O czym chcesz poczytać na blogach?

Goło i wesoło

kazia030.blog.pl

=) oby tak dalej hehe, jak zacząć Nowy Rok to pełną parą co nie?? :> a w ten weekendzik mam nadzieję że powtórka tylko szukam sponsorów, bo jakoś ostatnio z kasą krucho :/ ale i tak jest goło i wesoło, więc co ja się przejmuję :P hehe i oby tak dalej :) atk po za tym to zaraz włączę Gadzika i spadam spaćku (no jak będę potrafiła zasnąć :))hehe... karaluchy pod puduchy :D kofam.

Tu jest zuo, mhroczno i niedobro. Właśnie zostałeś opętany.

Zielony brokatem. I wcale nie jest $łiTa$nIe, tylko faktycznie mi się podoba. Kwestia sylwestra, wciąż niewyjaśniona, ale jestem dobrej myśli. Chyba nie okażą się aż takimi brutalami i pozwolą mi spotkać się ze znajomymi i zostać trochę dłużźej niż 00.15 ??!! ;]

Idę posprzątać po śniadaniu. Jestem w domu sama, jakoś wszyscy gdzieś wybyli. Ale i na mnie.

W świętach chodzi, zostało przygniecione przez spadające z nieba logo Coca-coli, któe śpiewa kolędy i daje zniżki.

A ode mnie- życzę Wam Wesołych, smacznego, oraz żeby zawsze było goło i wesoło. Żeby było tak jak byc powinno, najlepiej alternatywnie i z rozmachem. Tego też (i wieele innych rzeczy) życzę sobie. Poprostu i egoistycznie. http://www.elfyourself.com/?id=1751715705.

Czerwona Kapusta z gruntu ontologicznego widzenia kalafiora

Proszę moje drogie koleżanki, moi zboczeni kumple przedstawcie mnie jakiemuś człowiekowi z wyobraźnią, której zakres wychodzi poza gołe baby i najnowsze auta.Bo niestety wielka bystrość jest rzadkością, ale to dopiero bilet wstępu do kasyna, w którym ja chcę być.

17:44, czerwona_kapusta
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 stycznia 2008
Goło i wesoło

Spieprzałabym pod kocyczek?Ale ma facet słodkie zachcianki.NAGOtywnie-pozytywnie.Nie doszliśmy jednak do konsensusu.Narazie nie wchodzę w jego interes, chyba się starzeję i brak mi odwagi pietnastolatki w stringach obciągającej druta jakiemuś szesnastolatkowi.

Gdyby nie to że on był pieprzonym prawiczkiem i jajca miał nie zaprogramowane do seksu.straszne początki.później już było lepiej ale nie wesoło.Nadal nigdy w życiu nie zaznała orgazmu.jeszcze nie osiągneła tego punktu.co za dupa.poprostu bąki zbijać.

ide sobie zrobic.

balladyna blog

To do what's right tonight
make love, not war
what the hell are we living for?

Moim największym przedwyjazdowym zmartwieniem jest jak się zapakować z całą furą ciuchów i sprzętu? ;-)
Wczoraj zdarzyły się jakieś pierwsze pożegnania. Czułam sie bardzo dziwnie i bardzo nieswojo. Czy to ja do cholery się gdzieś wybieram, że takie poważne miny,.Logiki.
Tomek odezwał się z Malediwów, lakonicznie, w sumie niewiele jeszcze mógł powiedzieć.
Moje drugie imię to stres. Są problemy finansowe, jest obawa zostawienia tego tutaj. Goło i wesoło? - chyba nie mam wyjścia.
Siły dodaje Lali. Jej energia... obezwładnia i budzi zachwyt. Wparowała dzisiaj do tego biura podróży, zdecydowana że ona nie chce wracać do Polski i.

Nie byłem nigdy cynikiem, nie sięgam nazbyt głęboko

Śródy zdradliwych kamieni, korzeni i figur z drzewa, na oko, sosnowego, przedstawiających Drogę Krzyżową. Przy całym szacunku i czci do tradycji, genijusz nie mógł opanować narastającej wesołości: artysta rzeźbiarz przesadził z weryzmem, a moze dał się ponieść nieuświadomionym inspiracjom. Tak czy siak, stacja "Pan Jezus z szat obnażony" przypominała bardziej.Charakterze myta, nic nie zachmurzyło jasności jego czoła.
Genijusz wie, że droga jest celem i zachowuje się tak, jakby sam ukuł tę frazę na potrzeby mas.
Droga wije się wśród gołoborzy, wystających, sękatych korzeni oraz drobnych żlebów, a błękit nieba prześwituje zza przepalonej, sierpniowej zieleni. Genijusz dzieli czas na wysłuchiwanie zwierzeń Pat i układanie piętrowych peanów na cześć trasy. Wracają jakieś zapomnane strzępy emocji, zdarzeń, jakieś smaki i wrażenia, wywołując w duszy genijusza przyjemny trzepot.
Wszystko.