O czym chcesz poczytać na blogach?

Golden gate bridge

Dharma820's Blog

43 wzgórza okalają miasto, a 260-metrowa Transamerica Pyramid dominuje w Downtown. Z północnego krańca miasta wysuwa się wybudowany w 1937 roku, o rdzawym kolorycie – Golden Gate Bridge – jedna ze słynniejszych wizytówek miasta warta (w roku budowy) $35 milionów!! Posiada 6 pasów dla samochodów i chodniki dla pieszych, a wysokość jego przęsła to 227 metrów!! Prowadzi on do.

ja-to-ja.blog

Stawke tzn 8.5 dolara na godzine. (fajnie by bylo jakby taka w polsce byla :P) oprocz Girardelli czasami (jak sa mecze) pracuje na SBC Park.

Codziennie na lunchu siadam nad zatoka z widokiem na Alcatraz i Golden Gate Bridge... i marze o tym by 4 misiace trwaly wiecznie.

I chyba bedzie trzeba cos z tym zrobic :)

bye.

ps. Wera odezwij sie bo ja tam do ciebie w pazdzierniku sie wybieram :P

armonico.blog

(4)

Kraków z najpiękniejszej perspektywy :)) 2005-06-13 21:10:56

z dachu pewnej kawiarni. Dobrze mieć takich fajnych znajomych co takie fajne miejsca znają.

skomentuj (9)

chyba 2005-06-23 02:34:45

tak mi jakos dobrze nad tym Pacyfikiem :)) a Golden Bridge sprostal moim oczekiwaniom :))

skomentuj (7)
Nie mogę doczekać !!
- zjem na śniadanie frijoles :)) - obiecano dostarczyć
- spotkam sie z Susane - zwaną potocznie Zuśką :)
- Będę wieczorami jeździć tramwajami do upojenia i spacerować pod Golden Gate :)
I żal mi tylko jednego :( że nie mogę mojej psiury ze sobą zabrać :( Ona już wie, wystarczy popatrzyć w jej pysk. Człowiek czuje się jak zbrodniarz zostawiając nie ludzi, do których zawsze można.

to że masz paranoję, nie znaczy że oni nie chcą cię dorwać

Taki aparat) film, który mam od niepamiętnych czasów. Mam go nieobejrzanego, miałem. Nazywa się "The Bridge" i jest raczej nietypowy, trochę dokument, albo całkiem dokument, ale z muzyką, więc już nie. Chodzi o Golden Gate, najczęściej fotografowany punkt Ameryki Północnej. Okazuje się, że jest to również punkt, w którym jest najwięcej samobójstw. No i o tym film. Depresja? Szantaż? Można tak powiedzieć. Z drugiej strony.