O czym chcesz poczytać na blogach?

Gohan ssj2

Dragon ball

Że ten był od niego lepszy. Ciągle dążył do doskonałości, jego celem w życiu było pokonanie Goku i stanie się najlepszym wojownikiem we wszechświecie. Vegeta, jako książę Kosmicznych Wojowników chciał być szanowany i stawiany na pierwszym miejscu, tymczasem zawsze był w cieniu Goku.
Son Gohan to starszy i silniejszy syn głównego bohatera mangi i anime Dragon Ball. Początkowo strachliwy malec dorasta pod opieką Piccolo(do którego bardzo sie przywiązał - z wzajemnością, oczywiście. Byli gotowi oddać za siebie życie), Kuririna ( na planecie Namek gdzie pokazał, że jest cudownym dzieckiem ponieważ o mały włos a pokonałby Frezera w przed ostatnim stadium transformacji ), a potem swego ojca - Gokū, Osiąga poziom SSJ w specjalnej sali treningowej podczas treningu z nim. Był przygotowywany do walki z Komórczakiem, którą wygrał dzięki zamianie w SSJ2.Son Goten- Drugi syn Goku urodził się gdy ten był w zaświatach. Najszybciej ze wszystkich zmienił się w SSJ. Gdy miał sześć lat, udała mu się ta sztuka podczas treningu. Później gdy trenował z Gohanem, zaskoczył go wielce swoją przemianą. Goten i Trunks potrafili się scalić i stworzyć jedną postać,.

Blog TheDragons

Jaskrawy kolor. Włosy się lekko wydłużają. Jako pierwszy ten poziom SSJ osiagnął Goku podczas walki z Frezerem. Aby osiągnąć ten poziom trzeba mieć dużą siłę i być wściekłym. Goku osiagnął go gdyż bardzo się wkurzył tym, że Frezer zabił jego kolegę - Krilana.

Ultra Super Saiyan Jest to poziom pomiędzy SSJ, a SSJ2. Poziom ten był rzadko używany z jednego prostego powodu. Otóż wojownik, kiedy przybrał tą postać (z wyglądu był prawie identyczny do Super Saiyan'a, z tym że masa mięśni bardzo wzrastała) zyskiwał większą moc, ale za to tracił na szybkości. A wiemy że duża siła nic nie daje jeśli wojownik jest powolny. Pierwszy tego poziomu użyli Vegeta i Trunks.Sagi, kiedy walczyli z Perfect Cell.

Super Saiyan Level 2 Jest to kolejny poziom, który mogli przybrać Saiyanie. Na pierwszy rzut oka widzimy wydłużone lekko włosy i bardziej napięte, oraz wyładowania atmosferyczne na aurze wojownika. Poziom ten charakteryzuje się dużym wzrostem siły i szybkości. Jako pierwszy osiągnął go Gohan gdy walczył z Cellem. W tym stadium był w stanie pokonać 'niezniszczalnego' jak się wydawało Cella.

Super Saiyan Level 3 Ten poziom SSJ charakteryzuje się bardzo długimi włosami. Siła i szybkość wojownika znacznie wzrasta. Wystepują także bardzo częste wyładowania elektryczne. Tylko jest jedna wada tego poziomu SSJ, nie.

Dragon Ball

Gokou i mimo to nie mógł pokonać Buu. Następnie Gotenks SSJ3 także próbował swoich sił z wrogiem i prawie udało mu sie go pokonać, jednak czas fuzji minął i Goten, oraz Triunks zostali zjedzeni przez Buu. Niestety jest jeden minus. Osoby zmieniające sie w SSJ3 są bardzo spowolnione i szybko odczuwają zmęczenie. Ku naszemu zdziwieniu takiego problemu nie miał Mistick Gohan, a dysponował taką samą siłą jak Mega Saiyanie.
18:34, jaras.oska , Poziomy SSJ
Link Dodaj komentarz »
SSJ2
SSJ 2 (Super.
Powiększają sie "możliwości" wojownika. Co ciekawe, nie Goku osiągnął pierwszy ten poziom, lecz jego syn Gohan. On już od dawna trzymał jak widać duże zapasy energii w ukryciu, a ujawnił je podczas walki z Cellem kiedy Ceel Juniorzy znęcali się nad jego przyjaciółmi. Jeszcze jednym bardzo ważnym szczegółem który przyczynił sie do zamiany Gohana w SSJ2, jest przemówienie C16 o tym, że wszystko zależy od niego i jeśli nie pokona Cell'a to świat zostanie zniszczony.
18:32, jaras.oska , Poziomy SSJ
Link Dodaj komentarz »

Dragon ball - Powitanie - bloog.pl

Technika fantomizacji Goku!
=> Sun Wukong potrafił jeździć na chmurach ---> Goku i chmurka Kinto.
=> Broń Smoczego Króla z legendy ---> "Długo-krótek" Goku.
=> Podobieństwo pomiędzy brzoskwiniami nieśmiertelności z legendy, a owocami King Enmmy w DB! Nie zapominajmy róanież o owocach pokazanych w DBZ Movie #1 (efekt - upity Gohan).
=>Goku podczas wędrówki po Wężowej Drodze spotkał Wężową Księżniczkę, która potem nieszczęsliwie zakochana w Saiyanie, postanowiła go skonsumować. Tego rodzaju przypadki często zdarzają się Tripitakace.
=>Wachlarz z bananowca pochodzi bezpośrednio z legendy i przywołuje deszcz.
=>Występowanie postaci Ox Kinga - przyjaciel Sun.Jakimi posługiwali się Goku i reszta jego wesołej gromadki, ale do pełni szczęścia Cell potrzebowali jeszcze tylko dwóch rzeczy, a mianowicie androidów C17 i C18. No i długo nie musiał czekać. Przez głupotę Vegety, Komórczak osiągnął poziom doskonały (Perfect). Stał się nie pokonany, ale i tak po długiej i męczącej walce Gohan (który osiągnął stopień SSJ2) pokonał go. Nastepnie Dr. Żiro spotkał w piekle innego szalonego naukowca, ten drugi zwał się Dr.Miyu. DrŻiro przedstawił mu swój genialny plan zabicia Goku, ale to już inna historia...

Strona po której stał: Zło
Cechy charakteru: Okrutny, naiwny.
Największe wynalazki: