Bp Andrzej Siemieniewski - Ścieżką nauki do Boga. Nauki przyrodnicze i duchowość w starożytności i w średniowieczu
Tagi
  • abp Marian Gołębiewski
  • Archidiecezja Wrocławska

Blog blekitniorneta

WYGRANA SENIORÓW 30 sierpień 2006 Piatą kolejkę rozgrywek mają za sobą seniorzy Błękitnych, którzy na własnym boisku gościli drużynę Huraganu II Morąg. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 4:1. Mimo przewagi Błękitnych to goście za sprawą Krzysztofa Głowackiego w 30min spotkania strzelili bramkę po niezdecydowanej postawie naszych defensorów. W 38 min Adrian Gołębiewski po indywidualnej akcji z prawej strony pola karnego strzelił w "długi róg" wyrównując na 1:1. W 45 minucie ponownie Adrian uzyskał prowadzenie 2:1 dobijając odbitą przez bramkarza piłkę. W 83 minucie Paweł Dublanka podwyższa wynik na 3:1. W 87minucie po ładnej akcji z Januszem Żmijewskim Piotr Werhun ustalił wynik spotkania na 4:1.