O czym chcesz poczytać na blogach?

Goethe institut

missedit.blog

Nici. chłopaki mnie zabiją, ale ja nie mogę już od nich pożyczać ciągle kasy, pomału staję się niewypłacalna. zatem z pięcioma złotymi w pormonetce robię sobie survival. chińskie zupki i kuchnia partyzancka kaczyńskiego.

z kolei darmowa rozrywka to filmy z goethe institut (wczoraj moi ukochani winterschläfer, a dziś premiera: der felsen który zdaje się chciałam zobaczyć na festiwalu w berlinie dwa lata temu) oraz warsztaty z komunikacji jakiejś-tam, na które zwerbowała mnie dj klos.

o 14.15 miałam wyrzuty.

pamiętnik polonisty

Pisemna- ot szkolne wypracowanie, jest dziś uważane za esej. Tak naprawdę esej łączy w sobie cechy stylu naukowego i artystycznego. Jest dowodem talentu piszącego oraz erudycji pozwalającej mu się niebanalnie wypowiedzieć na jakiś tema. A tu nagle konkurs ogłoszony przez Goethe Institut, że należy napisać esej i przysłać go d 15 stycznia. Rozumiem doskonale przekonanie organizatorów konkursu co do tego, że jesteśmy potęgą światowego eseju, no ale czy naprawdę w tym kraju eseiści rodzą się na kamieniu. Poza tym, czy wypada zawsze pisać na.

mein deutsch

Programy multimedialne: Tell me more, Profesor Klaus. 

Strony internetowych: Deutsche Welle, Goethe Institut  

die Zeitung

FAZ
Filmowy Box Office
Frankfurter Rundschau
Freitag
Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej
Goethe Institut
JungeWelt
Kicker
Książki - bestsellery
Lista przebojów - MTV
Munich Radio