O czym chcesz poczytać na blogach?

Gołota

Ciężka historia koluniu...

Ze 20 policjantów to zaczelismy śpiewać "Mundur niebieski orzeł żelazny zabiłeś dziecko jesteś odważny jesteś szczęśliwy POLSKA POLICJA TO SKURWYSYNY " !!
Piątek- wypad z MROZIKIEM DO GEANTA co pisze we wczesniejszej notce potem na 18 park pogralismy w nog ei poszlismy na kope (Ja Kacper MROZIK Tara Karolek) Wracajac z z kopy zalozylismy sie z MROZIKIEM o 6 zł ze przekopie pilke nad "mostem" przy kopie i debil kopnol pilka odbila sie od maski samochodu i szesliwie zleciala na ziemie normalnei ze smiechu to az nei wyrabialem !! poitem wrocilismy wszyscy do domu !!
2004-04-09 21:25:57 skomentuj (10)


A. Gołota - C. Byrd .....:::::REMIS:::::.....
Andrzej Gołota stoczył wspaniały pojedynek z Chrisem Byrdem.Obaj bokserzy zaczęli pojedynek bardzo spokojnie. W pierwszej rundzie trwało wzajemne "badanie się" rywali. Byrd wykazywał zalety, z których jest powszechnie znany - refleks, szybkość i bardzo szybkie ciosy z lewej ręki.

W drugiej rundzie Byrd świetnie trafił Polaka lewym prostym - Gołota zatoczył się, oparł na linach, ale nie upadł. Chcąc wyprowadzić szybką kontrę wdał się w chaotyczną wymianę ciosów i uderzył rywala po gongu. Polski bokser sfaulował Byrda także w 6. rundzie, uderzając go po zakończeniu.

Robert Kubica-najlepszy Polski kierowca wyścigowy! - Onet.pl Blog

Villeneuve (CDN) BMW Sauber F1.06 1.15,321 (98)
Mark Webber (AUS) Williams FW28-Cosworth 1.15,338 (83)
Anthony Davidson (GB) Honda RA106 1.15,583 (69)
Robert Kubica (PL) BMW Sauber F1.06 1.15,791 (97)
Ralf Schumacher (D) Toyota TF106 1.16,041 (67)
Alex Wurz (A) Williams FW28-Cosworth 1.17,752 (21)
Takuma Sato (J) Aguri SA05-Honda 1.19,512 (13)

A teraz  cos od siebie.... Nazywam Sie Andrzej  (GOŁOTA) ...
Chciablym podziekowac Adamowi i Jego kolegą za to ze przyjeli mnie do swojego grona...... Sam pisze bloga o ale on nie jest tak rozwiniety jak ten :)  Chociarz dbam o niego :D Zapraszam Serdecznie na mojego bloga  http://motodrom-gokarty.blog.onet.pl/    :)
Gołota

TEQUILA

Big Show waży 205 kg walczy z bokserem
Brock Lesnar
Dave Batista
Dave Batista
D.Batista training
Dżem
FAJNA NUTKA 2010
Gummy Bear - Itsi Bitsi Bikini
Gummy Bear - Nuki Nuki
Gummy Bear - The Gummy Bear Song
HONOR - Blask Wolności
HONOR - Moje Serce Bije Z Prawej Strony
HONOR - Ocalić Jutro ( w Hołdzie SZCZEREMU )
Jakarata - (remix Dj IVAN )
Johnnie Jackson
K88 - Bramy Valhali
K88 - My Kibice
K88 - Szary Człowiek
K88 - White Honour White Pride
K88- Woloność Lub Śmierć
LECHIA GDAŃSK - BIAŁO ZIELONO ZAWSZE W GDAŃSKU JEST
Lennox Lewis vs Andrzej Gołota
Mike Tyson vs Andrew Gołota

Zapis mojego życia erotycznego dzień po dniu. - bloog.pl

Pieśni orgazmu. Położyła ręce na mnie i nie zmniejszając tempa po prostu kontynuowała. Głośno, naprawdę głośno doszła. Jej usta w nie kontrolowany sposób wykręciły się w erotycznym grymasie, struga jęków zmieniła się w pojedynczo wyrzucane dźwięki, za to o wiele głośniejsze. O wiele! Po chwili opadła, a ja zmieniłem pozycje, przewracając się. Teraz ja byłem na górze a ona pode mną. Leżała taka rozleniwiona, zmęczona i opadnięta z sił, bezbronna, ale zadowolona. Wszedłem w nią gwałtownie, nie potrzebowałem wiele. Kilkanaście silnych, mocnych ruchów i Jej szparka została zalana moją spermą. Teraz ja opadłem z sił. Jak Gołota.

 

 

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,6467088,trackback

komentarze (20) | dodaj komentarz | Trackbacki (1)

Spełnione marzenie

poniedziałek, 16 sierpnia 2010 15:16

Lukigol Republic

Impreza się chyba obroniła, nie? Trochę tak w niemieckim stylu. Polsat nie szczędził kasy, ale 8 mln ludzi przed telewizorami gwarantuje im zwrot kosztów i dobrą górkę. Oczywiście wśród internautów, którzy są w większości pojebani, pojawiły się już zjeby za to, że reklamy były między każdą rundą. No takie życie! Nie dość, żeście za darmo oglądali to jeszcze reklamy nie pasują? To trzeba było kupić bilet za 1000 pelena wy popieprzeni ignoranci!

A co do Adamka…Ja bym na jego miejscu nie wyciągał żadnych daleko idących wniosków w kontekście przejścia do wagi ciężkiej. Waga ciężka to nie Gołota sprzed 2 dni, który nie chce zrozumieć, że jego czas się skończył i że zdrowie ma się tylko jedno. Te wszystkie kliczki i wałujewy są od Endrju szybsi. Ale nawet jak Adamek się z Kliczką zmierzy - czy będą to takie emocje jak w 96′ podczas walk “ostatniej nadziei białych” z Bowem? Nie sądzę. To już koniec Andrzeja Gołoty. Szacunek dla Andrzeja Gołoty.