O czym chcesz poczytać na blogach?

Gogol bordello

Tryfilowe.

Film o madonnopodobnej farmaceutce byłby chyba bardziej zajmujący niż to, o czym faktycznie jest ten film.

Nie mam serca jeździć po największej skandalistce naszych czasów, jak po łysej kobyle, także szepnę dwa miłe słówka. Gogol Bordello i kamera z ręki. Zespół Hutza to miła odmiana, wszak folk rozchodzi się szerokim łukiem w masówce, a kamera z ręki miała chyba oddać rzetelność historyjki, no ale, co tam się będziemy nad nią dalej rozwodzić, ładnie się patrzy.

Londynski Spleen czyli uaktualnik dla przyjaciol i nie tylko...

18:39, moniasiak
Link Dodaj komentarz »
Gogol Bordello w Apollo

W maju bylismy na koncercie mojego kochanego Gogol Bordello. Nie musze mowic, ze koncert byl super, tylko kondycja juz nie ta i wymieklysmy z Doronia po kilku kawalkach. To juz nie te czasy, kiedy mozna bylo przewariowac caly koncert na jednym wdechu....

Ten koncert zostanie mi w.

ajrisz blog

Że rozerwe się przy infantylnej komedii na wpół romantycznej. Odmóżdżacz przedmaturalny. Takie o, co mozna powiedziec że rozbawia. Aż tu nagle w osobie pierwszoplanowej głównego bohatera ujrzałam wokaliste mojego fav zespołu... Eugen z Gogol Bordello. No cóz, pomyslałam, zaczyna się nazbyt ciekawie. Od pierwszej chwili wiedziałam, że nie mam co liczyc na nieprawdopodobna historyjke miłosci dwojga nastolatków. Już na wejsciu odrzuciłam takie nadzieje. Cóz, rzeczywistosc przerosła.

Polecam - Onet.pl Blog

Elijah Woodw ogromnych, grubych okularach doskonale sprawdza się w roli skrytego wsobie odludka. Jednak najbardziej zapada w pamięć brawurowa kreacja Eugene'a Hutza- lidera punkowej grupy Gogol Bordello, debiutującego u Schriebera nadużym ekranie. Zafascynowany amerykańską kulturą, kaleczący językangielski i nadużywający słówka "premium" Alex w jego wykonaniu, jestnie tylko najzabawniejszą postacią w filmie, ale jednym z najbardziejwyrazistych.

donpepego

Spałem. W głowie dzwoni w trybie: bym, bym, bym...
P.S.2. Ale w sumie - skuter wczoraj zaczął sezon - w sensie odpalenia i przejechania ok. 500 metrów.

11.03.2012 :: 12:39 Komentuj (2)


We wtorek będzie już w normie

Gogol Bordello, U.F.O., Noel Galllagher's High Flying Birds, to tak z najświeższych. Chodzi mi czasem po głowie myśl, co gdyby w nieświętej trójcy "wino-kobiety-śpiew" dokonać pewnej zmiany podejść... Otóż: wino zostaje na miejscu - wino to wino. Ale kobiety i.

x100100111010100011100101 blog

Nie da się ukryć, że 36 godzin po występku w kurierze świat już mi mało. szukam roboty z wysokim media exposure.


x100100111010100011100101 2007-08-09 21:26:23
skomentuj (1)


!

w tym sezonie zalecam słuchanie gogol bordello - kapeli ukrańskich wampirów, cyganów, żydów-pijaków i uciekinierów z sachalina - ale bynajmniej nie ze względu na nagromadzenie grup defaworyzowanych, które pozwoliłoby im aplikować o dotacje z unii europejskiej z przynajmniej czterech programów. są.

Szukam, szukania mi trzeba... - Onet.pl Blog

Zamieszka.Rusałka, Amelia, Podwójne życie Weroniki, Control, Labirynt Fauna i Wszystko, za życie, Zabiłem moją matkę, Iluzjonista. To filmy, które z pasją ogląda.
YannTiersen, Nick Cave, David Bowie, Joy Division, IAMX, Iggy Pop, Placebo, NIN, Gogol Bordello. Ukochana muzyka.
Mario Vargas Llosa, Gabriel Garcia Marquez, Tolkien, Sapkowski, Edward Stachura, Rafał Wojaczek,