O czym chcesz poczytać na blogach?

Goniec

Blog INSANIACENNEL

2012-03-11 Moim trzecim borzojem jest RIGA Grotius urodzona 22.03.2003 roku, wywodząca sie ze starej hodowli z Łodzi Pana Andrzeja Sadowkiego. Rodzicami RIGII był wspaniały Champion Polski IWAN Grotius, matką JOVITA Grotius.
RIGA jest niewielką suczką ale o dobrych proporcjach, pięknej szlachetnej głowie, elegancką w ruchu. Niestety rzadko występuje na ringach wystawowych, gdyż nie lubi się pokazywać.

Komentarzy: 0 ANTONINA z Jurajskich Biskupic 2012-03-09

ANTONINA to mój nowy nabytek, najmłodsza charcica. To córka mojego CASANOVY. Pochodzi z młodej hodowli z Biskupic Pani Agaty Juszczyk. Urodziła się 28.01.2011 roku.
Jej ojcem jest  CASANOVA Stepowy Goniec, a matką RÓŻA z Jurajskich Biskupic.
ANTONINA to rosła suczka (76 cm), o.

eowyna.mylog

Codzienny spacer po lesie. Przysiadła na kamieniu na skraju polany, by odpocząć. Wtem spostrzegła piękny kwiat, rosnący się na środku polany. Podeszła bliżej i przyjrzała się mu. Była to lilia niespotykanej urody, mieniąca się złotem w blasku słońca. Dae była tak zachwycona jej urokiem, że postanowiła wrócić wieczorem, by ujrzeć kwiat w blasku gwiazd.
___________________________________________________
- Nie zanudzam pana? –zapytał nagle bajarz- pewnie wolałby pan jakąś bardziej historyczną opowieść o jakiejś bitwie lub pakcie politycznym...
- Nie, nie, to bardzo ciekawe –rzekł goniec, tłumiąc ziewnięcie- ale cały dzień w siodle wyczerpuje moje siły. Jednak pragnę wysłuchać tej interesującej opowieści do końca.
- A więc dobrze...
____________________________________________________
- Księżniczka wróciła nocą –kontynuował- by podziwiać kwiat. Kiedy dotarła na polanę ujrzała lilię, która w świetle księżyca i gwiazd lśniła srebrnym, a już nie złotym, blaskiem. Dae oniemiała z zachwytu. Chwyciła kwiat w dłonie i zerwała go. Stwierdziła, że przecież las znajduje się na terytorium, którego jest księżniczką, więc może sobie na to pozwolić. Zabrała.

Goniec Zakonny

Działach służących rozrywce (Bajki, Opowiadania i Krotochwile) wszelka zbieżność ludzi i faktów jest zupełnie przypadkowa i nie stanowi materiału do ewentualnych roszczeń prawnych, są to kategorie tylko i wyłącznie służce rozrywce, a nie obrażaniu czy pomawianiu kogokolwiek, a jeśli ktoś poczuje się urażony z góry przepraszamy, nie było to zamierzone.

Będą też takie kategorie jak Fakty, Sprawy Zakonne i Magia i wróżbiarstwo.

Zapraszamy.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Notatki z podróży - Onet.pl Blog

Rzeż wyglądają jednak one odmiennie gdy stoimy przy jednym z tych których historia uzna za bohaterów. Przy tych których wynotowano jako bohaterów. Och to sztuki co na jednym palcu można zliczyć. Ci na których słowie można było polegać. Jak wielu jest tych którzy zapisali się w historii niemej, w kontinuum czasu i przestrzeni. Nic nie znaczący dla słowa pisanego, a wierni swojemu słowu. Bo , widzisz bohaterstwem jest wiernym być swojemu słowa, nie szukać poklasku. Pieprzę... och wybacz.
-    Co znaczy słowo...

-    Panie! Odwody już nawet wycofują się ! Król woła! – Goniec próbował zapanować nad koniem. W tle równymi szeregami odchodziła barwna armia królewska dając pola wrogim zastępom imperium. Obraz drżał w rozgrzanym powietrzu.

-    Panie! Wycofujemy się! Zawarli pokój! – Giermek ochrypł od krzyku. Rycerz siedział w siodle nie słuchając Gońca. Patrzył wprost w brunatnoszare szeregi. Z pagórka na którym stał widział i wycofujące się wojska królestwa jak i milczące szeregi imperium. Oni widzieli jego.
Po twarzy płynęły gryzące krople potu. Brzuch skręcał się z bólu. Przed oczami przebiegały obrazy zaścianku. Młodego z drewnianym.

The sims 2 - Onet.pl Blog

Moja najnowsza simka
Oto moja najnowsza simka, która przed chwilą została stworzona :))
 
Piękna no nie ?
Do miłośniczki Simów (12:43)
Nie lubicie simów ?

02 lipca 2010
Kariery simów - cz. I
Praca:

...Biznes...
Kariera dla nastolatków i emerytów:

Pomocnik...

Pensja: 51$
Godziny pracy: 15-18
Dni pracy: pn, wt, śr, czw, sob

Goniec...

Pensja: 76$
Godziny pracy: 15-19
Dni pracy: wt, śr, czw, pt, n