O czym chcesz poczytać na blogach?

Godło

Pamiętnik Lily E. - Onet.pl Blog

- Nie mów do mnie kochanie! Jak mogłam się wyspać, skoro wczoraj przez pół nocy hałasowaliście w Pokoju Wspólnym! - powiedziałam ze złością. - Nie mogłam ani spać ani się uczyć, gdybym się nie przewróciła wcześniej i nie skręciła tej głupiej kostki to bym wstała i poszła zrobić z tym porządek. Za dwa miesiące SUM-y a wy tylko przeszkadzacie innym. Co tym razem wyprawialiście?

- To nie my - odpowiedział patrząc mi w oczy. - Wczoraj wieczorem nic nie zrobiliśmy.

- Nie wiem, czy mam ci wierzyć. Przecież zawsze to wy robicie takie rzeczy. Kto inny zmieniłby godło Hogwartu? Kto inny robi dowcipy wszystkim, nawet nauczycielom i rozwala szkołę do spółki z Irytkiem? - zapytałam.

- No, przynajmniej nie jest nudno. Wyobraź sobie ciągle takie nudy jak na historii. Przysięgam, że wczoraj nic nie zrobiliśmy.

- No dobra, ale teraz wyjdź stąd, bo muszę się ubrać.

- Możesz się ubierać.

- POTTER WYJDŹ STĄD! - wrzasnęłam tak, że obudziły się wszystkie dziewczyny, ale Potter na szczęście wyszedł.

- Lily nie wrzeszcz tak. Co się znowu stało? -.

grenkazimierz - Onet.pl Blog


Mecz jak mecz, wszyscy widzieli. Ze słabiutkim zespołem z Węgier wygraliśmy 2:1, a wnioski pozostawmy trenerom, bo z taką słabizną przejdzie nam grać mecze towarzyskie, ale już po Euro.  
Poznańskie spotkania zaowocowały decyzjami o postawieniu wniosków, o przywróceniu godła na strojach reprezentacji. Na gorąco można śmiało stawiać, że ten  wniosek poprze  ponad 30 delegatów, bo z tyloma miałem kontakt. Nie wiem do końca, czy będzie on zasadny, bo Lato powoli nie wytrzymuje ciśnienia (to jego po - powiem panu szczerze - drugie ulubione powiedzenie)  i chodzą słuchy, że sam przywróci godło na strojach.
Mówiąc szczerze, Lacie NIE ZALEŻY NA GODLE, tylko się panicznie boi, żeby siłą rozpędu delegaci nie przegłosowali wniosku o jego odwołaniu z funkcji prezesa, bo i taki zostanie złożony. Grześ niby taki twardziel, ale na tydzień przed zjazdem  chyba dostał obstrukcji.
Operacja „godło na koszulkach”  przyniesie straty w idące w setki tysięcy złotych, gdyż Nike wyprodukowała już zapewne pierwszą partię koszulek. Straty, które z pewnością będzie musiał pokryć PZPN, ale co tam straty. Dla Laty i Kręciny liczą się tylko kilkudziesięciotysięczne pensje i żeby.

Konfraternia Poetycka "Biesiada" - *Strona główna - bloog.pl

Mariusz Jacek Rokita z Piotrkowa

                            Trybunalskiego

III nagroda - 400 zł - za zestaw opatrzony godłem „ELIASZ"

                            Tadeusz Zawadowski  ze Zduńskiej Woli

 

oraz  cztery równorzędne wyróżnienia po 200 zł za zestawy opatrzone godłami:

Gdy znajdziesz się na celowniku zginiesz. - Onet.pl Blog

To krępujące. Bym nosił przydomek rycerski przez zwykła najemniczą misję.

-Phoenix: Skromność jest twoją mocną stroną co Rycerzyku.
-A cryta w nos nie chcesz ? W tym momencie usłyszałem jakiś dziwny głos.

-Głos: DARKNESS ! (Ciemność). Wszystko w wokół stało cię ciemnie. Nic nie było widać  dokoła. Wyczułem złowrogie zamiary i szybko stworzyłem miecz z którego poszły od razu iskry. Po chwili wszystko się rozjaśniło a przed mną stał jakiś gościu ubrany w czarny kostium. Od razu w oczy rzucił mi się herb który miał naszyty. Było to elitarne godło Mithrilu. Spojrzałem na miecz i zdziwiło mnie to co się działo. Mój miecz był podpierany przez miecz Phoenix’a tak ,że obcy atak nie miał jak się przedrzeć.

-Ty zawszę musisz mi przeszkadzać ?

-Phoenix: Taki mój obowiązek wobec księżniczki. Też muszę ją chronić.

-Mam do ciebie prośbę. Ten gostek nie odpuści dopóki mnie nie dorwie.

-Phoenix: I co z tego ?

-Stwórz sferę 5 na 5 wrzucając mnie tam z nim. Bo jak użyje znamienia to nie gwarantuje księznice bezpieczeństwa.