O czym chcesz poczytać na blogach?

Gnomeo i julia

Nasza Klasa nk dodatki - wklejki, obrazki, komentarze, opisy nk, opisy do zdjęć,filmy online. Wszystko na naszą klasę i nk.

Nasze kochane słoneczko
obchodzi dziś swoje święto...
Z tej okazji mamy dla Ciebie
nie tylko życzenia,
ale i 1000 buziaczków,
bo Cię bardzo mocno kochamy...
Rośnij duża w zdrowiu i miłości...

»
wtorek, 10 maja 2011
Gnomeo i Julia online / Gnomeo and Juliet (2011) Napisy PL

Najnowsza i najciekawsza komedia reżysera.

Bez limitu filmy online

Danego filmu, gdy skusi mnie obsada, rzadziej tematyka, gdyż nie mam czasu, aby rozglądać się za tym, co rzeczywiście lubię najbardziej. Tym razem skuteczna reklama w telewizji i dwójka dobrze znanych aktorów sprawiły, że wieczór był ciekawszy, niż się początkowo zapowiadał. Zacznę może od aktorstwa. Clive Owen po raz kolejny urzekł mnie sw filmy.

Jest w nas online

Więcej »

20:50, qeuendwg
Link Dodaj komentarz »
Gnomeo i Julia online

.

dziwny mały człowiek

Że matka nie jest niezbędnie potrzebna do spania. Potrzebny jest zegar. Informacja, że matka przyjdzie, jak ta dłuższa wskazówka pokaże 9 zdziałała cuda. Dziecię powiedziało "to idź już"!

 

Od kilku dni przegryzam się przez cudowny blog. Mam nadzieję, że jego właścicielka nie pogniewa się na mnie za podanie adresu:.


Link Komentarze (1) »
mały smutek

Oglądaliśmy film Gnomeo i Julia. Ciekawa opowieść, animacje fascynujące :).

Mniej więcej w połowie filmu jest scena, w której Gnomeo (krasnal ogrodowy) stoi na ulicy. Nadjeżdża ciężarówka i.

kondel

rozluźnić się 26 kwietnia 1980 roku w Warszawie. w ową stronę także ukończyła Liceum im. Stefana Batorego. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła szkoła wyższa w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. praca, w której dubbingowaniu Borys brał współpraca, twórczość filmowa animowany Gnomeo tudzież Julia. Borys chociaż nie przed momentem jest znamienity

Blog Kiiyuko19

 Stokrotne dzięki stokrotko1070!!!!
Dzięki stokrotko1070 za wszystkie komętarze bo gdyby nie ty i troche Valixy niemiałabym żadnego komętarza a oprucz was na tego bloga nikt nie wchodzi mam nadzieje że spędzisz miłe wakacje. Pa pa do zobaczenia wkrótce. No bardziej to do.
Hejka. Wczoraj byłam z kolerzanką w kinie na ,,Gnomeo i Julia" było super! Ale nie umiem niestety tego opowiadać ale i tak bym nie napisała tego na blogu. Zaniedlugo chyba pojadę na basen ale niejestem.

Blog perfumik1

Na codzień?
To chyba już wszystko o czym powinno się pamiętać. Teraz czas na kosmetyki jakich użyjemy na komers. ;) Ja zdecydowanie postawię na naturalność, świeżość i własny wdzięk, który każda z nas go posiada.;)
Moim zdaniem podstawą powinna być czysta cera, więc dzień przed komersem zrobię maseczkę oczyszczającą.
.Jest dość szeroki, więc myślę, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie.
Jeżeli lubicie się uśmiać do łez, to polecam film 3D, a w zasadzie bajkę "Gnomeo i Julia". Dla fanów dramatów- "Lincz "- polski film wyreżyserowany przez Łukaszewicza. Równie ciekawym filmem może być też  "Thor", czy.

Miejska Biblioteka Publiczna w Zgorzelcu

Klasa 0 „a” z Panią Anitą Kupińską, rozmawialiśmy na temat snów. Czytaliśmy książkę Chrisa Riddell pt. "W krainie Absurdii". Książka opowiada o niezwykłych przygodach i zabawach małego cesarza z krainy Absurdii. Wytłumaczyliśmy dzieciom co znaczy słowo absurdia - coś nielogicznego, niedorzecznego, nonsens, jawa, sen.
Wartości, które najbardziej cenimy u ludzi
Dziewiąty dzień ferii(26.01.2012)rozpoczęliśmy filmem pt. Gnomeo i Julia. Po obejrzeniu filmu dzieci malowały postacie bohaterów bajki. W drugiej części spotkania rozmawialiśmy o wartościach jakie są cenne w życiu każdego człowieka. Na małych.