O czym chcesz poczytać na blogach?

Golf 4

Anima*s Way

 

Wpisując kolejne zadania do wykonania w następnym tygodniu myślę jednak sobie „jak pech to pech“, zagłuszając go „widocznie tak miało być“ i mantrą „golf mnie uczy pokory“, dodając „nie tylko na polu golfowym“.

sobota, 12 lutego 2011
No way back

Dość często słyszę pytanie, czy nie chciałabym wrócić do rodzinnego, 40-tysięcznego miasta, raptem 100 km od Warszawy. I choć kiedyś ta myśl przemykała mi przez głowę dość często, to ostatnio reaguję na te pytania dość kategorycznie – mówiąc: nigdy. A w duchu zaklinam rzeczywistość: błagam, losie, nie każ mi tam wrócić. Nigdy. Bo wiem, że dusiłabym się w tym małym,.

Po prostu, po trzydziestce - Onet.pl Blog

Poszukac najblizszego warsztatu", dobrze, ze radio sie nie wylaczylo, jakos tak mi z radiem zawsze weselej:) ), w srode znow do warsztatu, znow trzeba bedzie czekac, az nas zreperuja. Nigdy w zyciu nie bywalam tak czesto w warsztacie samochodowym, mimo ze moj eks mechanikiem byl i swego czasu lazilam do nich do pracy ... czesto:))) Z golfem tez trzeba bedzie w przyszlym tygodniu pojechac, na przeglad, na hamulce i na pare innych rzeczy, bo to staruszek juz kochany, no ale na kogo padnie? No wlasnie. Bec.

Przynajmniej pogoda ladna. Sio, mysli, sio.

 

aggi

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
aggi(treść i ilustracje);
 

Bo to zły mężczyzna był - Onet.pl Blog

Obserwacją miejscowej flory i fauny oraz rozważaniom na temat życia, szczęścia i pomyślności. W toku tych rozważań doszliśmy do momentu, w którym musieliśmy odpowiedzieć sobie na jedno, zajebiście ważne pytanie:

Co jest najważniejsze w golfie?


Otóż w golfie najważniejsze jest,żeby miał dobre zderzaki!

Tę prawdę oświeconą dedykuję wszystkim kobietom, które samotnie (lub w towarzystwie koleżanek)wyruszają do knajpy (czyt. na podryw) ubrane w golf.

Do dedykacji dołączam też życzenia wielu.
Uważam za niesprawiedliwy fakt, iż osoba trzecia nie robiąc nic, wyszła na tą dobrą, a ja robiąc niemal wszystko, jestem (w moich własnych oczach przede wszystkim) tym złym. Wstyd mi w końcu też dlatego, gdyż bliska osoba nie obraziła się na mnie i nie robiła mi wyrzutów, a starała się zrozumieć, wytłumaczyć i rozgrzeszyć... Nie, nie rozgrzeszyć,ona uznała, że nie ma nawet co rozgrzeszać. Ale jeśli by tak było, to czemu ja w związku z całą akcją czuję się tak podle?
zły facet
4 Mimo to, piszę to tylko dla siebie...

Chcąc kogoś oceniać, musisz sobą coś reprezentować. - Onet.pl Blog

Od kiedy Peter jest dzieczyną?!

 

I jeszcze jedno takie zdanie przykuło moją uwagę:

Włożyłam ciemne dżinsy i biały golf na grubych ramiączkach. – kiedy mówi się „golf” z reguły ma się na myśli sweter ze stójką pod szyją i długimi rękawami. Więc jak golf może mieć ramiączka?! Może być bluzka bez rękawów z golfem (czyli tą stójką), ale nie sweter na ramiączkach!

Blog zbytnio się rozciąga przez linki i jest trochę niepotrzebnych rzeczy w ramkach, ale ogólnie w porządku.

 

Dodatkowe punkty 2/10

Za to, że wszystko jest kolorystycznie dopasowane (nie licząc tych Huncwotów) i za sondy (jak ja je lubię).

 

63/100p. – dostajesz 4.