O czym chcesz poczytać na blogach?

Gojira

Blog Cimeris

2829
30
I know what youre thinking. I can see through your brain
Liczba osób które odwiedziły mojego bloga:
 
1396
Liczba osób które skomentowały mojego bloga:
 
72
Liczba osób które wpisały sie do Ksiegi Gosci:
 
9

Born to lose, live to win - Onet.pl Blog

Wysra na środku chodnika to wypadałoby po nim posprzątać! Co by było gdyby każdy tak srał gdzie popadnie ? A najlepiej to na osiedlach jest - totalna masakra... Żeby przejść to trzeba odtańczyć pieprzonego Moonwalka ! Ludzie sprzątajcie po psach, świat będzie piękniejszy.

Obejrzyjcie sobie ten film na jutube, piękny komentarz do mojej małej prośby.
http://www.youtube.com/watch?v=wCyhy4JUGMg

Jutro zamawiam bilecik na BRUTAL ASSAULT !!! Ensiferum, Cannibal Corpse, Sepultura, Children Of Bodom, Napalm Death, Tankard, Gojira i Hypocrisy czekają ! A to nie wszystko, hłehłe. Doskonała rozgrzewka przed Wacken w 2011 :D

Trza jutro do Hard Rockera napisać. Fajoskie nagrody od Nuclear Blast rozdają :D

 

 

Błehehehe :D Ide czytać Szachinszacha... 
jakub (20:54)
1 cycuś

Culture Nook

0.000000 0.000000

Posted on Marzec 4, 2012, in Muzyka and tagged Acid Drinkers, Bemowo, Black Label Society, Festiwal, Gojira, Hunter, Koncert, Luxtorpeda, Machine Head, metal, Metallica, Muzyka, Warszawa. Bookmark.

Metallica

Ale zawsze znajdzie się grupa ludzi, którzy będą zakładać coś z góry myśląc, że wiedzą czym to naprawdę jest – jebać ich. Tymi ludźmi są goście siadający przed komputerem swojej mamuśki i wypisujący brednie. Jest OK. Nie potrzebujemy ich.”

Reed podejmuje temat: „Potwory blogów, wypisujące rzeczy takie jak ‘czy Lou zniszczy Metallikę?’. Te ataki są tak potępiające i jest w nich tyle jadowitej krytyki, że aż zadziwia fakt, że wystarczy tworzyć muzykę by skierowano w ciebie strzałę nienawiści. A ty co robiłeś? Po prostu grałeś na gitarze.”
15:06, kubekk
Link Dodaj komentarz »
Metallica zagra na Sonisphere w Szwajcarii!
Metallica ogłosiła ostatni koncert w Euopiej na tegorocznej wakacyjnej trasie – będzie to koncert w Szwajcarii, zagrany ramach Sonisphere. Występ odbędzie się na Yverdon-les-Bains 30-go maja. Zagrany zostanie cały Black Album. Na festiwalu zagrają również Slayer, Motorhead, Mastodon, Gojira i Eluveitie. Przedsprzedaż dla MetClubu już się rozpoczęła, bilety w otwartej.