O czym chcesz poczytać na blogach?

Gok wan

NarkoŻycie - życie jak narkotyk - Onet.pl Blog

W swoich mokrych klapkach:
 - Wiedziałam, że operacja mycia włosów Daryi się źle skończy, ale tyle kudłów?!
"Tyle" oznacza zapchany prysznic, ponadto nasza księżniczka zgubiła swój... styl i nazbyt często odsłaniała swoje kolanko.
Postanowił się tym zająć specjalista do spraw kobiet. Nie, nie ginekolog.
Gok Wan. Darya prawie nie zauważyła, że nie był oryginalny, i że w rolę tego przesympatycznego gejka (bez urazy Gok) wcieliłam się właśnie ja. Odkryliśmy w księżniczce nieco kobiecości i wujek Gok pokazał jej jak dobrze wyglądać... w ubraniu.
Liczę tylko na to, że księżniczka nie stworzy nowego Yaoi o Goku :/

Gniazdo Bis

Jako taki może nakukać i nigdy bym sobie metki nie przyszyła tak, żeby wszyscy oglądali. Ważne jak to wygląda i jak się nosi, a nie to, kto zrobił. Ale z drugiej strony to, kto to zrobił ma często wielki wpływ na to, jak rzecz wygląda i jak się nosi.

Jest teraz taki nowy program w TVN Style, który prowadzi stylista Gok Wan, znany z "Jak dobrze wyglądać nago". Nie pomnę tytułu, bo nie zasiadam specjalnie w celu oglądania, ale przypadkiem widziałam ze trzy odcinki i dokonałam obserwacji. Otóż jednym z punktów programu jest pojedynek między designerskimi kreacjami, a zestawami wyczarowanymi przez Goka z ciuszków dostępnych za niewielkie.

Iga gada

08:34, yaneczka
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 sierpnia 2009
Gok

Na świeżo po obejrzeniu programu Goka Wana:

- mamuniu, a czy ty byś chciała w jego programie wystąpić i no wiesz...rozebrać się tak całkiem?

- oj nie kotku, nie bardzo bym chciała paradować w samych gaciach w takim programie

- no ale przecież lubisz Goka

- dlatego wolałabym się z nim umówić na zrobienie zakupów, na fajne pogaduchy o ciuchach ale.

Nasze życie - Onet.pl Blog

)
Dużo czasu spędziłyśmy w księgarni, kupiłam mamię kilka książek kucharskich jedna z nich to ta napisana przez Nigele Lawson , Siostrze kupiłam książkę angielskiego stylisty Gok'a Wana, prowadzącego program 'Jak dobrze wyglądać nago" i zestaw kosmetyków Dove, Karince zegarek taki jaki chciała, a tatusiowi zestawy filmów o tematyce wojennej czyli to co historyk z wykształcenia lubi najbardziej!
Muszę jeszcze kupić coś dla Edytki i dla.