O czym chcesz poczytać na blogach?

Golf iii

Adam Małysz & skoki narciarskie - Onet.pl Blog

Czy najbardziej motywuje mnie kasa. I coś w tym jest, a szczególnie było na początku, gdy zaczynałem skakać. W latach 1993 i 1994, kiedy powstawała nowa Polska Kadra Narodowa w skokach narciarskich, często śmialiśmy się z kolegami, że gdy już wygramy Puchar Świata, to kupimy sobie po maluchu. Potem marzeniem każdego z nas był używany VW Golf, sprowadzany z Niemiec. Cały czas odkładałem na to auto, a gdy 1996 roku wygrałem w Oslo, to pojechałem je kupić właśnie do Niemiec. Miałem farta. Nabyłem Golfa III, czyli w ogóle rarytas! (śmiech) Wprawdzie był trochę rozbity, ale szwagier zaraz zrobił mi karoserię. W tam-tych czasach to było wielkie przeżycie. Później największą motywacją były kolejne wygrane. Chęć udowodnienia, nie tylko światu, ale też samemu sobie, że jest się w stanie przekraczać kolejne bariery i odnosić wielkie sukcesy..

Co ja teraz czuję?

Z samochodu….
Miał szczęście…
50 metrów dalej rozpędzone auto wpadło w poślizg i uderzyło w stojący w pobliżu wóz strażacki…

20–letni Adam Niewiarowski i 19–letni Michał Bąk trafili do szpitala w stanie ciężkim.

Adrian i Grzegorz, siedzący na tylnych fotelach w Volkswagenie golfie III, nie odnieśli większych obrażeń.

Cztery dni po wypadku lekarze musieli reanimować Michała. Udało im się.
Następnego dnia już nie mieli tyle szczęścia.
Michał umarł pozostawiając swoją rodzinę i przyjaciół pogrążonych w głębokiej żałobie.
Przez cały pobyt w bytomskim szpitalu nie odzyskał.

niesamowita kobieta + świnia i zboczeniec

M: bo ja tez nie wiem
moze jaka lampe
takam fantazyjna
K: lampa bylaby ok
M: szpernij na alleggro
i daj mi 15 min na zrobienie pewnych rzeczy
.
.
.
K: REWELACYJNA LAMPA OWADOBÓJCZA BROS od SS !!!
M: co?
zajebiscie
.
K: GOLF III PRZEDNIA PRAWA LAMPA OKAZJA 2XH

click [0]--------------------------------------------------------------------------

56.

M: moze jestem faszysta
ale słodki i uroczy
i przystojny
wiec jest mi odpuszczone


click.

Blog alcia-licka


11 wjebanie sie w dziure do tego stopnia,ze : auto przestało jechac włączyły sie wycieraczki i auto kapuuut nagle ku naszemu zdziwieniu biegnie koles i ' Panie ja tu mam wulkanizacje tylko szyld zech zdjał bo zech sie z z ona rozszedł i musza kombinować' ale 2 minuty i auto zadziałało - morał: SZYBKI JAK BŁYSKAWICA ! DZIURA JAK..... NO I GOLF III niczym HAMMER :)

11:30-16:00 - ogrodzieniec zamek:)

16:15-17 - taaaakie jedzenie :)

17:45 Hechło (Chechło ;p) bezcenna naga kompiel pana P.:)

19:15 KALETY odwozimy Anetke:)

20:15 juz na meczu ;p


kuzwa takie dni to ja moge meic codziennie ;p


.

naprawdę jaka jestem nie wie nikt... - Onet.pl Blog

Między innymi egz. pod nadzorem kamer lub rejestracja audio przebiegu egz., elementy typu parkowanie skośne i równoległe będą odbywały się w ruchu ulicznym. Nie wiem jakim cudem ja to wszystko zaliczę...Oczywiście optymistycznie wierzę, że chociaż plac zdam bez większych przeszkód.

Mój braciszek czasem udostępnia mi swojego Golfa III do nauki jazdy. Wg. niego nie mam szans na zdanie egzaminu z jazdy.   Wkurza się na mnie, kiedy coś mi nie wychodzi,albo gdy zaczynam panikować na widok innych aut na skrzyżowaniu    . Jak to ostatnio ładnie określił: "nie mam cie za co chwalić" i "strach z tobą jeździć samochodem" . Od poniedziałku obiecał, że.

Witamy, Pogromcy Zielonej Krysi -Dzieciom - Złombol 2011 - bloog.pl

Z przebiegiem niespełna 90.000 km, i to jeszcze jednostka VW więc nadaje się jak ulał do naszego bolida... jak pomyślał tak zrobił.

Dziś wytargaliśmy jednostke seryjną z wartbiego 1,3 wraz ze skrzynią i półośkami... poleciała także już cała instalacja wewnętrzna (będzie fota) zastanawiam się czy deski nie wsadzić od golfa III :)))  zobaczymy.... pomyślimy..... albo odwrotnie ;PPPPP

   

i zaczynamy przystosowywać nowe serce do zamontowania, kilka rzeczy napewno trzeba będzie dorobić... mocowanie silnika, łapy, półosie, instalacja... będzie troche zabawy ale oczywiście o każdym postępie będe informował na bieżąco ;)))).

Sport według blondynki


Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 października 2008
Golf a piłka nożna
Czy idiotę można nauczyć grać w golfa? Przykład niejakiego ministra Drzewieckiego potwierdza, że tak. Wydaję się, że dziadek Drzewiecki dlatego tylko dostał fuchę w ministerstwie sportu z poręki partii Pe Zero (PO), bo w tego golfa gra.

No, ale oprócz tego, zdaje się, że jak większość ministrów w rządzie niedojdy Tuska, nic nie umie. Nawet intrygi uknuć i dlatego, jak się wydaje, w kolejnym starciu rząd III RP - PZPN, górą będą chłopcy ze piłkarskiego związku.
Wybierą se tego, kogo będą chciały...