O czym chcesz poczytać na blogach?

Głośniki

Tuning Max - Onet.pl Blog

Wnętrze jest także przerobione: sporthttp://www.tuning.pl/picture2.php?ph=teraz/000340/normal/001.jpg&k=2838owa skórzana kierownica 300mm średnicy, aluminiowe pedały, rygle, drążek od ręcznego i gałka od biegów, świecąca na niebiesko z trzema funkcjami, 4 dywaniki z blachy ryflonowanej a także tylne boczki, białe zegary, podświetlenie zegarów i deski rozdzielczej na niebiesko, skórzany mieszek od ręcznego i od biegów, elementy wnętrza polakierowane na srebrno, neon pod nogami kierowcy, niebieskie koszulki na siedzeniach, przednie boczki drzwi obszyte czerwoną skórą, srebrne korbki od opuszczania szyb,

Audio: Radio PIONIEER 6900 model 2002r, na przedniej konsoli dwudrożne głośniki PIONIEER o średnicy 10 cm i mocy 100W, w tylnych boczkach czterodrożne PIONEERY o mocy 260W, na tylnej półce zaś trójdrożne PIONEERY o mocy 200W, cztery większe głośniki zasilane są przez czterokanałowy wzmacniacz Alpinie o mocy 4x50W, dobry masaż pleców zapewni nam tuba JBL CTX 300 o mocy 400W, podczepiona jest pod wzmacniacz o mocy 1x300W

 

 

 

 

Domas
3 komentarze

Centralne nagłośnienie,nagłośnienie przemysłowe itp - bloog.pl

Niż w niejednym klubie ale raczej takich wyjątków nie spotykamy. W domu nasze centralne nagłośnienie skupia się głównie na wieży i głośnikach które mamy w komputerze. Może ktoś ma jeszcze więcej ale uwierzcie mi na słowo że ja więcej nie potrzebuję.

Głośniki w domu to bardzo dobra rzecz. Lubię często posłuchać głośnej muzyki i żeby miało to głębszy sens trzeba wyposażyć się w wysokiej jakości sprzęt grający. Co do typu słuchanej muzyki nic nie powiem ponieważ znam ludzi i wiem że każdy z nich ma inne upodobania. A więc wieża stereo to główne źródło dźwięku w naszym mieszkaniu. Co można powiedzieć o głośnikach komputerowych? Pewnie nic dobrego ponieważ nie ma siły aby głośniki w kompie równały się mocy głośników w innych urządzeniach grających. Głośniki w komputerze bardziej służą do słuchania tego co aktualnie dzieje się w kompie (gry, cicha muzyka czy słuchanie audiobooków). Zastosowanie mizerne ale przecież też nie spodziewaliśmy się wiele....


Podziel się:

komentarze (0) | dodaj komentarz

Sprawdzanie sklepów

czwartek, 21 października 2010 11:28

Kasa za nic, nagrody za punkty! - Onet.pl Blog

6.
http://freesweetsite.pl/join/158247

Zdobywamy punkty udzielając się na forum, rozwiązując quizy i zadania, a także zapraszając znajomych.

Nagrody: słodycze!

7.
www.greenzoner.com

Zdobywamy punkty, głosując na blogi z różnych państw (głosowanie co 5 dni). Jeśli zdobędziemy 1000 pkt. (które zdobywa się bardzo szybko), możemy losować nagrody.

Nagrody: Playstation, iPad, iPhone, Xbox, lustrzanki, rowery, zegarki, rolki, deskorolki, golarki, ekspresy do kawy, vouchery na wakacje, perfumy, komputery, laptopy.

8.
www.mojanagroda.pl?page=rejestracja&r=7077

Zdobywamy punkty, rozwiązując zadania, odpowiadajac na pytania i udzielając się na forum.

Nagrody: głośniki, słuchawki, pendrivy, odtwarzacze mp4, telewizory, telefony, konsole PSP, Xboxy.

9.
http://staytoplay.pl/?w=register&ref_code=1ee91f3177865167000d855324b70cd0148

Punkty zdobywamy, wykonując zadania.

Nagrody: doładowania telefonów, gry PC, klawiatury, odtwarzacze mp4, słuchawki, drukarki, mikrofalowki, GPS, aparaty cyfrowe, IPody, Xboxy, kamery cyfrowe, laptopy, telewizory, IPhony.

10.
http://www.takeagift.pl/polecam:513499

Punkty zdobywamy logując się, zapraszając znajomych oraz rozwiazując zadania.

Nagrody: doładowania, klawiatury, słuchawki, głośniki, odtwarzacze mp4, aparaty cyfrowe, iPody, odtwarzacze DVD, vouchery do kina, piłki, gry PS, Xboxy, telefony,.

kondziu blog

Strona Mocy Britney Spears.. lecz to nie bylo wszystko - potrzebował jeszcze do tego zajebistego sprzętu, dodajmy kompatybilnego z najnowszymi lodowkami i chłodziarno zamrażarkami, głośniki.. i to nie byle jakie głośniki! Pragnął cała duszą dostać nowe (albo w ostateczności nie za wiele używane) głośniki 2.1.. oczywiście, firmowe, i do tego z zielonym napisem Manta!! (łał). Aby spełnić to marzenie musiał zainwestować pieniądze w Trzebnicką mafię - czyli nam, autorom,kupił nowe old school'owe meksykańskie skarpetki - i to dziurawe tylko w trzech miejscach. W zamian dostał kredyt prawie jak w Providencie - only 99,24657586454 %. Jednak co gorsza, musiał go spłacić w miesiąc - a oczywiście zamiast kupić głośniki wszystko przepił.. więc musieliśmy mu wyciąć nerke - cóz, bez nerki też sie da żyć, a głośniki są..

I tu zaczyna sie jego sfera doskonalenia umięjętności na tym niesamowitym sprzęcie, o niewiarygodnej mocy wyjściowej porównywalnej do radia w żółtym porsche brata Kondzia. W ten sposób rozpoczał całodniowe ćwiczenia które miały dla niego być przepustką do lepszego świata- świata, w którym rządzi Zyg Zag i Wielki_Muminek, najlepszy dj w ZZ. By go wygryźć eMCe Świrek musiał posłużyć sie nie lada podstępem - a dokładnie wymordował mu matke, zgwałcił ojca, zastraszył rybki i porwał w jasyr jego żone - która od tego momentu stała sie jego czarną jak jego dusza.