O czym chcesz poczytać na blogach?

Golec uorkiestra

Autografy - nasza pasja - Onet.pl Blog

48. Sebastian Świderski (list)

49. Rafał Kosik (e-mail, ded.)

50. Golec uOrkiestra (koncert, ded.)

51. Kamil Durczok (list, ded.)

52. Tadeusz Mazowiecki (list)

PIN-najpiękniejsza muzyka - Onet.pl Blog

Sebastian Kowol urodził się 10 listopada. Pochodzi z Siemianowic,a aktualnie mieszka w Piasku niedale Pszczyny. Seb wcześniej występował w różnych klubach muzycznych, grał też w zespole GOlec uOrkiestra. Jako fan rocka'n'rola (i zespołów typu: Pink Floyd, U2 czy Sting) odkrył w sobie energię do tworzenia własnej rockowej muzyki. Z kumplami ze szkoły udało mu się zrobić coś, co było wcześniej jego marzeniem. Jak twierdzi był to "Piękny I Niezapomniany" czas Sebastiana.

ZESPÓŁ **PIN** - Onet.pl Blog

Sebastian Kowol - SEB współtwórca grupy muzycznej PIN, gra na gitarze.Pedagog, kompozytor, aranżer, współpracował z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Teatrem Roma w Warszawie, Teatrem Powszechnym w Radomiu i zespołem Chamal. Uczestniczył w nagraniu albumu Golec Orkiestra. Muzyk sesyjny. Urodził się 10 listopada. Pochodzi z Siemianowic,a aktualnie mieszka w Piasku niedale Pszczyny. Seb wcześniej występował w różnych klubach muzycznych, grał też w zespole GOlec uOrkiestra. Jako fan rocka'n'rola (i zespołów typu: Pink Floyd, U2 czy Sting) odkrył w sobie energię do tworzenia własnej rockowej muzyki. Z kumplami ze szkoły udało mu się zrobić coś, co było wcześniej jego marzeniem. Jak twierdzi był to "Piękny I Niezapomniany" czas Sebastiana.

Zamknięty Świat Pawła.S. - Onet.pl Blog

  • Podróże
MUZYCZNY TOP
  • Golec uOrkiestra
  • Pauline
  • UB40
  • Eminem- Rihanna

Pielęgnacja takich miejsc jest naszym narodowym współistnieniem i wspólnotą, która dla wszystkich powinna być jedna i która była najważniejsza również dla Jana Pawła II -NASZA DEMOKRATYCZNA POLSKA.

Top muzyczny - utwór Golec Orkiestra piosenka "Leć muzyczko" została specjalnie napisana na ostatnią pielgrzymkę Jana Pawła II.Paweł.S. (12:05)

Moje Autografy - bloog.pl


Autograf nr 73
Golec uOrkiestra

Droga: mail
Adres: rafal@golec.pl
Dedykacja : jest, jeszcze płytę z kolędami wysłali i też podpisali. ;)

Adresy do sław [zagranicznych i polskich] - Onet.pl Blog

46 Golec uOrkiestra - rafal@golec.pl

[.::silvergirl blog::.]

Ja nie mam, kurdeż, ani jednego ani drugiego...
silvergirl 2002-05-26 15:36:08
skomentuj (4)


.::Dni Nysy po raz drugi::.
A więc wczoraj był trzeci & ostatni dzionek (buuuuu T_T chlip - ciemu?!). Muzyka raczej dość kiepska: Lombard i (fuj, fuj, ble, ble) Golec uOrkiestra, ale to nic, bo zdałam sem sprawę, że można skakać właściwie przy wszystkim (ino nie bardzo da sie pogować, ale nie można mieć wszystkiego, nie?). Poza tym pogo (przy muzyce Lombardu) podczas ulewy rulezz!!! Tyle tilko, że dzisiaj siem ledwo ruszam, ale to nic - grunt.