O czym chcesz poczytać na blogach?

Gokart

Fantazja ^^ - Onet.pl Blog

Boscy :DD

14 lutego 2008
Scenariusz 14

   A teraz dodaje scenek :))
**********

Kilka dni później, mieszkanie Ani i Rafała

 

Ania- Rafał może wybierzemy się na gokarty z resztą ekipy?

Lighthouse

W kilku lokalach usiedliśmy w koncu w czasostopie. Trzeba zaznaczyc ze wyjscie bylo na piwo, a na nas 4 piwo zamówione zostało tylko jedno =P Poruszane były bardzo ciekawe tematy, miedzy innymi szkoly, gdzie rozmawialismy o sprawdzianach, w tej kwestii najlepiej wypadl nasz klasowy koks, ktory dostal 5-ke z fikołków, jak na zlosc nam z matematyka, ekonomia i medycyna nie idzie tak dobrze... ;) Karol zdradził nam swoje postanowienie noworoczne=] Ze od nowego roku, nie bedzie na recznym zjezdzal. Karol jesli to tajemnica, powiedz tylko, a usune to z tej notki=P Ale w pewnej chwili wpadlismy na pomysł, ze miloby bylo posmigac na gokartach, ze noc byla jeszcze mloda a tor otwarty do 24, zaraz po dopiciu tego cosmy tam mieli do picia, wskoczylismy do maszyny i po chwili cielismy przez mgłe po oblodzonej trójmiejskiej obwodnicy, po niecalych 25 minutach wysiadalismy juz na parkingu pod multikinem nakreceni na te gokarty jak male helikopterki kiedy po wejsciu okazalo sie ze zycie czasem jednak nie jest tak piekne jak mawiają...
-My na gokardy
-Zamkniete
-Ale przeciez do 24...
-do 23!
-ale jest 2236!
-to co ale dzisiaj sprzatamy i zamknelismy szybciej! trzeba o normalnej porze przychodzic!
-trzeba o normalnej porze zamykac!

prosto w serce - Onet.pl Blog

Odcinek 21
Artur podejrzewa, że Monika jest bita przez swojego chłopaka, ale ona zaprzecza. Nie wyjawia mu jednak, że trenuje boks. Rafał chce się zemścić na Anecie i Feliksie. Niespodziewanie w biurze pojawia się Wanda i nakrywa tych dwoje w niedwuznacznej sytuacji. Dochodzi do awantury. Konstancja zaprasza swoją młodszą siostrę Polę do domu Artura, aby zapoznała się z dziećmi. Jednak to tylko komplikuje ich wzajemne relacje. Artur zabiera Konstancję i dzieci na otwarcie szkółki Mateusza.

Odcinek 22
Michał Czewski proponuje Monice powrót na ring. W trakcie otwarcia szkółki gokartowej Bernard Rogowski prowokuje Artura i wyzywa go na wyścig gokartami. O mało nie.

KROLOWADODUS - bloog.pl

W wywiadzie dla Gazeta.pl skomentował sprawę ze skazaniem Dody za uczucia religijne:

Prawdziwe uzasadnienie jest takie, że lubimy, cenimy i kochamy Dodę. Została w sposób, skandaliczny i pokazowy sfaulowana przez polski wymiar sprawiedliwości (…) Przykład Dody może w sposób najbardziej jaskrawy pokazuje absurdalność tego przepisu. Niech pani nie wyjeżdża do Kalifornii, proszę robić karierę w Polsce. Ruch Palikota stoi za panią i będzie bronił wolności także artystów.

Trackback: http://bloog.pl/id,330791313,trackback

Gokarty z Błażejem – foto:


PODIUM!

 

Na facebooku Dody pojawiły się dwa zdjęcia z wypadu na gokarty.

Jedno z nich prezentuję powyżej