O czym chcesz poczytać na blogach?

Gokarty

Tokio Hotel - Irgendwo ist der Ort den nur wir beide kennen - Onet.pl Blog

Tłumaczenie:

a tu jest tlumaczenie odcinka 24 Tokio Hotel TV :

 

TOKIO HOTEL TV dumnie prezentuje:

Tokio Hotel w Niemczech, CZĘŚĆ II

Na torze z Tomem, Georgiem i Gustavem!

Tom: Tak dla jasności - ja będę miał tylko gokarta dla dzieci, więc pozostała dwójka ma przewagę. Georg i Gustav mają lepsze gokarty, więc mogą jeździć szybciej.

Rozmówca: Co właściwie będziecie dzisś robić?

Tom: Bill jest teraz akurat na rehabilitacji głosu, co daje nam okazję przekonać się kto jest najlepszym kierowcą gokarta. Oczywiście jestem nim ja... (Georg zaczyna marudzić), wybaczcie chłopaki, wiem, że to totalnie psuje niespodziankę, ale mogę Wam obiecać, że tak się to skończy.

Tom: Nie boję się, że przegram, ale problem w tym, że Gustav jest agresywnym kierowcą i może całkiem specjalnie zderzyć się ze mną, jest.

Jesteś na blogu Gregora - ciesz się albo płacz

Będzie dobrze! Murzyni (z małymi wyjątkami) to takie pieprzone leniwce, że przechodzi to ludzkie pojęcie. Wszyscy z ekipy miedyznarodowej narzekają na murzynów. Opierdalają się i migają od roboty jak się da. U nich przerwa 30min trwa 1h 15min jak miałem okazje się wczoraj przekonać. Strasznie to wkurza,ale już zaczynają odczuwać wkurwienie pozostałej reszty załogi, która regularnie goni ich do roboty.
Co do tempa pracy i przykładania sie... Jakiś czas temu (może tydzień temu) przyjechała spora grupa z Korei Południowej. I tak jak ja się nie opieprzam... pracuje całkiem normalnym tempem tak oni zasuwają! Np. Jak ja przygotowałem 3 gokarty to koreańczyk już 7 :). I tak też była śmieszna sytuacja bo oni wszyscy tak zasuwali jak na dropsie. Pewnego razu Juan (Kolumbijczyk) podchodzi do ekipy i zdziwiony tempem pracy koreańczyka zasugerował „Zapytajcie go co on jest Hyundai czy Samsung?” Bo naprawde skakał po tych autkach jak nakrecony.

Co do rozumienia amerykanów :) białych da się dość łatwo zrozumieć i raczej nie ma wiekszego problemu, ale niech ktoś spróbuje porozmawiać z czarnym (mówie o ekipie pracowniczej). Chłopaki wymiatają tak szybko i takimi zwrotami, że ja się poddaje. Czesto trzeba im powiedzieć, żeby powtórzyli coś jeszcze raz, ale.

Robert Kubica- the best car driver - Onet.pl Blog

Głośno się zrobiło pod względem osoby Karola Basza. 17-letniego krakowianina, który dostał się do zespołu RK Line Team i został otoczony specjalną opieką naszego mistrza. Dziwne wydaje mi się to, że chlopka też jest z Krakowa. Ciekawe czy to miasto jakieś magiczne jest, czy co? Ale nie będę się teraz nad tym rozwijała. Póki co chciałabym wam bliżej przedstawić osobę tego młodzieńca.

Karol Basz to jeden z najzdolniejszych polskich kierowców kartingowych i wielka nadzieja polskich sportów motorowych. Urodził się 12 listopada 1991 roku w Krakowie, tutaj mieszka do dzisiaj.

Po raz pierwszy wsiadł do gokarta, gdy miał 8 lat. Razem z tatą Rafałem przyjechali przypadkowo na tor „Motodrom” przy ul. Św. Wawrzyńca w Krakowie. Karol przejechał się - i od razu zakochał w gokartach. Odtąd przychodzili z tatą codziennie, by pojeździć po torze. Jako jeden z pierwszych talent Karola dostrzegł Paweł Miśkiewicz, szef „Motodromu”. Spotkali tutaj młodą gwiazdę kartingu Roberta Kubicę, który wtedy był jeszcze zawodnikiem bardziej znanym za granicą niż w Polsce. Robert udzielił nawet kilku lekcji Karolowi, razem jeździli po torze „Motodrom”. Karol podjął też współpracę z wieloletnim mechanikiem Roberta Kubicy.

Czytelnia branż

Umożliwi powrót do dobrej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej. Należy przy tym zwrócić uwagę, że proces wyleczenia z choroby alkoholowej często jest długotrwały i wymaga wzajemnej współpracy, co nie zawsze jest proste, szczególnie ze strony pacjenta, któremu trudno zaakceptować walkę z nałogiem.
Więcej »

Tagi: odtrucia Kraków Odtruwanie Kraków
13:29, gizel.3 , Zdrowie
Link Dodaj komentarz »
piątek, 03 lutego 2012
Tor gokartowy Wrocław
Chciałbyś spróbować swoich sił jako kierowca wyścigowy i pójść na Tor gokartowy Wrocław, ale nie wiesz czy dasz sobie radę z prowadzeniem bolidu? Nie pękaj, to naprawdę nie jest trudne. Jeśli chcesz jeździć gokartem nie potrzebujesz szczególnych umiejętności jazdy.
Więcej »

Tagi: Gokarty Wrocław tor gokartowy Wrocław
13:38,

Kontynuacja OUR - YEAR. - Onet.pl Blog

Kubkami. Demi zjawiła się w pomieszczeniu nie wiadomo skąd i skinęła głową. Zaciekawiona rozglądała się po kuchni, najprawdopodobniej urządzonej przez Nicka (brak różowego – brak Miley) i nieco się rozluźniła. Po tak długim czasie rozłąki i wyzywania się od najgorszych na forum publicznym, pomiędzy nią i Josephem panowała niezręczna atmosfera. On udawał, że pasjonuje go podskakujący na kuchence czajnik, a ona liczyła wzorki na tapecie. Gdy rozległ się dźwięk gwizdka (swoją drogą, bardzo tandetny. Kto jeszcze kupuje gwizdki, które wygrywają melodyjki?!), oboje aż podskoczyli. Joe zalał herbatę i wręczył dziewczynie kubek z napojem. Brunet miał dość dziwny wyraz twarzy – by niepowiedzieć skomplikowany – który zastanawiał Demi.

- Więc… Co u Ciebie? – zaczął Joe, upijając łyk herbaty. Demi wzruszyła ramionami.

- To, co zwykle. Trochę muzyki, gotowania i filmów. I oczywiście gokarty – uśmiechnęła się lekko, posyłając chłopakowi sympatyczne spojrzenie.