy zostały wprowadzone zbyt późno. Przegraliśmy wojnę w obronie konstytucji i w wyniku rozbioru z 1795 r. Polska zniknęła z mapy świata na ponad sto lat.
Jaki jest morał tej historii? Nie wolno stać w miejscu, gdy świat wokół się zmienia i rosną nowi konkurenci. Nie wystarczy polegać na instytucjach i procedurach, które sprawdziły się w przeszłości. Stopniowe zmiany to za mało. Nawet zachowanie dotychczasowej pozycji jest uzależnione od podejmowania odpowiednio szybkich decyzji.

Trackback
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Stary szaman i Onet NWO? wstęp