O czym chcesz poczytać na blogach?

Golf 6

..::aesthete blog::..

Później idę tylko z Dawidem, bo reszta się już zmyła.
Ja: Mam fajny opis na gadu.
Dawid: Jaki?
Ja: "Kura w stanie kurzej nirwany".
Dawid: To ty na serio możesz się już z prawkiem pożegnać...

nieśmiertelna aesthete skomentuj (2)69 :D 2005-09-15 17:44:57


Temat notki wziął się z tego, iż za równiutkie 69 dni będziemy z Misiem świętować nasze 2 lata :) jak ten czas szybko leci... :* < zakochany >

******************


cóż by tu napisać?

.:) trzeba się pożegnać :D czule i namiętnie :D hihi... :] będziemy razem odliczać dni do 23 listopda... < marzyciel >nieśmiertelna aesthete skomentuj (9)rozmowy :] 2005-09-20 22:08:30


Kumpel z klasy ma golfa (taki samochód ;P ), nio i kiedyś przechodzimy z Dawidem koło komisu i stoi taki zajebisty golf (w przeciwieństwie do samochodu kumpla ;) )

Ja (żartobliwie): Ooo... Golf Przemka...
Dawid: Taaa... Szczególnie, że ma 1.6.
Dawid (po chwili): A zresztą tobie pewnie nawet.

Stowarzyszenie Anonimowych Włóczkoholików


Link Dodaj komentarz »
środa, 30 listopada 2011
Olaboga

Oprócz tego, co mam, dojdą mi jeszcze dodatkowe zajęcia. Może to i dobrze, ale chyba muszę wynaleźć jakiś patent na to, żeby nie musieć spać. Problem polega na tym, że spać trzeba, bo inaczej nie da się śpiewać...

Nie jest tak, że nie dziergam, owszem dziergam intensywnie, o na przykład taki golf jak bita śmietana (mięciutki i puchaty, ściegiem patentowym więc prosty)

A z tego będzie coś małego i tłuściutkiego :)

Tagi: białe druty golf
10:04, justyna.ada , Żywoty nieświętych
Link Komentarze (1) »
sobota, 26 listopada 2011
Kot w solarium

Zajęcia. Może to i dobrze, ale chyba muszę wynaleźć jakiś patent na to, żeby nie musieć spać. Problem polega na tym, że spać trzeba, bo inaczej nie da się śpiewać...

Nie jest tak, że nie dziergam, owszem dziergam intensywnie, o na przykład taki golf jak bita śmietana (mięciutki i puchaty, ściegiem patentowym więc prosty)

A z tego będzie coś małego i tłuściutkiego :)

Babskie Uroczysko

3. Z białek ubić pianę, dodać łyżkę cukru i jeszcze chwilę ubijać.

4. Masę delikatnie połączyć z pianą.

5. Na blachę nałożyć łyżką  ciasteczka (ja delikatnie spłaszczyłam każde ciastko,   
     zrobiłam na środku dołeczek i wypełniłam powidłami śliwkowymi).

I zawieszka do prezentu.

 

Zestaw wysłany na wyzwanie SZUFLADY

 

 

Tagi: kartki okolicznosciowe kartki recznie robione scrapbooking urodziny zestaw urodzinowy
20:46, babskieuroczysko , Z PAPIERU
Link Komentarze (5) »
niedziela, 05 lutego 2012
Chustecznik dla golfisty

RPA

Link Dodaj komentarz »
środa, 19 marca 2008
Sun City

Trudno uwierzyć, że ta oaza zieleni, baseny, wabiące kolorami i dźwiękiem monet kasyna oraz światowej sławy pola golfowe wyrosły na pustyni


Według legendy pierwsze narodziny Sun City miały miejsce w niepamiętnych czasach, długo przed pojawieniem się na krańcu Afryki białych przybyszy z Europy. Rywalizujące ze sobą plemiona, szukając dogodnych warunków do osiedlenia się, odkryły tę dolinę,.
Hoteli jest w Sun City kilka, ale najlepszy, zaliczany do najbardziej luksusowych hoteli świata, to pięciogwiazdkowy Pałac Zaginionego Miasta, nad którym dominują Wieża Króla i Wieża Królowej. W środku pełna przepychu elegancja. Za najbardziej ekskluzywny apartament - Królewski - trzeba zapłacić równowartość 17 tys. 600 zł za noc. Nie stać mnie nawet na najtańszy, standardowy pokój za 1798 zł, ale korzystam z okazji i robię sobie zdjęcie (za darmo) na fotelu obitym skórą zebry.

Tuż przed wyjazdem usłyszałam rozmowę dwóch turystów. - Kicz - podsumowuje wrażenia z Sun City jeden z nich. - Ale zobaczyć warto! - stwierdza.

Blog xdzidziax

Pewnie predkosc swiatla czyli 50km/h ha ha 
_Chcesz sie zalozyc ze bije predkosc swiatla?
No i zalozylismy sie kto pierwszy dojedzie do stacji w targowieskach...... droga prosta tylko na koncu byl zakret pod katem 90'. no to wystarowalismy rowno no a ja gaz i jazda....biegi szly jeden za drugim heheheh no ale skurczybyk golfem szedl tuz za mna..... no to ja gaz i w zakret.o malo nie wypadlam z niego tak mnie znioslo! bo na takim zakrecie ja na 5 biegu weszlam hehehehe no ale wygralam:)
urazilam chyba  meska dume kumpla bo chce rewanzu w przyszla niedziele hahaha
to jest to co ja chce robic..............scigac sie ......... rozwijac.

pozdrówka
2007-06-27
dla ciebie skarbie w podziękowaniu za twoje uczucie:*
http://youtube.com/watch?v=PR6AFVbojs8


Subtell o koniach - Onet.pl Blog

Która godzina bo telefon zostawiła w aucie. Wiedział że była bardzo daleko od stajni. Musiała napoić konia. Ok. jednego kilometra  znajdowała się sadzawka z wodą. Ustaliwszy kierunki ruszyła we właściwym. Słońce powoli zaczynało zachodzić. Nora siedziała na trawie w samym golfie trzęsąc się z zimna. Kurtką okryła nerki Balansa. Siodło leżało obok mokrego czapraka na którym leżało wędzidło. Koń pasł się obok suchymi źdźbłami trawy zagryzając śniegiem, gdyż sadzawka była zamarznięta. Nora myślała o Noeym. O tym co jej powiedział, o tym jak może być taki ślepy, o ty co.

Dzień jak co dzień
Nora otworzyła oczy. Do jej pokoju wlewało się białe światło zimowego poranka. Był weekend a ojciec  Nory był już w pracy. Był policjantem w ich rodzinnym miasteczku Danbury. Pracował 6 dni w tygodniu za marną pensję ale musiało im to wystarczyć. Nora wygramoliła się powoli z łóżka i wsunęła swoje smukłe stopy w ciepłe kapcie. Była szczupłą wysoką dziewczyną ok. 175 cm wzrostu o gęstych długich brązowych włosach które układały się w miękkie fale które otaczały jej zaokrągloną twarz..